Pse Mauricio dhe PK duke shijuar net jashtë i shqetëson fansat

Klea

Pse Mauricio dhe PK duke shijuar net jashtë i shqetëson fansat

Ndonjëherë, gjysma e kënaqësisë së shikimit të Real Housewives të Beverly Hills është të shohësh se si burrat ndërveprojnë. Asnjë dy nuk ishte më qesharak se Mauricio Umansky dhe PK Kemsley. Etërit dhe burrat u lidhën me golf, uiski dhe dashurinë e tyre të thellë për gratë e tyre. Ndërsa 90210 gratë shpesh luftonin, këta dy yje të Bravo mund të gjenden duke bërë shaka në kurriz të Erika Jayne ose duke ndarë një puro në një nga festat e tyre të shumta. Por me të dy këta djem sapo beqarë, mund të jetë e çuditshme t'i shohësh ata në lëvizje.

Shumica e fansave e mbajnë mend Maun dhe PK-në si bashkëshortë në këmbë, të cilët i kanë mbështetur gratë e tyre pa probleme. Por me mediat që po kapin netët e tyre të beqarisë, mendoj se do të fillojmë të shohim një anë tjetër të Bravolebit që mund të na befasojë dhe të na japë një pauzë për shqetësim.

Djemtë janë jashtë

Kohët e fundit burrat janë parë në qytet pothuajse çdo fundjavë. Gjatë një takimi të fundit në Wheel House, Mauricio dhe PK ndanë disa histori në Instagram që tregonin të dy burrat duke qëndruar në një ballkon me krahët e tyre gjerë. Mau i kishte ngritur duart në shenjë paqeje dhe dukej se po kalonte kohën e jetës së tyre. PK qëndroi afër duke dhënë gishtin e madh lart.

Por a është gjithçka në rregull në botën e tyre? PK dhe Dorit Kemsley sapo zbuluan se pas nëntë vitesh martesë, ata do të ndaheshin pak kohë. Për vite me radhë, ata mohuan se diçka nuk ishte në rregull në martesën e tyre, por postimi i tyre foli shumë. Kyle Richards dhe Mauricio kaluan pjesën e tyre të telasheve vitin e kaluar dhe në fund vendosën të ndanin edhe pak kohë. Në shkurt, të dy burrat hëngrën darkën pa partneret e tyre në Cipriani, dhe në prill, PK postoi një foto të tij dhe sythit të tij më të mirë përsëri jashtë për një vakt pa zonjat ose fëmijët.

Botë mizore

Dorit dhe Kyle u panë të dy duke marrë pjesë në festën “surrealiste” të Sutton Stracke. Edhe pse i gjithë kasti, duke përfshirë Garcelle Beauvais, Erika dhe Jennifer Tilly, ishin të pranishëm, burrat nuk u gjetën askund. Ndoshta edhe më e habitshme, Mauricio dhe PK po ndiqnin festivalin e muzikës Cruel World, ku u ulën të lumtur në çadrën e artistëve në prapaskenë. Të dy po fërkonin bërrylat me VIP-at e tjerë dhe nuk i mungonin bashkëshortët.

Bashkëthemeluesi i Agjencisë ndau një video të tij në sediljen e pasagjerit të një Bentley ndërsa PK po udhëtonte, duke shpjeguar destinacionin e tyre. Anglezi kishte veshur një xhaketë të gjelbër të ushtrisë me Adidas, dhe Mau kishte një xhaketë xhins gri. Dalja në festival ishte vetëm një javë pasi të dy publikuan deklaratën e ndarjes.

A është një krizë e moshës së mesme?

Në këtë pikë, fansa të shumtë po pyesin nëse burrat po kalojnë një krizë në mes të jetës. Mund të imagjinoj vetëm se këta të dy ishin në ecje për grupe me shpresën për të fshehur dhimbjen e tyre. Gjatë gjithë vitit të kaluar, Mau u pa duke u kapur për dore me partneren e tij të Dancing with the Stars, duke bërë ski me modele gjysmë të zhveshura në Aspen dhe duke bërë klube. Kjo nuk ishte pikërisht sjellja më e mirë. Por PK gjithashtu ishte larg nga shtëpia për muaj të tërë ndërsa udhëtonte mbrapa dhe mbrapa për në Londër.

Por nga ana tjetër, pasi pashë sezonin më të fundit të Real Housewives of Beverly Hills, u duk sikur Kyle mund të kishte pasur një krizë. Nëna e katër fëmijëve dukej se ishte lodhur nga martesa e saj në status quo, duke zgjedhur të dëshironte diçka ndryshe. Sa i përket Dorit, sezoni i fundit e tregoi se ajo nuk ishte e lumtur që ishte lënë në shtëpi. Ajo shpesh e tepronte edhe me PK-në. Asnjëri prej tyre nuk ishte në të njëjtën rrugë.

Të shohësh PK dhe Mau duke u argëtuar është pauzë për shqetësim, sepse me një shije lirie, pse do të donin ndonjëherë të ktheheshin në jetën e tyre të vjetër? Mund të jetë fundi i një epoke.