Pse nuk ishte Dorit Kemsley me aktorin RHOBH në People's Choice Awards?

Klea

Pse nuk ishte Dorit Kemsley me aktorin RHOBH në People’s Choice Awards?

Çmimet People’s Choice sapo patën ceremoninë e tyre të vitit 2024 dhe i gjithë kasti Amvise të vërteta të Beverly Hills mbështjellë duke u dukur si një milion dollarë. Ata pozuan të gjithë së bashku në tapetin e kuq, madje edhe Kathy Hilton ishte aty. Megjithatë, një mbajtëse diamanti me kohë të plotë mungonte në mënyrë misterioze, dhe kjo ishte Dorit Kemsley. Sillni teoritë e konspiracionit.

Në sezonin 13, udhëtarja dhe fashionistja botërore ka kaluar në disa momente të pakëndshme dhe mijëra fansa dyshonin se mungesa e saj ishte një tregues i statusit të saj me pjesën tjetër të kastit. A po përpiqeshin ta largonin Doritin? Jo mjaft. Burri i saj Paul “PK” Kemsley shkoi në Instagram për të ndarë një shpjegim se pse Dorit nuk eci në tapet me yjet e saj të RHOBH.

Ku në botë ishte Doriti?

Dorit më në fund mbërriti në tapetin e kuq dhe bëri foto solo. Sigurisht, ajo dukej përrallore, por gjithsesi dukej e çuditshme që ajo nuk ishte me aktorët. Në fund të fundit, ata u nominuan të gjithë së bashku si kast për “Reality Show of the Year”. Sipas PK-së, ajo ka munguar në foton e grupit për një arsye shumë të markës. Ajo po vonohej dhe po e bënte glamin e saj.

“Dorit ishte pak vonë për çmimet #peopleschoiceawards … si rezultat, ajo humbi foton e aktorëve … ‘ajo ishte në glam’ por shpresoj se do të pajtoheni … ia vlente pritja,” shpjegoi PK në Instagram, së bashku me një foto. të gruas së tij.

Në fund të fundit, nuk kishte rëndësi që Dorit ishte vonë në shfaqje. Ajo përfundoi duke u veshur me shumicën e shokëve të saj të aktorit dhe RHOBH përfundoi duke humbur çmimin e tyre te The Kardashians. Fat më i mirë vitin e ardhshëm, zonja.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon në Bravo, të mërkurën në mbrëmje në orën 8/7c.