Pse jemi të ngazëllyer për Jill Zarin në Sezonin 11 të Below Deck

Klea

Pse jemi të ngazëllyer për Jill Zarin në Sezonin 11 të Below Deck

Poshtë kuvertës Sezoni 11 është zyrtarisht duke u zhvilluar, dhe ne nuk mund të jemi më të emocionuar! Kapiteni Kerry Titheradge tashmë po bën një punë të shkëlqyer duke udhëhequr ekuipazhin, pas koncertit të tij të shkurtër në Below Deck Adventure. Shikuesit mund të presin disa surpriza në sezonin 11, duke përfshirë një crossover të paparashikuar Bravo. Sezoni 11 do të shfaqë një yll ikonik të Real Housewives si një mysafir charter, dhe nuk është tjetër veçse Jill Zarin.

Jill Zarin do të jetë një e ftuar Charter këtë sezon

Jill do të jetë mysafirja surprizë e çarterit në Sezonin 11 të Below Deck dhe ne e dimë se fansat e fortë të Bravo do të jenë të fiksuar! Alum i Real Housewives of New York City shërbeu si pjesëtar kryesor i kastit nga Sezonet 1 deri në 4, dhe më vonë u kthyen si mysafir. Megjithatë, periudha e Jill’s Bravo nuk ka përfunduar ende, pasi ajo do të lundrojë me kapitenin Kerry dhe pjesën tjetër të ekuipazhit të Below Deck këtë sezon.

Ndërsa fansat e RHONY me siguri do të nxiten të shohin Jill-in, disa nga anëtarët e ekuipazhit të Below Deck nuk ishin të tillë. Shefi Stew Fraser Olender i gatoi çajin Jill Andy Cohen, ku zbuloi se ajo ishte e ftuara më e vështirë e sezonit. Kjo nuk është shumë surprizë, pasi Shtëpiake Reale njihen si ekstravagante dhe kërkuese. Do të jetë interesante të shohësh fletën e preferencave të Jill-it dhe se sa divë do të jetë ajo në bord.

Me cilën amvise tjetër ka kaluar rrugët e kapitenit Kerry?

Ky nuk do të jetë ndërveprimi i parë i Captain Kerry me një yll të Real Housewives, pasi ai u ndesh me një tjetër jo shumë kohë më parë në Below Deck Adventure. Ajo e ftuar speciale nuk ishte askush tjetër përveç Heather Gay, një nga gratë më ikonike nga Real Housewives of Solt Lake City. Heather kishte vite që ishte një fanse e Below Deck dhe më në fund vendosi të provonte statutin e saj.

Heather dhe ekuipazhi i saj patën një përvojë të madhe gjatë kartës së tyre dhe u larguan si mysafirë shumë të lumtur. Pas kohës së saj në bord, Heather vuri në dukje se të qenit atje drejtpërdrejt dhe personalisht e bëri atë të kuptonte se sa fort punon ekuipazhi në prapaskenë. Një nga gjërat që më pëlqen te Heather është sa me këmbë në tokë është ajo. Ka të ngjarë që Jill do të jetë pak më i bezdisur nga ekuipazhi sesa ishte Heather.

Sidoqoftë, përvoja e kapitenit Kerry me një yll të Real Housewives duhet ta përgatisë atë në mënyrë adekuate për të ardhmen e tij. Një tjetër yll i Bravo në bord është një punë e madhe, kështu që shpresojmë që kapiteni Kerry dhe ekuipazhi të mund ta përballojnë atë!

Pse janë kaq argëtuese kryqëzimet Bravo?

Unë kam qenë një fans i madh i crossover-eve që nga ato të Disney Channel që do t’i shikoja si fëmijë. Kur bëhet fjalë për Bravo, megjithatë, kryqëzimet janë thjesht tepër të veçanta. Ndërsa shfaqjet Below Deck dhe Real Housewives bien të gjitha nën ombrellën e Bravo, ato janë kaq të ndryshme. Njëra merret me jetën e ekuipazheve të jahteve, ndërsa tjetra ndjek jetën luksoze të grave në qytete të ndryshme.

Thënë kjo, ka shumë gjëra që bashkojnë të gjithë Bravoverse. Një nga gjërat më të mëdha do të ishte BravoCon, ku yjet nga të gjitha shfaqjet Bravo takohen dhe përzihen çdo vit. Pas kohës së saj në Below Deck Adventure, Heather ishte në gjendje të ribashkohej me disa nga ekuipazhi në BravoCon, gjë që është shumë interesante.

Është gjithashtu shumë argëtuese të shohësh të preferuarat e tua nga një shfaqje në tjetrën që të pëlqen. Heather, në veçanti është një preferuar i madh i fansave, veçanërisht pasi RHOSLC është ende mjaft i freskët. Ndërsa ka kaluar më shumë që kur Jill ishte një anëtare kryesore e kastit në RHONY, ajo ishte mjaft e njohur edhe me fansat. Do të jetë padyshim interesante të shihet se si shkon statuti i saj.

Çfarë luftimesh të tjera do të përballen poshtë sezonit 11 të kuvertës?

Ndërsa Jill mund të jetë një nga sfidat më të mëdha të Sezonit 11 të Below Deck, ajo nuk do të jetë sfida e vetme e tij. Traileri i sezonit ngacmon shumë telashe për ekuipazhin këtë sezon, duke filluar nga mysafirët problematikë deri tek udhëtimet me varkë. Ndërsa është sigurisht zhgënjyese për ekuipazhin, disa nga këto gjëra janë ato që e bëjnë Below Deck kaq të këndshme për ne shikuesit. Ky sezon është i sigurt se do të jetë një udhëtim i egër në çdo drejtim!