Pse Motel Trixie do të bënte një vendndodhje të shkëlqyeshme RHUGT

Klea

Pse Motel Trixie do të bënte një vendndodhje të shkëlqyeshme RHUGT

Bravo është gjithmonë në kërkim të destinacionit më të ri dhe më ekonomik për të Real Housewives Ultimate Girls Trip spin-off, dhe ne mendojmë se mund të kemi gjetur vendin tjetër më të mirë. Tifozët e Real Housewives kanë udhëtuar në Tajlandë, Berkshires dhe Turks and Caicos për tre sezonet e fundit. Çdo mjedis ka sjellë një grup interesant dinamikash. Kultura dhe nxehtësia e pasur e Tajlandës u ngritën në qendër, ndërsa Blue Stone Manor ishte një arratisje luksoze në vjeshtë.

Nëse rrjeti kërkon të ulë kostot, të kesh një sezon në Shtetet e Bashkuara mund ta bëjë këtë. Dhe ne e dimë vetëm vendin.

Është një motel, jo një hotel

Palm Springs ka qenë gjithmonë një shesh lojërash në Bregun Perëndimor për të pasurit dhe të famshëm që duan një pushim nga shkëlqimi i Hollivudit. Trixie Motel është një destinacion i domosdoshëm për këdo që kërkon një përvojë unike dhe retro akomodimi pa pasur nevojë të shqetësohet për të qenë në një hotel me emër të madh. Mendimi i David Silver dhe Brian Michael Firkus, AKA Trixie Mattel, fituesi i RuPaul’s Drag Race All Stars Season 3, moteli është një projekt pasioni i destinuar për t’u shijuar nga të gjithë.

Faqja është tashmë e njohur dhe e mësuar me ekipet e xhirimit, falë paraqitjes së saj në Property Brothers dhe speciale Discover+, Trixie Motel. Jonathon dhe Drew Scott ishin intregalë në rindërtimin e motelit në shkëlqimin e tij aktual.

Seriali ishte i pari i këtij lloji, dhe Trixie madje i bëri thirrje të veçantë Scott Brothers dhe Discovery+ për “besimin në Trixie Motel”, duke theksuar, “Është pothuajse e pamundur të bësh diçka në këtë industri, veçanërisht GAY STUFF. ” Nëse nuk ndodh që të keni mini-rezidencën tuaj në një fushë golfi në Palm Springs, moteli është një opsion krejtësisht adekuat!

Duket sikur Barbie u hodh…në një mënyrë të mirë!

Falë suksesit të madh të filmit Barbie, kukulla e famshme është kthyer në ballë të mendjeve të të gjithëve. Bravo mund të përfitojë nga popullariteti i trendit duke rezervuar dhoma në motel. Kur themi se gjithçka është rozë, nënkuptojmë çdo gjë. Vetë ndërtesa është një hije e Pepto-Bismol bukuroshe. Ekziston një dhomë e Mbretëreshës së Zemrave, e cila krenohet me zemra të shumta në mur, një suitë flamingo rozë dhe madje edhe një dhomë me bombë atomike.

Lobi është i zbukuruar me barbie të cilësisë së mirë, dhe përsëri, roza është fjala dhe tema. Është e lehtë të imagjinosh shumë amvise reale që parakalojnë rreth bashkimit. Sidoqoftë, Shannon Beador, Tamra Judge dhe Vicki Gunvalson të vijnë në mendje veçanërisht – ndoshta për një festë të Tres Amigas?

Ju mund të bëni blerje derisa të lëshoni

RHUGT shpesh përfshin sesione terapie me pakicë dhe Palm Springs krenohet me shumë butikë të modës. Ka mijëra dyqane të stilistëve duke filluar nga Ralph Lauren, Gucci, Louis Vuitton dhe Sacks Fifth Avenue. Blerja në Palm Springs shpesh konsiderohet si “Rodeo Drive” e shkretëtirës. Kyle Richards madje hapi dyqanin e saj, Kyle x Shahida në rajon.

Për fat të mirë, Trixie Motel është vetëm një hop, kapërceni dhe hidheni larg nga qendra e qytetit, ku është i gjithë aksioni.

Bravo tashmë është duke filmuar në Trixie Motel

Episodet e shumta të sezonit aktual të Real Housewives of Salt Lake City zhvillohen në Trixie Motel. Kjo mund të jetë lehtësisht një provë për të parë nëse moteli është një opsion i mundshëm për një prodhim më të gjerë, si RHUGT. Do të donim të shihnim disa All-Star të hyjnë në epokën e tyre të Barbie-t dhe të hyjnë në Hotel Trixie për një fundjavë të gjatë. Imagjinoni – 2024, Jenna Lyons, NeNe Leakes, Danielle Staub, Karen Huger dhe Whitney Rose bëjnë check-in për pushimet më të mira në Bravo. Mund ta shohim!

Tani, gjithçka që duhet të bëjë kushdo është të bindë Bravon se kjo është ideja e shekullit… le të marrim Andy Cohen në këtë statistikë. Shpresojmë, Trixie Motel do të jetë i disponueshëm sepse, me këtë ritëm, të gjithë do të duan të jetojnë në Shtëpinë e ëndrrave të Barbie.