Pse Lala Kent nuk donte të shihte fotot e donatorëve të spermës

Klea

Pse Lala Kent nuk donte të shihte fotot e donatorëve të spermës

Lala Kent e bëri udhëtimin e saj jokonvencional të shtatzënisë shumë argëtues dhe të veçantë në mënyrën e vet. Mes organizimit të një feste për donatorët e spermës në shtëpinë luksoze të Bravolebrity Lisa Vanderpump deri në mënyrën se si ajo njoftoi shtatzëninë e saj të dytë, i gjithë procesi ka qenë shumë Lala.

Por më e rëndësishmja, ylli i Vanderpump Rules i dha përparësi rimarrjes së kontrollit të jetës së saj dhe të ardhmes së fëmijës së saj të palindur. Një betejë e ashpër për kujdestarinë me ish-të fejuarin Randall Emmett mbi vajzën e tyre, Ocean, e la Lala të ndjente se nuk kishte asnjë mënyrë tjetër për të ngjizur një fëmijë tjetër përveç kushteve të saj.

Si e tillë, ylli dhe sipërmarrësja e realitetit televiziv ka ndjekur instinktet dhe rregullat e saj. Dhe së fundmi, ajo zbuloi pse vendosi të mos e dinte se si dukej dhuruesi i saj i spermës.

Lala shikonte vetëm fotot e fëmijërisë

Lala kishte Sydney Sharon nga California Cryobank në episodin e 22 prillit të podcast-it të saj Give Them Lala. Ylli i Vanderpump Rules kishte përdorur California Cryobank për t'u lidhur me donatorin e saj të spermës.

“Unë do të thosha se pamja ishte më e ulëta në shtyllën e totemit. Në kuptimin që unë nuk po ecja duke u thënë: 'Dua një supermodele të një mashkulli'. Doja shumë humor dhe nuk doja të shihja foto për të rritur. Kjo e bëri atë shumë personale për mua”, tha ajo duke ditur se si dukej dhuruesi i spermës.

“Fëmijë[hood] Fotot ishin të mrekullueshme”, shtoi Lala.

Sipërmarrësi shpjegoi se “gjenetika është e paqëndrueshme” dhe pamja e jashtme nuk ishte prioritet. Megjithatë, Lala mendoi se donte që fëmija i ri t'i ngjante pjesës tjetër të familjes.

“Dy fëmijë mund të vijnë nga e njëjta nënë dhe baba dhe të duken krejtësisht të ndryshëm. Doja të eliminoja sa më shumë vështirësi”, shpjegoi ajo. “Bota është mjaft e vështirë dhe unë nuk doja ta bëja më të vështirë. E shikoja pamjen fizike në kuptimin që doja që ky fëmijë të ngjante me familjen.”

Lala ndjeu se ajo “mund të lidhej me” donatorin

Për sa i përket mënyrës sesi Lala përfundoi duke zgjedhur donatorin e veçantë që ajo bëri, gjithçka erdhi deri në detaje në letër. Ajo “mund të lidhej me” një poezi, këngë dhe kafshë që ai zgjodhi në profilin e tij.

Fansat e Vanderpump Rules do të kujtojnë se si Lala angazhoi bashkë-yjet e saj për ta ndihmuar atë të zgjidhte midis tre donatorëve të mundshëm në një episod të fundit. Ata votuan për Mystery Man numër një.

Bashkëylli i tij Scheana Shay u shpreh: “Kënga e tij e preferuar është 'Grown Ocean' dhe kafsha e tij e preferuar është një luan. Kemi mbaruar këtu.”

Fëmija i dytë i Lalës pritet më 1 shtator 2024.

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.