Pse West Wilson i Summer House na kujton Robin Williams

Klea

Pse West Wilson i Summer House na kujton Robin Williams

Pa asnjë dyshim, West Wilson është një nga fillestarët më të dashur në Bravo. Ai hyri Shtëpi verore pa asnjë axhendë veçse të kalosh mirë dhe të bësh disa miq për jetën. Pjesa më e madhe e vëmendjes ka qenë tek dashuria e West dhe marrëdhënia e mundshme me Ciara Miller, por unë po shikoj më shumë në shpirtin e tij. Ne kemi parë Westin të marrë Ciarën në disa takime në qytetin e Nju Jorkut dhe sharmi i tij është magjik. Ai i di saktësisht gjërat e duhura për të thënë dhe gjithmonë jep komplimentet më të bukura. Ai është fryma e ajrit të pastër që të gjithë kemi nevojë.

Burri nga Midwestern di si t'i mbajë ato, dhe ai di si t'i palosë ato, me shikuesit që thjesht duan të mësojnë më shumë rreth tij. Ai ka mbajtur ndjenjat e tij në lidhje me shtypjen e tij pranë gjoksit të tij. Në vend që të hidhet në kokë i pari, West merr kohën e tij për të zhytur gishtat e këmbëve në një marrëdhënie. Pra, ndërsa fansat bërtasin në televizorët e tyre, West thjesht po shijon jetën rreth tij. Sportisti është shumë gjëra, por pyes veten nëse dikush tjetër e ka vënë re ngjashmërinë e tij me një humorist të famshëm?

West i ngjan Robin Williams

Pa dyshim, Perëndimi i ndershëm ka një kockë qesharake mjaft të mirë. Ai bën shaka si puna e askujt dhe kënaqet me një nënqeshje të mirë. Personalisht shoh një të ri Robin Williams sa herë që ulem për ta parë në Shtëpinë e Verës. Si West ashtu edhe Robin janë gazmorë dhe dinë se si të përcaktojnë në mënyrë perfekte një përgjigje të menduar mirë. West ka treguar mendjemprehtësinë e tij vazhdimisht.

Unë do të argumentoja se të dy kanë fytyra të sjellshme, gjithashtu. Dhembshuria e tyre për të tjerët dhe sjellja e dashur dhe dashamirëse e tyre shkëlqejnë. West tregon se është vërtet i lumtur për të tjerët. Për pak sa nuk qava kur ai brohoriti për Danielle Olivera dhe fitoren e saj në karnaval. West bën një përpjekje për t'u lidhur me të gjithë të afërmit e tij dhe duket se dëshiron të dijë se çfarë po ndodh në jetën e tyre. Për shembull, kur Kyle Cooke e shtyu West nga biçikleta e tij dhe në thelb theu hundën e tij, shkrimtari thjesht e mori atë në mjekër. Ai as që u mërzit të zemërohej.

Pamja e kafazit të shpendëve

Kafazi i shpendëve me Robin ka qenë një nga filmat e mi të preferuar të të gjitha kohërave. Kështu që, kur pashë Westin me një kapele të modës së prapambetur dhe një këmishë të lirë me kopsa festive, mendova se po shikoja një doppelganger. Robin luajti Armand Goldman, personazhi i të cilit mbante zinxhirë floriri në qafë, një kapak bejsbolli të prapambetur dhe një buton të shtrirë në Miami. Ngjashmëria është e çuditshme. Më duhej të bëja një xhirim të dyfishtë kur West u shfaq në ekran. Aktori i famshëm dhe ylli i realitetit televiziv kanë të njëjtin sens të modës. Gjithmonë më kanë pëlqyer zgjedhjet e çuditshme të Robin-it dhe me të vërtetë mendoj se West mund të tërheqë të njëjtën pamje.

Të dy kanë të njëjtin shtat

Edhe pse West komentoi gjatësinë e tij gjatë premierës së sezonit Summer House, nuk mendoj se ai është i shkurtër. West është djali që dëshironi të sillni në shtëpi te mami dhe babi. Por ndoshta nuk e ndihmon vetëbesimin e tij të takohet me një modele shtatlartë, por unë largohem. Qëndrimi në 5'11 West nuk është shumë larg kornizës 5'7 të Robin. Duke i parë sërish këta të dy krah për krah, shoh se mund të ishin babë e bir. Llojet e tyre trupore ishin muskulare dhe të dobëta pa u mposhtur.

Kjo veçori tjetër mund të jetë diçka që vetëm e vura re, por të dy yjet djersiten shumë! Më kujtohet që shikoja Robin duke performuar një shfaqje stand-up ku ai kishte rreth një grusht shishe uji pas tij dhe po djersitte me një ritëm që ndoshta mund ta kishte dehidratuar. Robin madje bëri shaka për këtë një herë, duke thënë: “Dhe ata thonë se nuk ka ngrohje globale. A është mjaft nxehtë për ju? Jo, më pëlqen që djersa të rrokulliset në të çarën e *ss sime si Ujëvara e Niagarës.”

West gjithashtu u kap duke djersitur në takimin e tij të parë gjatë një vale të nxehtë në NYC. Ai bëri një shaka për këtë, ndërsa lyente ballin e tij me disa peceta. Duke parë vetëm tiparet e tyre të pëlqyeshme të fytyrës, West dhe Robin ndajnë të njëjtën sjellje, modë dhe sens të çuditshëm humori.