Pse jemi të emocionuar për Tom Schwartz në sezonin 3 të Winter House

Klea

Pse jemi të emocionuar për Tom Schwartz në sezonin 3 të Winter House

Brr, është ftohtë këtu; duhet të ketë disa Shtëpia e dimrit në atmosferë! Dhe me këtë, shikuesit e Bravo po përgatiten të ambientohen nga plazhet e Montauk në shpatet e Vermontit për një sezon të tretë të spin-off-it të suksesshëm. Paketimi i bikinit dhe heqja e kutisë së batanijeve tona komode është pikërisht ajo që na nevojitet për këto muaj të gjatë dimri.

Tani, së bashku me disa të preferuarat e fansave nga Summer House, do të ketë gjithashtu anëtarë të aktorëve nga Below Deck, Vanderpump Rules dhe Family Karma. Por një nga fansat veteranë të realitetit televiziv janë të intriguar të shohin është Tom Schwartz.

Tom ka qenë tipi i lehtë i sërfisit që jep atmosferë në Kaliforni. Ndoshta është garderoba e viteve 70 apo fakti që i pëlqen të pushojë me ndihmën e kaçubeve. Cilado qoftë arsyeja, Tom ka qenë një enigmë për disa kohë.

Edhe pse disa shikues mund të mendojnë se ai rrallë ka një histori të mirë, ky mund të jetë viti i tij që vërtet të degëzohet dhe të bëjë emër për veten e tij, duke refuzuar përgjithmonë të hipë në karrocën anësore të jetës. Ja pse mezi presim të shohim Tom Schwartz në sezonin 3 të Winter House.

Unë jam vetëm Ken; E kam fjalën për Tomin

Bashkëpronari i TomTom ka përqafuar fazën e tij Ken të jetës falë bravave të tij bionde platini që në fakt duken të tmerrshme. Kudo tjetër, dhe Tom nuk do të ishte ende një 10 me pamjen e tij të re. Megjithatë, tregon se metamorfoza e tij ka filluar si çdo vajzë (djalë) e zakonshme që po kalon një ndarje. Të gjithë e dinë, gjëja e parë që ndryshoni janë flokët tuaj. Si pjesëtar i kastit në sezonin e ri të Winter House, do të jetë mirë ta shohësh Tomin si një djalë të vetëm që nuk është i lidhur me Katie Maloney.

A do t’i sharmojë pantallonat e disa prej dhomave të tij, apo është thjesht një ish-model i çuditshëm? Kjo pyetje djegëse më në fund do të mund t’i përgjigjet falë vendit të tij në shtëpi. Edhe pse ish-i i tij kishte disa fjalë të zgjedhura për të, Tom nuk duket si një kapje e keqe nëse jeni në një Beta që, nganjëherë, duket pa kurriz. Tom mund të fillonte ngadalë të dilte nga guaska e tij dhe të zbulonte se ai ka shtresa të shumta për veten e tij.

Tom nuk është më në hijen e Tom Sandoval

(Charles Sykes/Getty Images)

Për vite me radhë, Schwartz ka qenë ndihmës i udhëheqësit, Tom Sandoval. Të dyja filluan në Florida si modele. Megjithatë, ishte e dukshme se Sandoval ishte shpesh zëdhënësi i të dyve, pasi ai u duk më agresiv në lidhje me çështjet e vendimmarrjes. Drita e brendshme e Schwartz-it është shuar falë miqësisë së tij me Sandoval, dhe sinqerisht, është paksa e trishtueshme. Një miqësi e vërtetë nuk duhet të nxjerrë në pah njëra mbi tjetrën ose të jetë një diktaturë. Pasi Scandoval shpërtheu, ishte e qartë se Schwartz u mbrapa në një qoshe ndërsa ai u përpoq të mbështeste vëllanë e tij mashtrues, por edhe Schwartz kishte kufijtë e tij.

Do të jetë shumë interesante të shihet se çfarë thotë Schwartz për të gjithë kalvarin e mashtrimit. Deri më tani, ai i ka mbajtur mendimet e tij për vete, kryesisht për shkak të një urdhri miqësie që Sandoval i dha kur filloi përplasja. Schwartz padyshim ka idetë e tij dhe një këndvështrim tjetër që ai nuk e ka ndarë. Fakti që Schwartz nuk do të ketë më një batanije sigurie do të jetë një ndryshim i rëndësishëm i lojës.

Kush është Tom?

Tom Schwartz
(Charles Sykes/Getty Images)

Tom duke marrë pjesë në Winter House është një bekim në maskim pasi, më në fund, shikuesit do të jenë në gjendje të njohin yllin e Vanderpump Rules vetë, pa u penguar nga ish-gruaja ose miqtë e tij. Sinqerisht, Tom është qesharak, si me të vërtetë qesharak. Traileri i “Winter House” tregoi Tomin duke bërë shaka me shoqen e tij të dhomës, Katie Flood, duke thënë: “Katie është kaq e nxehtë, por unë kurrë nuk mund të lidhem me dikë të quajtur Katie. Ky është universi mbret me mua. Është një shaka e mirë.”

Mundësia për t’u shfaqur solo ka shumë të ngjarë të jetë një lëvizje e shkëlqyeshme për pronarin e lokalit, veçanërisht nëse VPR përfundon pas sezonit 11. Nëse Tom bën mirë në zëvendësimin e Austen Kroll dhe Craig Conover, kjo mund t’i forcojë atij një vend tjetër në një shfaqje televizive të njohur, që do të thotë se ai do të marrë ende një ose dy rrogë nga Bravo. Të gjithëve u pëlqen një histori e keqe, dhe ndoshta, vetëm ndoshta, Tom mund të shpengojë veten pas vitesh duke hedhur pije, duke u mbështetur në Sandoval dhe duke qenë thjesht një kanoe tipike me dush.