Pse Lindsay Hubbard vuri në dyshim maturinë e Carl Radke

Klea

Pse Lindsay Hubbard vuri në dyshim maturinë e Carl Radke

Derisa Karl Radke ka shprehur pakënaqësinë e tij ndaj ish të fejuarës Lindsay Hubbard Pasi ajo vuri në dyshim maturinë e tij, Lindsay beson se fansat e Summer House do ta kuptojnë pse ajo e bëri këtë kur të kenë parë sezonin 8 dhe të kenë marrë kontekstin.

Duke folur për US Weekly, Lindsay premton se historia ka më shumë. “Unë mendoj se sapo të shihni episodin, do të shihni historinë më të madhe dhe më të plotë që vjen me atë që ndodhi në trailer,” shpjegoi ajo. “Të gjithë do të kenë mendimet e tyre.”

Pse Lindsay e vuri në dyshim maturinë e Karlit?

Ajo tregoi se ishte e shqetësuar për Carl-in dhe përsëriti se kur u xhirua episodi, ajo ishte ende e dashuruar me të. Dhe, me sa dinte ajo atëherë, ata do të martoheshin.

“Çdo pyetje që bëra erdhi nga dashuria dhe shqetësimi, siç do të bënit me ndonjë vendim apo sjellje të çuditshme nga partneri juaj,” shpjegoi Lindsay. Ajo shpreson që fansat e emisionit të mos gjykojnë derisa ta shohin të gjithë episodin.

“Nëse po shfaqni sjellje të çuditshme, unë do të filloj të përpiqem të kuptoj se nga vjen ajo sjellje e çuditshme,” shtoi ajo. “Por kjo është vetëm sepse unë të dua dhe jam i shqetësuar.”

Në fillim të sezonit 8, çifti ishte në mes të planifikimit të dasmës. Më pas, Carl thirri kamerat për t’i dhënë fund gjërave. Lindsay pretendoi se ajo ishte “e verbër”. Por Carl ka një histori tjetër.

Lindsay pranoi se nuk do të jetë e lehtë për të që të shikojë episodet e ardhshme, megjithëse gjetja e mbylljes pas ndarjes po ndihmon.

“Më duhet të vazhdoj t’i kujtoj vetes se e kam jetuar tashmë këtë,” tha ajo. “Ishte një nga përvojat më traumatike të jetës sime të rritur, por tashmë është bërë. Unë tashmë e kam kaluar atë. Unë e kam bërë tashmë shërimin,” përfundoi ajo.

Nuk mund ta fajësoj. Pavarësisht se është shëruar, nuk është kurrë e këndshme të shikosh marrëdhënien tënde të prishet së bashku me shikues të panumërt.

Sezoni 8 i Summer House vazhdon të enjten në orën 21:00 në Bravo.