Stinët më të mirë të grave motra

Klea

Pse vërtet dëshirojmë që Kody të kishte shkuar në dasmën e Christine

Dasmat e fundit që Gratë Motra yll Kody Brown morën pjesë djali i tij, Logan Brown, tetorin e kaluar dhe vajza e tij, Gwen Brown, korrikun e kaluar. Dhëndri nuk u ul në anën e dhëndrit ose në rreshtin e parë për ditën e madhe të djalit të tij. Në vend të kësaj, Kody dhe Robyn Brown u vendosën në rreshtin e tretë pas familjes së nuses dhe larg Janelle Brown. Është e qartë se babai i 18 fëmijëve nuk kishte aleatë brenda familjes.

Për dasmën e Gwen, Kody u kap duke qenë antisocial. Ai rrinte me nipërit e mbesat e tij ndërsa pjesa tjetër e familjes kishte momentet e jetës së tyre. Mund të thuhet me siguri se Kody nuk ka dëshirë të jetë pranë familjes së tij, edhe kur është një ngjarje e madhe jetësore. Me Christine BrownDasma e tij që po zhvillohet gjatë fundjavës, fansat dëshirojnë dëshpërimisht të kenë qenë një mizë në mur, veçanërisht nëse Kody do t’i ishte dhënë një ftesë. Së fundi, Christine është gruaja numër një në historinë e saj.

Kush mori pjesë në dasmën e Christine

Christine u martua në Moab, Jutah, e rrethuar nga familja dhe miqtë e zgjedhur. Veçanërisht, Kody nuk ishte i ftuar. Fëmijët biologjikë të Christine morën pjesë, duke përfshirë vajzat Aspen Thompson, Mykelti Padron, Ysabel Brown, Truely Brown dhe Paedon Brown. Gwen nuk u fotografua me pjesën tjetër të vëllezërve dhe motrave të saj, kështu që është e vështirë të dihet nëse ajo ishte e pranishme. Fëmija i vetëm i Meri Brown, Leon Brown, dhe Janelle dhe fëmijët e saj, Garrison Brown, Gabriel Brown, Logan Brown, Hunter Brown, Madison Brush dhe Savanah Brown, morën pjesë të gjithë.

Christine ka deklaruar më shumë se një herë se nuk ka dëshirë të ketë një lidhje me Robyn, Meri apo Kody për shkak të mungesës së respektit të tyre ndër vite. Nëna e gjashtë fëmijëve e dinte se planifikimi i një martese do t’i largonte disa. Megjithatë, duket se nusja nuk mund të kujdesej më pak, duke vënë në dukje se ajo thjesht donte të ishte e rrethuar nga dashuria në ditën e saj të madhe.

Kody Ka shumë të ngjarë Livid

Diku në Flagstaff, Kody me siguri po qan në jastëkun e tij me Robin duke thënë, “atje, atje”, ndërsa do të donte që edhe ajo të kishte lënë qarë. Gjasat janë të mëdha që Kody të pushtohet nga xhelozia pasi ai ende shfaq shenja mohimi. Ylli i TLC me të vërtetë besonte se i ishte bërë padrejtësi gjatë ndarjes dhe se Christine do të përfundonte vetëm. Megjithatë, duket se shakaja është me të.

Kody ka një histori që nuk është i lumtur për të tjerët dhe zakonisht nuk është i lumtur nëse të gjithë rreth tij nuk janë të mjerë. Imazhi i Kody duke shkelmuar një grumbull dheu dhe duke u shfaqur në një mal në Coyote Pass është thjesht shumë lëng për t’u injoruar. Tani i përballur me të vërtetën se ai është ende i mjerë ndërsa gruaja e tij e tretë është e kënaqur, mund ta hajë të gjallë.

Nëse Kody shkonte, ai me siguri do të kishte shkaktuar dramë

TLC/YouTube

Kody nuk është i lumtur nëse nuk është në qendër të vëmendjes. Pra, mund të supozohet se ai do të kishte bërë kërdinë në ditën e madhe të Christine. Kody ka lënduar shumë nga fëmijët e tij më të mëdhenj duke zgjedhur t’i injorojë ata në favor të gruas së tij të katërt. Nëse Kody do të kishte guxuar të hynte në festën familjare, mund të ishin vënë baste se djemtë e tij më të mëdhenj ndoshta do ta kishin rrëzuar një ose dy kunj. Por kujt nuk i pëlqen një përleshje e përgjakshme buzë ringut në një martesë?

Shikimi i Kody-t duke u përballur me fëmijët e tij më të mëdhenj mund të ishte një dhuratë e mrekullueshme martese për Christine. Ajo së fundmi i tha kamerave të TLC se Kody ishte një frikacak në lidhje me familjen e tij të gjerë. Fëmijët Brown gjithashtu ndanë në një episod të ri se nuk kishin më nevojë për një figurë babai brenda Kody. Ata e bënë të qartë se nuk po kërkojnë nga ai këshilla për martesë.

Davidit nuk i pëlqen Kody

Vetëkuptohet që David Woolley nuk është fans i ish-bashkëshortit të gruas së tij. Kontraktori i Utah-s tashmë është tallur me patriarkun disa herë. Ai pozoi me Christine, ndërsa ajo thithte nachos, për të cilat Kody tha në mënyrë të famshme. David e quan Christine “mbretëresha” e tij kur Kody e tallet atë për sjelljen si “princeshë”. David ka bërë të ditur se nuk e duron dot Kody-n dhe nuk e vlerëson mënyrën se si e trajtoi Christine.

Jashtë të dukshmes, pjesa më e mirë e kësaj dasme është se nuk kishte shfaqje anësore Bob Kody me një fustan në pistën e vallëzimit. Edhe pse duket qartë se Kody nuk mori pjesë në dasmë, fansat shpresojnë të paktën që dasma të jetë filmuar për Motra Wives pasi ato do të mund të shikojnë akoma reagimin e Kody, i cili padyshim do të ishte i artë televiziv.