Pse të gjithë duan një pjesë të Scheana Shay tani

Klea

Pse të gjithë duan një pjesë të Scheana Shay tani

Sezoni 1 i Vanderpump Rules prezantoi një të ri Scheana Shay me qëllimet e famës. Në atë kohë, ajo ishte duke punuar si server në SUR, duke u takuar me Mike Shay dhe duke u përpjekur maksimalisht për të hyrë në shenjtëroren e brendshme të shtrigave WeHo. Për një kohë të gjatë, ndihej sikur Scheana nuk do të ishte kurrë pjesë e grupit të njohur të aktorëve/modeleve/këngëtarëve që duan të jenë. Por më në fund ajo hapi kodin dhe u bë pjesë e grupit kryesor.

Sezoni 11 po tregon Scheana-n në një dritë krejtësisht të re, dhe personalisht, unë jam i mahnitur. Nëna e një fëmije është plakur dhe pjekur. Së bashku me James Kennedy, Scheana është bërë zëri i arsyes. Shumë herë, ajo i ka ofruar ndihmë si Ariana Madix-it, ashtu edhe Tom Sandoval-it. Këngëtarja e Apple po përpiqet të përmirësojë jetën e saj dhe askush nuk do ta fajësojë atë për këtë. Pra, ka kuptim që, aktualisht, të gjithë duan një pjesë të zonjës Scheana Shay.

Commercial Chili's

Duke ndjekur hapat e grupit më të mirë para saj, aka *NSYNC, Scheana tani është një zëdhënëse krenare e Chilli's. Kur pashë për herë të parë reklamën, gati sa nuk e pështyva Loverboy-in tim, sepse reklama ishte bërë shumë mirë. Katie Maloney tregon kohën e saj komike. Ndërsa Scheana luan drejtë në shkopin e saj deri në mbulimin e temave. Pavarësisht nëse jeni apo jo adhurues i mashtrimeve të Scheana-s, nuk mund ta mohoni që ajo është një nga njerëzit më punëtor në emision. Ajo meriton meritë për etikën e saj intensive të punës.

Restoranti bëri një zgjedhje të shkëlqyer kur punësoi Scheana dhe Katie për të njoftuar kalimin nga vodka në tekila në pijen e tyre të famshme. Duke bashkëpunuar me shfaqjet e preferuara të fansave, Scheana është në kërkesë gjithnjë në rritje. Dhe Chilli's di se si të kënaqë audiencën e saj. I kalova të 20-at e mia në një stacion Chilli's To-Go, duke shpresuar për këshilla. Pra, kurrë nuk kam menduar se do ta gjeja veten duke e thënë këtë. Por unë dua të shkoj në Chilli's për disa brinjë dhe një martini ekspres.

Lopez kundër Lopez Cameo

Shikuesit e NBC u befasuan kur panë Scheana dhe bashkëshortin e saj, Brock Davies, në Lopez kundër Lopez. Episodi u transmetua në Apil 23 dhe tregoi çiftin televiziv të realitetit duke luajtur përballë George Lopez dhe Mayan Lopez. Scheana luajti një prind tepër të zellshëm PTA i cili ishte gjithashtu një kirurg truri. Scheana tha për The Daily Dish, “Kjo ishte një ëndërr për mua. Gjithmonë kam dashur të bëj sitcom, dhe kështu të mund ta bëj këtë, veçanërisht për një shfaqje të dikujt që kam qenë fans i gjithë jetës sime – e kam dashur George Lopez – ishte një ëndërr e vërtetë e realizuar. .” Scheana vazhdoi të flasë: “Dhe të arrija ta bëja këtë me burrin tim, jetën time reale dhe bashkëshortin në kamera, ishte shumë argëtuese.”

Vetë Scheana e di se ajo po “lulëzon”, duke shtuar, “Unë jam në vendin tim të lumtur”. Në të kaluarën, Scheana ka punuar gjithashtu në 90210, Victorious dhe Jonas. Pra, ka arsye për të besuar se Scheana mund të nxirrte disa ndjesi për punë të shkruar. Sidomos me Rregullat e Vanderpump mbi ndërprerjen. A mundet Scheana të kalojë nga realiteti në TV në një sitcom? Pse jo! Unë vetëm mund të pyes veten nëse ajo i bëri enchiladat e saj të famshme për George dhe pjesën tjetër të kastit.

Uber One

Sapo më nxorri nga koka Good as Gold. Por më pas Scheana shkoi dhe e bëri përsëri duke lëshuar një remix përmes Uber One. Kur ndihem i mërzitur, thjesht e dëgjoj këtë bop disa herë. Dhe ndihet më mirë në botë. Kështu, ndërsa Scheana mund të ketë qenë një shaka për sezonet e mëparshme, ajo tani po qesh deri në bankë. Të gjithë e kemi nënvlerësuar Scheanën, por nuk mendoj se kjo do të ndodhë më.

Vanderpump Rules nuk ka qenë kurrë më popullor. Kështu që Scheana duhet të shfrytëzojë valën çdo sekondë që mundet, sepse ky lloj fantazmë do të zgjasë vetëm për një kohë të gjatë. Tani, nëse keni nevojë për mua, unë do të shkruaj artikullin tim të radhës nga kabina e Chilli's.