Pse Scheana Shay u ndje i 'traumatizuar' nga Tom Schwartz Kiss

Klea

Pse Scheana Shay u ndje i 'traumatizuar' nga Tom Schwartz Kiss

Ndërsa të gjithë po mësojmë në Sezonin 11 të Rregullave të Vanderpump, Scheana Shay i ndjen edhe gjërat. Po, Ariana Madix është viktima kryesore e Tom Sandoval. Megjithatë, edhe Scheana po lëndohet pas lidhjes së tij, dhe ne duhet të flasim për këtë. Gjithashtu po, Tom Schwartz e mashtroi Katie Maloney-n duke e puthur shkurtimisht Scheana-n vite më parë, megjithatë, kjo puthje e 'varrosur' shumë kohë më parë e 'traumatizoi' Scheana-n dhe ajo tani po e derdh çajin e saj se pse.

Uau. Le ta shpaketojmë të gjithë këtë, apo jo? Po.

Trauma

Imagjinoni të jeni Schwartzy dhe të lexoni titujt e kësaj jave, se sesioni juaj i kohëve të shkuara e ka traumatizuar palën tjetër. Shpresoj që ai të ketë qentë e tij këtë javë për të përqafuar… Për të kuptuar plotësisht deklaratën e Scheana-s, ne duhet të kthehemi përsëri në fillim të VPR. Në episodin e parë, ne e dinim tashmë se kush ishte Sheshu, pasi ajo sapo ishte shfaqur shkurtimisht në Real Housewives of Beverly Hills.

Në RHOBH, Scheana i shërbeu Brandi Glanville në SUR. Kjo ishte e sikletshme, pasi Scheana ishte përfshirë në një lidhje me ish-bashkëshortin e Brandi-t, Eddie Cibrian. Për këtë, Scheana përmendi gjithmonë se Eddie nuk kishte qenë plotësisht i sinqertë me të. Prandaj, ajo nuk është një mashtruese, pasi nuk dinte për statusin e vërtetë të Eddie.

Ndërsa ajo sapo ri-shpjegoi në podcastin e saj Scheananigans, “Dikush me të cilin isha në vitin 2006 po tradhtonte gruan e tij. Unë nuk e dija këtë. Unë nuk jam një mashtrues, por nuk do të kthehesha te ky grup grash në LA që më urrenin se isha një kurvë që shkatërronte shtëpinë. Unë jam duke thënë: 'Meqë ra fjala, kur burri juaj ishte i dehur, ai u përpoq të më puthte. Unë thash jo.'”

Pasi u rrëzua puthja e saj e përbashkët me Schwartz-in, ajo “e varrosi”, sepse nëse do të shihte ndonjëherë dritën e ditës, ajo mund të etiketohej edhe një herë si mashtruese. “Unë isha i traumatizuar prej saj, sepse pavarësisht se çfarë mund të mendojë bota, ky version i kurvës sime që shkatërron shtëpinë, unë nuk jam një mashtrues. Unë nuk i mashtroj njerëzit,” theksoi Scheana.

Të dëgjojmë, Jancan. Por herën tjetër, mund të dëshironi të rrëfeheni më shpejt, pasi asgjë nuk mbetet sekret për një kohë të gjatë.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.