Pse Magic Mike Freakout i Sutton Stracke ishte mungesë respekti

Klea

Pse Magic Mike Freakout i Sutton Stracke ishte mungesë respekti

Çfarë në çajin e ëmbël të Gjeorgjisë pashë në episodin më të fundit të Amvise të vërteta të Beverly Hills? Tani më ka pëlqyer gjithmonë Sutton Stracke dhe mënyrat e saj të çuditshme, por kjo vallëzim ekzotik ishte i tepërt. Megjithatë, ky mund të jetë lloji i qëndrimit që merrni kur ju jepen 300,000 dollarë në muaj alimentacion. Siç thotë kontesha, paratë nuk të blejnë klasë. Shqetësimi i Magic Mike i Sutton Stracke është një shembull kryesor.

I matur apo i rremë?

Nëse nuk ju pëlqejnë trupat e zhveshur, nuk duhet të merrni pjesë në një shfaqje të rishikimit të meshkujve, është kaq e thjeshtë. Zonjat RHOBH shkuan në shfaqjen Magic Mike në Las Vegas, dhe sinqerisht, ishte shumë bruto. Por nuk ishte zhveshja, ishte reagimi i Sutton. Për të gjithë episodin para shfaqjes, Sutton e bëri të qartë se nuk i pëlqente të veshte pantallona, ​​por bëri përjashtimin kur u la të kuptohet se të gjitha gratë do të rriteshin në skenë. Megjithatë, në reflektim të mëtejshëm, kërcimtarët meshkuj zgjodhën pothuajse çdo një nga miqtë e saj rreth saj, duke e lënë Sutton shumë të thartë.

Ajo doli me furtunë nga teatri aq shpejt sa mund ta mbanin këmbët e saj të degëve, por u ndesh me fytyra të hutuara nga miqtë e saj që po kënaqeshin vërtet. Nëna e dy fëmijëve u betua lart e poshtë se nuk ishte e inatosur që nuk ishte zgjedhur, duke u betuar në Bordin e Baletit Amerikan ku është ulur. Por performanca e saj ishte e dobët.

Zemra më dhimbte për Sutton, e cila më parë dukej shumë e emocionuar, duke thënë në rrëfimin e saj: “Ne jemi në Vegas. Dua të ngrihem në skenë dhe të kërcej me striptiste. Dua të them, hajde, pse jo? Askush nuk do ta dijë.”

Ishte ditëlindja e Crystal

Sutton ka një mënyrë për të rikthyer gjithmonë vëmendjen mbi të. I gjithë ky udhëtim ishte për nder të ditëlindjes së 40-të të Crystal Kung Minkoff. E mbani mend atë vit, apo jo, Sutton? Kur miqtë dhe familja juaj organizojnë një festë të madhe për nderin tuaj. Sigurisht që nuk është koha apo vendi për të krijuar një zemërim të madh. Fakti që Crystal-it iu desh të linte shfaqjen për të ngushëlluar Sutton në një autobus sprinteri ishte një mashtrim!

Unë personalisht dua një ribërje për Crystal. Ajo nuk kërkon shumë, kështu që fakti që natën e saj speciale e mbajti peng një Sutton i paqëndrueshëm nuk ishte në rregull. Për një herë, jam dakord me qëndrimin e Erika Jayne për të lënë Sutton të qajë. Nuk kishte nevojë që dikush tjetër të luante në partinë e saj të mëshirës.

Sutton izoloi kërcimtarët

Shfaqja Magic Mike në Las Vegas kushton afërsisht 75 dollarë një biletë, në varësi të natës që vendosni të merrni pjesë. Tani, ne e dimë se paratë nuk janë problem për Sutton, por mendoj se zonjusha e vogël Manners po harron që yllja e saj, Erika, në fakt u përpoq të merrte disa përfitime shtesë për natën e tyre të teatrit. Erika u sigurua që zonjat të kishin vendet më të mira në shtëpi, një kamarier personal dhe një takim e përshëndetje me yjet. Në thelb, Erika thirri disa favore dhe më pas shikoi me qetësi sesi egërsia e saj nxehej mbi të.

Këngëtarja e Pretty Mess e di se çfarë e bën një shfaqje të mirë dhe ka luajtur me kohën e saj në skenë me balerinin mashkull. Tani, personalisht, nuk do të doja që një striptiste të më fërkonte fytyrën, por e kuptoj pse Erika e përqafoi sfidën. Sutton u pa si një hipokrit kur vuri në dukje se ishte në rregull që Kyle Richards t’i mbulonte gjoksin me krem ​​dhe të lëpihej, por Erika dhe Crystal nuk mund të shijonin një gungë të sigurt të thatë.

Sutton si gjyqtare Judy

Komenti i Sutton, “Jam i inatosur. Ishte një shfaqje argëtuese derisa pashë dy miqtë e mi. Ata i kishin këmbët hapur me fytyrën e një burri brenda bigës së tyre,” nuk u ulën mirë dhe u ndje shumë i gjykuar. Përsëri, mund ta kuptoj që nuk jam rehat me pjesëmarrjen në një shfaqje strip, por atëherë pse të mos përkulem me hijeshi dhe të takoj pjesën tjetër të grave pas shfaqjes?

Në vend të kësaj, shpërthimi i Sutton i bëri të gjithë të ndiheshin të vegjël për të gjetur edhe sasinë më të vogël të kënaqësisë prej tij. Kyle dhe Crystal të dy deklaruan se burrat e tyre as që do të ishin çmendur aq shumë, kështu që pse e bëri Sutton?

Ndihej shumë sikur Sutton ishte kthyer në shkollën e mesme, ku ajo ndoshta nuk ishte më e njohura. Duke veshur pantallona, ​​grim dhe duke pirë, besoj se ajo me të vërtetë ndjeu se do të kalonte një natë të shfrenuar me vajzat dhe më në fund do të provonte se mund të ishte e lezetshme. Në vend të kësaj, ajo “veshte pantallona për kokrra” dhe u bë një përfaqësim i asaj që gratë e tjera nuk duan të jenë kurrë – të ngulura dhe të mërzitshme.