Pse Rachel Leviss nuk do të flasë përsëri me Scheana Shay

Klea

Pse Rachel Leviss nuk do të flasë përsëri me Scheana Shay

Ish-ylli i Vanderpump Rules Rachel Leviss ka thënë të vërtetën e saj. Podkasti i saj, Rachel Goes Rogue, i ka dhënë asaj një platformë për të shprehur mendimin e saj dhe për të pirë më shumë çaj për Scandoval. Siç mund ta mbani mend, Scheana Shay dhe Rachel po filmonin Watch What Happens Live kur Ariana Madix zbuloi se i dashuri i saj, Tom Sandoval, dhe Rachel kishin një lidhje.

Kur Ariana i tha Scheana-s, Rachel pretendoi se Scheana e goditi me grusht në fytyrë. Më pas Rachel e goditi Scheanën me një urdhër të përkohshëm ndalimi. Ndërkohë, Scheana dhe thonjtë e saj si kthetra mohuan që ajo të kishte goditur Rashelin. Përfundimisht, masa e ndalimit u hoq.

Rachel nuk do të jetë kurrë më shoqe me Scheanën

Rachel kohët e fundit diskutoi Scheana në Rachel Goes Rogue. Konkretisht nëse do të ketë apo jo një lidhje sërish me Scheanën. Sinjalizim spoiler: përgjigjja është jo.

“Jo, nuk kam në plan të flas më me të. Nuk kam shumë kufij, por një prej tyre është dhuna fizike”, tha Rasheli. “Nëse më dëmton fizikisht, ose nëse dëmton fizikisht ndonjë kafshë të gjallë, unë do t’ju largoj menjëherë nga jeta ime.” Rachel shtoi se është “një kufi i fortë dhe i vështirë që kam për veten time”.

Ajo vazhdoi, “Është e trishtueshme ta shikosh atë dhe të mendosh si,” Oh wow, gjërat me të vërtetë duhet të arrijnë në një ekstrem që ju të vizatoni këto kufij.” Rachel po punon me terapistin e saj për të krijuar kufij të shëndetshëm.

“Nuk kam në plan të kontaktoj me të. Unë kam punuar në listën time të pakënaqësisë ndaj njerëzve dhe nuk e di se cili është hapi tjetër domosdoshmërisht, por nuk e di”, tha Rasheli. “Ne do të shohim se çfarë do të sjellë e ardhmja, por unë nuk kam në plan të kem një marrëdhënie ndonjëherë me Scheana.”

Unë nuk mendoj se Scheana dëshiron të ketë një lidhje me Rachel. ndonjëherë. Të paktën këta ish-miq bien dakord për diçka.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules jep premierë të martën, 30 janar në orën 20:00 ET në Bravo.