Pse Paige DeSorbo dhe Craig Conover mund të jenë përgjithmonë dashuri

Klea

Pse Paige DeSorbo dhe Craig Conover mund të jenë përgjithmonë dashuri

Më pëlqen një histori e mirë dashurie e modës së vjetër Bravo. Ti e njeh atë. Djali takon vajzën. Vajza nuk është gati të heqë dorë nga jeta për t'u bërë grua. Djali qëndron dhe pret, duke u zhytur përgjithmonë. Edhe pse kjo nuk është romanca e zakonshme e përrallave për shumicën, kështu është shkruar historia e çmendur. Paige Desorbo dhe Craig Conover. Prej disa vitesh çifti kanë zbukuruar ekranin e vogël. Midis momenteve të tyre të krijuara për TV dhe batutave të mprehta, fansat po i kërkojnë ata dhe shpresojnë që ata të jenë çifti që do të zgjasë.

Afati kohor i marrëdhënies

Nuk është për t'u habitur që Paige dhe Craig u takuan për herë të parë në xhirimet e “Summer House” në vitin 2019. Hamptons nuk është një vend shumë i dobët për t'u dashuruar, por dyshja filloi si një miqësi e thellë, sepse të dy po shihnin njerëz të tjerë. Miqësia lulëzoi në vitin 2021 shumë pak pasi u bashkuan së bashku në Winter House. Më në fund, pas muajsh spekulimesh, çifti e zyrtarizoi në tetor 2021.

Paige është një përmirësim

Paige duket si ajo për Craig sepse ajo është lidhja më e mirë që ai ka pasur. Më parë, Craig ishte në lidhje me Naomie Olindo, e cila nuk e miratonte qepjen apo kopshtarinë e tij. Ajo donte një burrë me një plan, dhe në atë kohë, Craig nuk kishte asnjë plan. Siç vuri në dukje një herë Craig, “Çfarë nuk shkon me qepjen time?” Paige të paktën e lejon atë të jetë vetvetja. Fashionistja ishte me Craig gjatë shumë momenteve të tij të dyshimta, të cilat u shkaktuan kryesisht nga epoka e tij depresive. Pa dyshim, Paige i jep një atmosferë “cool” të dashurës.

Paige gufon në podkastin e saj

Së bashku me Hannah Berner, Paige pret një podcast mjaft argëtues të quajtur Giggly Squad. Më shumë se një herë, ajo është hapur për shikuesit për marrëdhënien e saj. Dhe ndërsa ndonjëherë duket sikur marrëdhënia e tyre është e gjitha për kamerat, kur ajo flet në podkastin e saj, dashuria e saj duket si e vërtetë. Paige shpesh e quan atë “pulë” dhe Craig është gjithmonë i gatshëm të kalojë kohë cilësore me të dashurën e tij. Kështu që unë mendoj se është e sigurt të thuhet se ata e pëlqejnë njëri-tjetrin.

Koleksioni Paige

Ndoshta vula e një marrëdhënieje të përkushtuar është kur dy yje të realitetit televiziv bashkëpunojnë. U emocionova kur pashë se Paige i jepte syrin e saj krijues një koleksioni Sewing Down South. Së pari, kjo do të thotë se Craig i beson fëmijës së tij të biznesit me Paige dhe dëshiron ta shohë atë të lulëzojë. Çifti tregoi se ata donin të ndanin pak nga vetja me konsumatorët. Dhe jastëkët ishin të adhurueshëm. Jastëkët nxjerrin në pah dallimet e thella midis dy qyteteve të tyre të lindjes. Me dizajne unike, është e vështirë të injorohet se dyshja lidhet mirë së bashku.

Paige është në kontroll

Ndonjëherë, mendoj se është e rrallë që një grua në Bravo të jetë liderja e marrëdhënies së saj. Për vite me radhë, ne kemi parë shumë amvisa të hedhura tutje në një divorc të çrregullt ose të mashtrohen. Shpesh lihej me pak mundësi, sepse burri ishte mbajtësi i familjes. Por Paige është një kalë me një ngjyrë tjetër. Ajo është duke bërë thirrje, duke paguar qiranë e saj dhe duke punuar për stilin e saj të jetesës. Ajo është larg nga mbështetja te Craig, edhe pse ai do të donte t'i jepte një dorë. Ajo është një grua moderne, e pavarur dhe unë e dua këtë për ta.

Gjatë episodit të fundit, opinionet e Danielle Olivera ishin paksa shumë të ashpra, pasi ajo akuzoi Paige-n se e goditi Craig. Pas mendimeve të pajustifikuara të dizenjatores grafike, Paige e bëri mjaft të qartë qëndrimin e saj: “Nuk e bëj aspak sepse e di që do të martohem me të. Por do të jetë në kushtet e mia. Dhe si, nëse kjo nuk është në rregull, atëherë në rregull, nuk është në rregull për ju.” Pra, megjithëse mund të mos jetë në afatin tonë kohor, Paige ka një plan. Mjerisht, mendoj se metoda e saj e dashurisë përfshin që Craig duhet të presë pak më shumë për t'u bërë bashkëshort, por mendoj se do të ia vlente që të mund të telefonoja Paige, znj. Conover.