Pse Producenti Carlos King u largua nga amvise reale të Atlantës

Klea

Pse Producenti Carlos King u largua nga amvise reale të Atlantës

Ish-producent ekzekutiv Carlos King Së fundmi ka treguar se përse ka zgjedhur të largohet Amvisat e vërteta të Atlantës pas prodhimit të sezoneve shpërthyese në të kaluarën.

“Thënë thjesht,” i tha ai Tamra Judge, Cynthia Bailey, Teddi Mellencamp dhe Emily Simpson gjatë regjistrimit të një episodi të fundit të Two Ts In a Pod, “Isha atje për rreth tetë. [or] nëntë vjet. Ndjeva sikur kisha bërë gjithçka munda në atë shfaqje dhe Cynthia mund ta dëshmojë këtë.”

Ish-ekzekutivi i Bravo prodhoi katër sezone të RHOA (Sezoni 6, 7, 8 dhe 9), si dhe spinoffs Mos u vononi për dasmën, Dasma e Kandi-t dhe I Ëndërroj NeNe. Përfundimisht, Carlos u degëzua për të “zgjeruar” dhe “filluar kompaninë time të prodhimit”. Që atëherë ai ka krijuar shfaqje për BET, OWN dhe WETV.

Çfarë do të ndodhë më pas me sezonin 16 të RHOA?

Që nga largimi i Carlos pas ribashkimit shpërthyes të Sezonit 9, ku Phaedra Parks u akuzua pasi dyshohej se kishte gënjyer për kolegun e saj Kandi Burruss, vëzhguesit kanë kërkuar që Carlos, i njohur si “Mbreti” i realitetit televiziv, të kthehej. Megjithatë, me krijimin dhe zhvillimin e shumë projekteve të tij të tjera, një rikthim i Housewives nuk duket i mundshëm së shpejti.

Lidhur me sezonin e ardhshëm të RHOA, thashethemet kanë qarkulluar prej disa kohësh se rrjeti do të bënte një rinovim të plotë të kastit përpara sezonit të tij të 16-të.

Një Housewife që e dimë me siguri se nuk do të kthehet është anëtari më i gjatë i kastit në historinë e ekskluzivitetit, Kandi. Në ceremoninë e 66-të të ndarjes së çmimeve Grammy, ajo njoftoi se koha e saj në rrjet kishte marrë fund, duke shtuar se mezi priste të punonte në projekte të tjera.

Një tjetër veteriner i Real Housewives, Kenya Moore, ngacmoi se një njoftim i kastit duhet të vijë shumë shpejt; megjithatë, ajo do të priste një lloj lëkundjeje, duke përfshirë një përzierje fytyrash të freskëta dhe të kthyera.

Ju mund të transmetoni sezonet e kaluara të The Real Housewives of Atlanta në Peacock.