Pse Paige DeSorbo ka dhomën e saj të gjumit në shtëpinë e Craig Conover

Klea

Pse Paige DeSorbo ka dhomën e saj të gjumit në shtëpinë e Craig Conover

Paige DeSorbo dhe Craig Conover duhet t’i japin vetes shumë merita për organizimin e marrëdhënies së tyre në një mënyrë që u përshtatet atyre. Ata janë bashkë në një lidhje në distancë prej dy vitesh. Ata janë të dy yje të reality TV, por nuk e kanë lënë atë ritëm të jetës apo ndonjë ndikim të jashtëm të diktojë marrëdhënien e tyre. Ajo jeton në New York City dhe luan në Summer House, ndërsa Craig punon dhe filmon Southern Charm në Charleston, Karolina e Jugut.

Ata janë shfaqur në shfaqjet e realitetit televiziv Bravo të njëri-tjetrit. Në sezonin e fundit të Summer House, Paige u përlot nga mendimi për t’u fejuar dhe për t’u transferuar në Charleston. Ata nuk ishin lot gëzimi dhe që atëherë Craig është tërhequr nga shtyrja e çdo afati kohor.

Por ata ende po ecin përpara me planet e rinovimit për shtëpinë e Craig në Charleston. Dhe në episodin e fundit të Southern Charm, një bisedë mes këtyre dy zogjve të dashurisë zbuloi një detaj befasues se si ata vendosën të organizonin hapësirën e tyre të jetesës.

Paige ndihet “shumë më mirë” duke pasur një dhomë gjumi të veçantë

Në episodin e 12 tetorit të Southern Charm, Paige është në shtëpinë e Craig për një vizitë. Bashkë-prezantuesi i podcast-it të Giggly Squad e udhëzoi atë të “ma merrte ujin dhe të sillte valixhen time. E imja dhoma e gjumit.”

“Kur rindërtuam të gjithë shtëpinë, e lashë Paige të merrte rolin kryesor. Paige ka atë që i pëlqen ta quajë ‘dhoma e saj’. Ajo ka dollapin e saj atje, banjën e saj,” shpjegoi Craig.

Edhe një herë, Craig është i lumtur të detyrojë Paige në kërkesën e saj për hapësirë. Dhe ajo i tha se sa shumë e vlerësonte.

“Më pëlqen që kam dhomën time të gjumit”, tha i preferuari i Shtëpisë Verore. “Sinqerisht, më bën të ndihem shumë më mirë.”

Craig më pas pyeti: “Është në rregull që edhe mua të më pëlqejë, apo jo?”

“Është në rregull që ju të pëlqeni, thjesht mos hyni kurrë këtu,” u përgjigj ajo.

Arsyeja e vërtetë për miratimin e Craig është aspekti organizativ. “Më pëlqen sepse kur nuk je këtu, nuk kam pse të merrem me sh*t-in tënd,” shtoi ai.

Skena ka vijuar me pak më shumë shaka mes çiftit. Paige ngacmoi: “Unë jam më i organizuar se ju.”

“Mos u shiko kurrë në këtë sirtar,” tha ajo duke bërë shenjë në komodinë në dhomë, “sepse këtu i mbaj ushqimet e mia.”

Epo, ja ku e keni. Paige ka vendosur pretendimin e saj dhe hapësirën në shtëpinë e Craig. Ata po bëjnë punë në distanca të gjata duke mos qenë kurrë të ndarë më shumë se tre ditë. Por për hir të qiellit, mos përmend fejesë.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 9/8c në Bravo.