Pse Lisa Vanderpump nuk ishte në hapjen e saj

Klea

Pse Lisa Vanderpump nuk ishte në hapjen e saj

Pas viteve të planifikimit dhe pengesave, Diçka rreth saj është zyrtarisht i hapur për biznes. Të pranishëm në ditën e shumëpritur të Katie Maloney dhe Ariana Madix ishin disa nga alumet e tyre Vanderpump Rules, duke përfshirë Kristen Doute dhe Stassi Schroeder. Andy Cohen madje doli për një sanduiç dhe një përqafim, plotësisht krenar për foshnjat e tij të vogla Bravo. Megjithatë, Lisa Vanderpump nuk ishte e pranishme në këtë hapje madhështore, por përgjigja e saj për këtë çështje është e vlefshme, jo e mbrapshtë.

Lisa është paksa e rezervuar dhe e zënë për momentin

Duke folur për US Weekly, Lisa zbuloi arsyen kryesore pse nuk ishte e pranishme për zonjat e saj. Në thelb, ajo nuk ka qenë as në të njëjtin kod postar me këtë dyqan të ri sanduiçësh të adhurueshëm për disa rrahje. Kjo është e vlefshme. Nuk mund të jesh në dy vende njëherësh, pavarësisht se sa herë 9-vjeçari im përpiqet ta mbyllë këtë teori.

“Unë kam qenë jashtë qytetit,” fillon Lisa, duke shtuar “Kam qenë në Liqenin Tahoe” dhe oh po, ajo gjithashtu “ka qenë në Vegas” dhe “në Nju Jork. Sapo u ktheva nga Nju Jorku dy ditë më parë. Unë kam qenë kudo”, shpjegon ajo.

Duke pasur njohuri të gjera paraprake se si funksionon kjo industri, Lisa më pas përdori përvojat e saj për të detajuar më tej mungesën e saj. “Ne do të kemi një hapje të butë në një restorant, por nuk do të ftojmë vërtet njerëz derisa, e dini, të keni kaluar dy ose tre javë që të mund t'i hekurosni gjërat. Nuk dua të shkoj atje dhe ta gjykoj atë tani. Le t'u japim atyre disa javë për t'u vendosur. Mendoj se kjo është zakonisht ajo që ne bëjmë në biznesin e restoranteve, “shpjegoi ajo, duke vënë në dukje se do të ndalonte së shpejti.

Më pas Lisa ktheu tavolinat, duke thirrur një tjetër yll të VPR që mungonte, Lala Kent. Këtu ajo e pyeti gazetarin nëse Lala ishte prezente. Ajo më pas tha se “Gjithçka më trondit gjithmonë në këtë grup, por kurrë nuk jam aq i befasuar. Sepse ato lëvizin shumë shpejt. Njerëzit kanë vizatuar vija në rërë, ndërsa unë nuk jam i tillë.”

“Ashtu si kjo” ose jo, ja ku e keni. Lisa do të ndalojë së shpejti.

Ribashkimi i Sezonit 11 të Vanderpump Rules vazhdon sonte, e martë, 21 maj, në orën 8/7c në Bravo.