Pse marrëdhënia e re e Meri Brown mund të dështojë

Klea

Pse marrëdhënia e re e Meri Brown mund të dështojë

Meri Brown më në fund ka gjetur dashurinë pas disa vitesh të pashpresë ndërsa ishte i martuar me humbësin, Kody Brown. Pas 30 vitesh martesë ligjore dhe shpirtërore, Meri hodhi duart në ajër pasi u injorua për një kohë të gjatë. Të Gratë Motra ylli bëri më të mirën e saj, madje duke pjekur tufa masive të Rice Krispie Treats, të cilat patriarku i gëlltiti. Por në fund, epshi i tij për gruan e tij të katërt dhe të preferuar, Robyn Brown, ishte e tepërt për Merin për të konkurruar. Tani ajo po kupton se bari është në të vërtetë më i gjelbër në anën tjetër dhe po e hedh veten përsëri në botën e takimeve. Por lidhja e re e Meri Brown mund të jetë në telashe.

Kush është bukuroshja e re e Merit?

Javën e kaluar, në udhëtimin e saj të 53-të rreth diellit, Meri u njoftoi ndjekësve të saj Sister Wives se kishte gjetur sërish dashurinë me një burrë të quajtur Amos Andrews. Nëna e një fëmije tregoi se i dashuri i saj i ri ishte mjaft tërheqës dhe ndërsa “Ai nuk është 6 këmbë 6, as pilot, por ai i do Krishtlindjet pothuajse po aq sa unë, dhe qeshim shumë bashkë, që të dyja janë elementë të rëndësishëm për një marrëdhënie!” Një tundje e çuditshme, Meri, por kjo është pikërisht ajo. Ti je një e çuditshme e vjetër, Meri, dhe më pëlqen!

Meri gjithashtu bëri shaka për të mos shkuar kurrë në poligami, duke vënë në dukje: “Unë e kam mbajtur këtë lloj afër meje pasi kemi shijuar muajt e fundit të takimit dhe njohjes me njëri-tjetrin. Ndërsa kam menduar se kur dhe si doja ta ndaja këtë lajm argëtues dhe ta ndaj me botën (jk, nuk po e ndaj, po e mbaj për vete?).

Meri mund të vetësabotojë

Shumë shpejt, Meri tashmë ka filluar të fitojë para nga marrëdhënia e saj me Amos. Qoftë pa vetëdije apo me vetëdije, Meri tashmë po e përfshin të dashurin e saj të ri në segmentin e saj në Instagram, të premteve me miq. Pasi bëri fillimisht një zhurmë duke lënë të kuptohet se çfarë mund të ndodhte për të, ajo nuk kishte asnjë problem që ai të shfaqej në emision.

Ndërveprimi ishte i sikletshëm pasi Meri bëri sërish shaka për peshën e tij. Sinqerisht, ajo do t’i japë atij një pasiguri. Personalisht, nuk do të doja të merresha me një grua që përdor filtra, por që ka guximin të tallet me mua – shiko në pasqyrë, zonjë.

Toni i dëshpëruar në zërin e Merit do t’i mjaftonte një fikje, por ajo vazhdoi duke qeshur, duke thënë se ishte shumë e emocionuar për të ndarë sekretin e saj. Amos më në fund zbukuroi ekranin dhe po sponsorizonte markën Meri’s Worthy Up me një xhup të zi.

Nga emocioni i saj, ajo u këput pranë fytyrës së Amosit dhe gati sa nuk e rrëzoi atë. Klasike. Unë e kuptoj pse Meri është kaq i gëzuar që ka gjetur përsëri dashurinë, por zot, burri ishte si një dre në fenerët, dhe çdo minutë, jam i shqetësuar se do të trembet.

Amos mund të ketë një reputacion të djalit të keq

Meri po ikën si qen në vapë, dhe do të më duhet që ajo të mbështillet. Luaj mirë, vajzë, mos e lër ta kuptojë se je i goditur plotësisht menjëherë! Ndërsa Meri ka një divorc nën brezin e saj, duket se Amos ka qenë disa herë rreth e qark. Rezulton se Amos kishte po aq divorce sa Kody kishte gra.

In Touch tregoi se martesa e parë e Amos ishte me Tracy Ann Smith Lang, por bashkimi përfundoi në vitin 1998. Më pas ai kaloi në Shannon Marie Martin por u divorcua në vitin 2000. Martesa e tretë ishte me Christine Andrews, por ata u ndanë në 2004. e fundit ishte aq e fundit sa në vitin 2016 me Jennifer Carol Andrews, por çifti e la atë në vitin 2021.

Dua të them, kjo më duket si një flamur i madh i kuq. Katër divorce janë shumë, dhe do të më interesonte se çfarë kanë për të thënë ish-gratë e tij për të. Aktualisht Meri po kujdeset vërtet për veten. Ajo nuk ka asnjë marrëdhënie me “ish-gratë e motrës”, siç thotë ajo, dhe ndërsa ajo dhe Kody janë të përkushtuar që divorcin e tyre ta bëjnë sa më miqësor, të gjithë e dimë se Kody nuk ka asnjë dëshirë kur bëhet fjalë për kontrollin e parë. gruaja.