Pse kthimi i Kim Zolciak në RHOA do të ishte një fatkeqësi

Klea

Pse kthimi i Kim Zolciak në RHOA do të ishte një fatkeqësi

Kim Zolciak është një anëtare e kastit polarizues dhe shumë fansa të Real Housewives që nuk u mërzitën kur e panë të largohej. Nëna e gjashtë fëmijëve ishte një rrëmujë e nxehtë gjatë sezoneve të saj Amvise të vërteta të Atlantës, dhe kjo ishte shumë përpara se ajo të fillonte të kalonte një ndarje të çrregullt. Ndërmjet pirjes së verës së saj në kuti nga një filxhan i kuq solo dhe largimit të nënës së saj nga dasma e saj, Kim mund të mos ketë qëndrueshmëri mendore ose gjerësi për t’u përballur me gratë e ALT-së, veçanërisht nëse dëshiron ta mbajë parukën e saj të lidhur mirë me të. kokë.

Fatkeqësisht, një thashetheme e re ka dalë së fundmi se Kim ka nënshkruar për t’u rikthyer në RHOA. Thashethemet duken mjaft të drejta, pasi në fakt nuk ka asnjë informacion konkret mbi këtë temë. Megjithatë, në rast se thashethemet janë të vërteta, ja pse nuk duam ta shohim Kim të kthehet.

Probleme familjare

Për të qenë plotësisht i sinqertë, kam humbur numërimin e të gjitha çështjeve që ndodhin mes Kim dhe Kroy Biermann sepse janë shumë—dhe kjo vjen nga një dashnor i televizionit realitet! Rënia nga hiri i Kim dhe Kroy thjesht nuk ka qenë argëtuese për t’u parë. Jo vetëm që ajo ka thirrur policët, por Kim gjithashtu është detyruar të heqë dorë nga shefi i saj privat. Nëse ajo do të kthehej në RHOA, një pjesë e madhe e kohës së kamerës do të shpenzohej duke gatuar mac dhe djathë për familjen e saj. Kush është kjo Kim?

Nëse Kim do të kthehej, ajo me siguri do të pretendonte se divorci i saj ka të bëjë me besimin e procesit. Megjithatë, raportet e lajmeve do të vazhdojnë të qarkullojnë për Kim dhe Kroy duke thirrur policinë kundër njëri-tjetrit. Hidhërimi dhe trishtimi do të ishin shumë. Do të largonte atmosferën e lehtë që dikur i bënte shtëpiaket e vërteta kaq të këndshme për t’u parë. Pra, ndërsa Kim është gati të heqë dorë nga gjërat që nuk i shërbejnë më në vitin 2024, mendoj se edhe fansat duhet të bëjnë të njëjtën gjë kur vjen puna për të shpresuar që ajo të kthehet në Real Housewives të Atlantës.

Kim u mërzit

Si OG, Kim ishte shumë e mrekullueshme dhe shumë nga drama u përqendruan rreth saj. Por pas disa paraqitjeve pop-up, ajo filloi të humbasë shkëlqimin e saj. Mund të ketë qenë sepse ajo kishte shfaqjen e saj, Mos u vono. Por për çfarëdo arsye, shpirti i saj dikur i zjarrtë nuk po kapej vërtet nga kamerat. E kuptoj që fansave u mungojnë ditët e para, por përsëri, mendoj se shtimi i Kim-it do të ishte thjesht duke ndjekur një ëndërr. Mjerisht, Kim nuk përshtatet më me grupin e grave.

Kim nuk është më zonja e Big Papa e vitit 2009, gjë që e bëri atë një emër të njohur. Fansat u akorduan sepse u pëlqente ta shihnin atë duke u llastuar me një apartament, makina dhe çantat, të gjitha sepse ajo ishte duke dështuar një burrë të martuar. Faleminderit Zotit që ajo nuk i mbajti këmbët e saj të mbyllura për burrat e martuar siç këshilloi NeNe Leakes, ose do të kishim një fillim seriozisht të ngadaltë të ekskluzivitetit. Kim ka dalë plotësisht nga fundi i thellë dhe nuk është më argëtuese për t’u parë. Ajo është shumë e rëndë për të riinvestuar në të Bravo.

Kim’s ka probleme

Ekziston gjithashtu një shans i madh që një pagë Bravo vetëm do të nxiste çështjet e saj të supozuara të kumarit dhe shpenzimeve. Këto beteja tashmë janë dokumentuar në dokumentet e saj të divorcit dhe mund të rezultojnë që Kim të humbasë kujdestarinë e fëmijëve të saj. Edhe fëmijët e saj kanë kaluar mjaft trauma për një jetë. Në të vërtetë nuk ka nevojë t’i ktheni në TV si kllounët që kërcejnë.

Kim nuk ka më aftësinë për të qenë e sinqertë pas gjithçkaje që ka kaluar vitet e fundit. Pra, të kesh shpinë në RHOA, por ta lejosh të vazhdojë fasadën, do ta prishte qëllimin e kthimit të saj. Nëse Kim do të ishte e gatshme të ishte e hapur dhe e sinqertë për çështjet e saj aktuale të jetesës, kjo do të ishte interesante. Por unë vetëm mund të supozoj se do të merrnim shumë Kim dhe dy vajzat e saj më të mëdha duke porositur Chick-fil-A ndërsa ata kërkojnë më shumë Botox. Për të mos thënë, është gjithashtu e vështirë të jesh shtëpiake pa shtëpi.

Mendoj se e vetmja mënyrë se si Kim kthehet në përzierjen e Bravo është nëse rrjeti pret udhëtimin e një vajze siç bënë me Real Housewives të Nju Jorkut OG. Tani që do të isha i interesuar të shihja.