Pse kurthi i fundit i etjes i Lala Kent mban erë xhelozie

Klea

Pse kurthi i fundit i etjes i Lala Kent mban erë xhelozie

Kur Lala Kent fillimisht strutoi qëndrimin e saj të keq dhe, edhe më keq në SUR, ajo doli si e egër. Kjo e bëri atë një kundërpunë të shkëlqyeshme ndaj Stassi Schroder-it të mbërthyer. Aktiv Rregullat e Vanderpompës, Lala ka përvetësuar artin e të qenit paradoks dhe mjeshtër i padiskutueshëm i kontradiktave. Sezoni 10 tregoi nëna e një fëmije duke e quajtur Rachel Leviss një dashnore, edhe pse për vite me radhë ajo e mohoi me forcë rolin e saj si një e tillë.

Ribashkimi e tregoi Lalën si shpëtimtaren e vetëcaktuar kundër bullizmit. Megjithatë, ajo ishte e patrazuar teksa ofendonte dhe nënçmoi kolegët e saj. Ndoshta pjesa më e mirë e Lalës është se ajo do t’i bashkojë miqtë me dikë një ditë, por të nesërmen do t’i hedhë nën autobus pa u menduar. Kjo mund të shpjegojë pse ajo mund të jetë duke u drejtuar ndaj miqve të saj që po marrin më shumë vëmendje.

Duhet të japësh meritat kur të mbarojnë kreditë—Lala di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të Vanderpump Rules. Pasi zbuloi në sezonin 4 se ajo ishte e para, ishte e qartë se Lala luajti për të fituar. Edhe pse u desh pak kohë për të mbështjellë kokën për të mos e quajtur Lauren, zonja e shtëpisë na u rrit, veçanërisht kur ajo ngacmohej nga vajzat e ashpra. Ajo gjithmonë ka një atmosferë të vogël Pick Me Girl, por muajt e fundit, ajo me të vërtetë e ka kaluar majën.

Është një Hënë e Plotë

Postimi i fundit i Lalës ishte pak më i vrazhdë se zakonisht. Ajo tregonte një Lala krejtësisht të zhveshur duke shijuar një dush në natyrë me barkun e saj jashtë për ta parë të gjithë. “Xheloz për çfarë? Pantallonat e tua të shëmtuara prej lëkure?”, shkruhej në mbishkrim.

Dua të them, dreqin, nëse e kuptoni, tregojeni atë në sy sepse unë jam aktualisht në fazën time të letargjisë. Lala nuk ka qenë kurrë një nga ata që i shmangej të gjithave, sidomos kur ishte më e re. Asaj i pëlqente të zhytej në Hawaii dhe të bënte topless në Big Bear, gjë që vetëm ia shtoi frymën e lirë. Por kjo foto e veçantë po ndihet paksa e rreme, duke dhënë ndjesi shumë të vështira.

Lala mund të jetë xheloze

Ndërsa kënga e saj e re e festave, Christmas Slay thotë, “Shpresoj që Shën Nick i vjetër të mos më zërë duke bërë si ho ho ho”, megjithatë fotot e saj duken si të etura, duke na bërë të mendojmë se ajo mund të ketë nevojë për një gotë të gjatë akulli. ujë të ftohtë.

Megjithatë, Lala mund të jetë vetëm duke pasur një betejë të brendshme me përbindëshin me sy të gjelbër. Që nga Scandoval, shoqja e saj, Ariana Madix, ka marrë shumë vëmendje. Traileri i sezonit 11 ka treguar Lala duke theksuar se ajo kurrë nuk ka parë dikë që është mashtruar të trajtohet si “një zot” dhe sinqerisht, ajo ka një pikë.

Ariana ka opsione

Që prej muajit mars, Arianës i është dhënë bileta e artë pas bilete e artë. Ish banakierja e SUR ka marrë sponsorizime të shumta, duke përfshirë BIC dhe Lays, ka konkurruar në Dancing With The Stars dhe së shpejti do të bëjë debutimin e saj në Broadway si Roxy Heart në Çikago.

Ariana ka bërë para me dorë dhe ka kuptim që bashkë-yjet e saj të bëhen pak të inatosur. Për disa arsye, shikuesit e kanë bërë Arianën një idhull kur, me sinqeritet të plotë, ajo sapo u mashtrua. Po, tradhtia është e këqij, por ajo duket se po rikuperohet mjaft mirë dhe ndoshta është edhe më mirë se më parë.

Lala është në kontrollin e dëmeve

Në një kthesë të shpejtë të ngjarjeve me shpresën për të shpërqendruar fansat e Vanderpump Rules, Lala foli me Page Six në lidhje me komentin e saj në trailerin që ishte nxjerrë jashtë kontekstit. Lala e bëri të qartë se nuk kishte ndjenja të vështira, duke thënë se ishte “shumë e lumtur” që shihte shoqen e saj të lulëzonte pas një dhimbjeje të tillë. Ndoshta Lala duhet ta tregojë këtë në fytyrë sepse ajo ende duket goxha e mërzitur.

Megjithatë, ka kuptim nëse Lala kërkon të ribrendohet. Kur fansat e takuan për herë të parë, ajo ishte një foshnjë e sheqerosur që i pëlqente t’i jepeshin makina dhe çantat e shtrenjta. Sezoni 10 tregoi Lala duke luftuar për vajzën e saj dhe mendjen e shëndoshë ndërsa ajo u përball me pasojat e ndarjes së saj. E kuptoj që Lala mund të dëshirojë të ketë një ndryshim të perceptimit, një mënyrë për ta bërë jetën e saj pak më të lehtë. Dhe kush mund ta fajësojë atë, me të vërtetë? Ajo u bë një nënë beqare brenda natës nga një e re e re me rrota të lirë, topless. Edhe unë do të isha pak xheloze.