Pse Luis Ruelas nuk ka veshur unazën e tij të martesës?

Klea

Pse Luis Ruelas nuk ka veshur unazën e tij të martesës?

Tifozët e Real Housewives shpesh kanë një arsye për të qenë të frustruar. Aq sa një fans e do një shfaqje, ka gjithmonë disa gjëra për t’u urryer në lidhje me të. Tifozët e Real Housewives të New Jersey-t e dinë shumë mirë këtë dilemë, veçanërisht kur sezoni 13 i afrohej mbylljes. RHONJ në thelb i detyroi tifozët të vendoseshin në një nga dy kampet – ekipi Teresa Giudice ose ekipi Melissa Gorga.

Ribashkimi i sezonit 13 u duk si një debat, dhe në fund, shumica e fansave dukej se u bashkuan me Mel. Reputacioni i Terezës u godit nga bashkë-yjet dhe fansat për shkak të burrit të saj. Luis Ruelas. Burri më i ri i Tre dukej i paqartë që në fillim, me pyetjet që lindnin rreth punës së tij si dhe përpjekjet e tij të supozuara për të gërmuar papastërti në kast.

Së fundmi, Teresa u ka treguar fansave se Louie nuk e mbante gjithmonë unazën e martesës. A mund të ketë telashe në parajsë për çiftin shumë të keqtrajtuar? A duhet të gëzohen fansat e RHONJ? Epo, jo saktësisht.

A kanë probleme Teresa dhe Luis?

Më 9 janar, përmes Instagram Stories, Teresa u ka dhënë fansave një vështrim të një dite nga jeta e saj dhe e familjes së saj. Ndërsa ishte ulur me Luisin pasi të dy ndanë një stërvitje, Tre vuri në dukje se Louie nuk kishte mbajtur unazën e tij të martesës. Ose, më mirë, nuk e mbante në dorë.

“Shiko ku Louie e vendos bandën e tij të dasmës ndërsa po stërvitet,” tha Teresa, duke zmadhuar këpucën e burrit të saj për të treguar grupin e dasmës të mbështjellë në njërën prej lidhëses. “Babe, kjo është një ide e zgjuar,” vuri në dukje Teresa. Pa dyshim, nuk është vendi më i keq për të mbajtur unazën gjatë stërvitjes. Ajo vjen me grupin e vet të rreziqeve, sigurisht, por do të kishte hapësira më të këqija për ta mbajtur atë.

Aq sa mund të urrejnë fansat ta shohin atë, Teresa dhe Luis duket se po ecin po aq të fortë sa kurrë. Megjithatë, megjithë zhgënjimet e shumta me Tren, ajo ka shumë mbështetës të zjarrtë. Ndërsa çifti shfaqi udhëtimin e tyre në Bahamas me vajzat e Terezës, ata morën shumë lëvdata.

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey do të transmetohet në Bravo në vitin 2024.