Pse Vanderpump rregullon fansat që shqetësohen për bios në Instagram të Cast

Klea

Pse Vanderpump rregullon fansat që shqetësohen për bios në Instagram të Cast

Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 la aq shumë në dyshemenë e dhomës së prerjes. Konsensusi ishte se prodhimi duhet të kishte pritur të paktën gjashtë muaj të tjerë për të rimarrë kamerat pas Scandoval. Por joshja e xhirimeve pas kësaj ishte e tepërt. Sezoni 10 ishte pothuajse finalja e serialit. Por shfaqja u rinovua falë lidhjes disamujore të Tom Sandoval dhe Rachel Leviss.

Me një tjetër shans për të rifituar shikuesit, Bravo dhe kasti u përpoqën të tërhiqnin të gjitha ndalesat. Emocionet u rritën pasi Ariana Madix refuzoi të fliste kokë më kokë me ish-in e saj. Ndërsa një pjesë e aktorëve u kap nga paniku, të tjerët u përpoqën të bënin një shfaqje. Tani, ka një ndarje nëse seriali duhet të vazhdojë apo jo.

Bravo ka thënë lamtumirë, apo është vetëm jashtë sezonit?

Çfarë po ndodh sot në Pumptini në Bravosferë!? Ashtu si shumica e fansave të tjerë të Vanderpump Rules, u zgjova dhe zbulova se secili anëtar i kastit kishte hequr serialin nga profilet e tyre në Instagram. Të gjithë po e humbin mendjen kur bëhet fjalë për mundësinë e një anulimi, por a mund të ishte kjo shenjë nga lart që fansat kërkonin?

Tom Schwartz, Tom Sandoval, James Kennedy, Ariana, Scheana Shay, Katie Maloney, Lisa Vanderpump, Brock Davies, Lala Kent dhe Ally Lewber, të gjithë e mbyllën në thelb shfaqjen. Por, mund të ndodhë që seriali aktualisht është në pauzë dhe nuk ka nevojë për promovim në mediat sociale.

A mund të jetë ky një marifet PR?

Me ribashkimin e Sezonit 11 të Vanderpump Rules ende për t'u transmetuar, mund të ndodhë që kasti po përpiqet të krijojë njëfarë bisede. Nëse jam i sinqertë, ta bësh këtë për të tërhequr vëmendjen do të ishte një veprim i zgjuar. Një vështrim i fshehtë i ribashkimit tregoi Lizën duke i thënë dikujt: “Ndonjëherë është në rregull të vazhdosh”. Asgjë nuk do të kishte më shumë kuptim sesa të fshinte çdo anëtar të kastit referencat e tyre të Rregullave të Pompës. Por a mund të jetë kjo shumë e qartë?

Edhe nëse seriali do të përfundonte, ose do të kalonte një lloj rinisjeje, ai lloj informacioni ndoshta nuk do të ishte i disponueshëm derisa të përfundonte ribashkimi. Do të duhet të presim dhe të shohim se çfarë do të ndodhë, por kjo nuk do t'i ndalojë shikuesit të spekulojnë.

Një pjesë e kastit padyshim që do të rikthehet

Nëse heqja e VPR nga bios-i i tyre është e vërtetë, nuk jam i shqetësuar për shumicën e bandës. Tashmë e dimë se Ariana do të ngrihet në këmbë falë marrëveshjeve të shumta të miratimit. Ajo gjithashtu është nominuar për çmimin Critic's Choice për Yllin më të Mirë Femër të Vitit. Për të mos thënë, ajo është prezantuesja e re e Love Island USA. Kështu që Ariana do të jetë mirë.

Disa nga të tjerët, si Toms dhe Katie, kanë gjithashtu disa plane mbrapa. Sandy dhe Schwartz kanë të dy baret e tyre, të cilat aktualisht po lulëzojnë. Katie ka dyqanin e saj të sanduiçëve që do të hapet së shpejti me Arianën. James po lulëzon edhe në botën e tij DJ.

Personalisht, mendoj se Lala dhe Scheana po përpiqen të bëjnë kërcimin në The Valley, gjë që Jax nuk dëshiron të ndodhë. Dhe LVP do të ulet gjithmonë në këmbët e saj. Ajo është e rezervuar dhe e bekuar.

Kthim i komplotit

Nëse spekulimet janë të vërteta dhe OG-të po shkojnë në rrugë, kjo mund të krijojë vend për një rindezje. Kur Vanderpump Rules filloi për herë të parë, seriali përqendrohej rreth një grupi miqsh të rinj që punonin si SURvers. Gjysma e zhurmës ishte duke parë marrëdhëniet e tyre ndërpersonale që shpaloseshin nëpër lokal ose në rrugicë. Pra, pse të mos e ktheni të njëjtën ndjenjë? Sezonet e mëparshme ishin të mira si ari.

Pra, nëse kasti ka vendosur të kalojë në gjëra më të mëdha dhe më të mira, le ta lejojmë të ndodhë. Montazhi në fund të sezonit ishte perfekt pasi lidhi marrëdhëniet e tyre në një hark të vogël rozë.

Vanderpump Rules ofrohet për t'u transmetuar në Peacock.