Pse Lala Kent nuk do të vizitojë diçka rreth saj

Klea

Pse Lala Kent nuk do të vizitojë diçka rreth saj

Duket si gjithmonë më parë që yjet e Vanderpumps Rules, Ariana Madix dhe Katie Maloney vendosën të hyjnë në biznes së bashku. Zonjat donin të hapnin një dyqan sanduiçësh luksoz të quajtur Diçka rreth saj. Në fillim, bashkë-yll i tyre Pump Rules Lala Kent ishte mbështetës. Por marrëdhënia e Lalës me Katie dhe Ariana u përkeqësua gjatë sezonit të 11-të të emisionit.

Lala hije Diçka Rreth saj

Gjatë një Amazon Live, një fans e pyeti Lalën nëse po planifikonte të merrte një sanduiç në Diçka rreth saj. Lala dukej e tronditur që dyqani u hap. Dua të them, u desh pak kohë që Katie dhe Ariana të hapnin më në fund dyert. Ata pësuan pengesa dhe probleme me lejet. “O zot! Është e hapur!” tha Lala. “Unë e dua atë për ta.”

Por nëna e ardhshme nuk po vrapon të bëjë një porosi. “Unë nuk shkoj aq shumë në West Hollywood, është një lloj udhëtimi. Unë në fakt nuk largohem aq shumë nga shtëpia ime”, tha Lala.

Së fundmi, Lala thirri Katie-n në ribashkimin e VPR-së, sepse ajo u shpreh privatisht me Lalën. Katie shprehu shqetësimin për hapjen e programit të ngjeshur të Something About Her dhe Ariana-s. Megjithatë, Katie refuzoi ta shfaqte atë në kamera, duke rezultuar në një miqësi të thyer midis Lalës dhe pronarëve të dyqaneve të sanduiçëve.

Kur klipi i Lalës duke bërë hije në dyqanin e sanduiçëve u postua nga një llogari e fansave të Bravo, Katie u përgjigj. “Dua të them.. Jess me siguri e shikoi timin [Instagram] histori që ajo i dinte. Mendoni se ata nuk flasin aq shumë”, ka shkruar Katie në komente. Xhesi është punonjësi dhe mik i Lalës.

Grindja mes treshes nuk i duket fundi, ndaj Lalës do t'i duhet të humbasë samjet me tinguj të shijshëm. Nëse do të jetoja në të njëjtin shtet, do ta bëja atë udhëtim.

Vanderpump Rules po transmetohet në Peacock.