Pse martesa e Christine Brown dhe Davidit mund të jetë në telashe

Klea

Pse martesa e Christine Brown dhe Davidit mund të jetë në telashe

Kur Christine Brown fillimisht filloi të dalë David Woolley Pas ndarjes së saj famëkeqe nga ylli i Sister Wives, Kody Brown, disa familje dhe miq u shqetësuan. Dhe me të drejtë. Nëna e gjashtë fëmijëve fjalë për fjalë e kishte futur veten në një romancë të re shumë shpejt pas martesës së saj toksike. Ishte e qartë se Christine donte t'u provonte të gjithëve se kishte gjetur dashurinë e vërtetë. Por a kishin dështuar të gjitha bombardimet e PDA dhe dashurisë?

Si u takuan Christine dhe David?

Në dhjetor 2022, David dhe Christine filluan të takoheshin pasi u takuan në internet. Çifti u zyrtarizua në ditën e Shën Valentinit 2023 dhe që atëherë janë goxha të pandarë. Jo vetëm që David u bë një pjesë e madhe e rrjeteve sociale të yllit të Sister Wives, por ai gjithashtu dukej se ishte i përfshirë në shaka, veçanërisht kur ato ishin një gërmim për patriarkun poligam.

Shumë shpejt pasi e zyrtarizuan Instagramin, dyshja u panë në Disneyland duke iu referuar njëri-tjetrit si “mbret” dhe “mbretëresha”. Sinqerisht, ishte pak e tmerrshme të shihje se sa e marrë ishte Christine, dhe ndërsa fansat dukeshin mjaft të lumtur për të, disa pyesnin veten nëse ishte shumë e mirë për të qenë e vërtetë. David dhe Christine dukeshin shumë të lumtur edhe nëse matematika nuk ishte gjithmonë e barabartë.

Kush e mbështeti Unionin e tyre

Në fillim, nuk dukej sikur shumë anëtarë të familjes Brown e mbështetën ikjen e Christine-s në rresht. Paedon Brown zbuloi se ai “kurrë” nuk do ta mbështeste nënën e tij publikisht ose privatisht. Djali i vetëm i Christine dhe Kody ka gjithmonë diçka për të thënë për gjithçka, dhe ndjehej se ai ishte thjesht i vështirë për hir të saj. Kishte zëra se Janelle Brown gjithashtu mendonte se të dashurit e saj po ecnin shumë shpejt.

Por siç po shohin fansat në Sister Wives, Paedon qartë ishte në rregull me martesën pasi ishte ai që eci nënën e tij në korridor. Janelle dhe pjesa tjetër e fëmijëve më të mëdhenj ishin gjithashtu aty për të treguar mbështetjen e tyre. Maddie Brown qau para kamerave të TLC ndërsa tregoi se sa e lumtur ishte që nëna e saj e dytë kishte gjetur dashurinë e vërtetë në fund të fundit. Kody natyrisht urrente gjithçka për gruan e tij të tretë që po vazhdonte, por kjo e bëri dasmën shumë më të këndshme, supozoj.

Të gjithë Flamujt e Kuq

Megjithatë, gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken, pasi miqtë e ngushtë të Christine kanë folur së fundmi për The US Sun, duke theksuar se janë “të shqetësuar” për yllin e TLC dhe ndjehen shumë sikur ajo “nxitoi” në martesë. Rezulton se “Shumica e rrethit të saj të brendshëm e ka të vështirë të besojë se është dashuri e vërtetë.” Koha do të ishte nja dy flamuj të kuq, pasi ata nuk kishin dalë as për një vit përpara se Davidi t'i propozonte dhe ata vrapuan në rresht. Rezulton se Ysabel Brown dhe Aspyn Brown kanë kujdesin e tyre pasi shprehën disa shqetësime kur bëhet fjalë për njerkun e tyre të ardhshëm.

Edhe pse shumë nga miqtë më të afërt të Christine janë të shqetësuar: “Ata thjesht nuk po shkojnë vërdallë duke ua shprehur këtë të gjithëve sepse nuk duan t'ia heqin lumturinë Christine-s dhe t'i shkatërrohet momenti i saj.” Rezultati më i keq është se, me sa duket, Christine ka ndryshuar pas takimit me Davidin dhe “nuk është i njëjti person”. Një tjetër flamur i kuq është se Christine ka aktruar duke bërë tatuazhe dhe duke u veshur më seksi.

A bëri një gabim Christine?

Burime pranë Christine dhe David këmbëngulin se ajo është krejtësisht ndryshe kur është me të, duke thënë: “Ajo po tregon tatuazhet e saj, po bën gjëra që nuk i ka bërë kurrë më parë dhe po tregon anën e saj të egër që njerëzit nuk i kanë parë kurrë më parë. Kjo nuk do të thotë se është një gjë e keqe; Thjesht miqtë janë të shqetësuar se ajo mund të harrojë rrënjët e saj dhe mënyrën se si është rritur.”

Por është në rregull të ndryshosh nëse është për mirë. Kur miqtë e saj vërejnë se Christine ka harruar rrënjët e saj, unë vetëm mund të supozoj se ata i referohen edukimit të saj mormon, i cili i mësoi asaj se si të ishte një grua e përsosur për burrin e saj dhe në thelb të merrte të gjitha mut e Kody-t. Pra, ndoshta një ndryshim i vogël mund t'i bëjë mirë Christine. Por unë shpresoj se Christine është vërtet e dashuruar me drejtuesin e ndërtimit. Do të ishte shumë keq nëse Christine do të kishte dasmën e saj magjike të bardhë, dhe përsëri, kjo nuk do të thoshte asgjë.