Pse Rachel Leviss hodhi poshtë lidhjen e saj romantike të fundit

Klea

Pse Rachel Leviss hodhi poshtë lidhjen e saj romantike të fundit

Ajo i përmbahet kufijve të saj. Ish-ylli i Vanderpump Rules Rachel Leviss Së fundmi i dha fund lidhjes së saj romantike me babanë e vetëm Matthew Dunn. Dhe ajo shpjegoi pse gjatë podcast-it të saj.

Që kur u largua nga bota e realitetit televiziv, Rachel në mënyrë të dukshme u dërgua në një institucion vullnetar të shëndetit mendor për disa muaj. Atje, ajo u thellua për të përmirësuar veten dhe për të përpunuar traumën e lidhjes së saj me Tom Sandoval.

Është e qartë se Rachel po qëndron e fokusuar në mbrojtjen e kufijve të saj gjatë takimit.

Rachel po kërkon një partner “të sigurt dhe të besueshëm”.

Një postim në rrjetet sociale nga Matthew dy muaj më parë informoi mediat se dyshja ishin një artikull. Por gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj Rachel Goes Rogue, alumja e VPR shpjegoi pse ajo i dha fund çështjeve.

“Ai më tha një gjë dhe veprimet e tij ishin të ndryshme,” shpjegoi Rachel. “I kërkova të mos postonte në rrjetet sociale sepse ishte shumë shpejt në lidhje. Ne u takuam për një muaj.”

Matthew “përditësoi foton e tij të profilit në Facebook” duke shfaqur veten me ish-Bravolebrity në Festivalin Stagecoach në Indio, Kaliforni.

“Media e kapi këtë, dhe ishte vetëm kjo gjë,” shpjegoi ajo. “Më duhej t’i jepja fund. Ishte e vështirë. Ishte e trishtueshme sepse kishim një lidhje të mirë, bisedë të mirë dhe ai ishte emocionalisht i qëndrueshëm dhe emocionalisht inteligjent.”

Rasheli e mori seriozisht tradhtinë. Ajo spekuloi se kjo ishte një shenjë e çështjeve më shqetësuese.

“Natyrisht që këto janë gjëra standarde, por ato ishin gjëra të reja për mua që t’i përjetoja,” vazhdoi ajo. “Thjesht dukej sikur ai ose kishte një problem me kontrollin e impulsit, sepse ne ramë dakord të mos e bënim këtë ose ai donte të postonte për të, si, për të më treguar mua.”

Tema u ngrit në një bisedë me të ftuarin e Rashelit, një trajner takimesh. Ish-ylli i realitetit televiziv theksoi nevojën e saj për një partner “të sigurt dhe të besueshëm”.

Shqetësimi i një “skenari të rastit më të keq” bën që Rachel të gabojë në anën e kujdesit. Dhe “të biesh në dashuri me dikë që nuk është një person me cilësi të mirë” nuk është optimale.