Pse ishte kaq i fuqishëm pranimi në BravoCon i Shep Rose

Klea

Pse ishte kaq i fuqishëm pranimi në BravoCon i Shep Rose

Gjatë Sharmi jugor Sezoni 9 Reunion, dhia e serialit, Shep Rose, ndau disa informacione befasuese me kastin dhe shikuesit. Pas gati dhjetë vitesh në shfaqje, playboy i Charleston pranoi se kishte një problem me pijen. Lajmi për ndërprerjen e BravoCon të Shep Rose nuk befasoi askënd pasi ai ka jetuar shumë sikur të ishte një yll rock. Që nga sezoni 1, Shep ka bërë pothuajse gjithçka që dëshironte. Nga surfimi tek pirja në King Street çdo natë, ai nuk i është dashur t’i përgjigjet askujt. Por pas BravoCon 2023, gjithçka ndryshoi.

Rrëfimi befasues i Shepit

Pjesa e parë e ribashkimit të “Southern Charm” tregoi Shep të përulur deri në palcë ndërsa bisedonte privatisht me Andy Cohen përpara xhirimeve. Në atë që mund të konsiderohet një fjalim antiklimatik, Shep tregoi se BravoCon 2023 në Las Vegas ishte një ndërprerje e plotë për të, duke vënë në dukje se ai nuk mbante mend asgjë. 44-vjeçari u ankua: “Jam në udhëkryq. Isha jashtë kontrollit, i dehur në Las Vegas. I frikësova sh*t-in nga unë.” Edhe nikoqiri e pranoi se Shep nuk ishte mirë.

Vendasja e Charleston vazhdoi të ndante, “Unë u errësova. Unë as nuk mund t’ju them se çfarë ndodhi në BravoCon.” Me sa duket, kjo nuk ishte hera e parë që ndodhte diçka e tillë. Andy i mbushi fansat se si Austen Kroll dhe Craig Conover ishin përpjekur të ndihmonin mikun e tyre. Edhe pse Shep pranoi se ai “vlerëson” atë që bëri Austen, ai zbuloi se kishte një “bisedë” me miqtë e tij të ngushtë për këtë çështje.

A ka pasur një ndërhyrje Shep?

Ajo që i hutoi më shumë fansat ishte mungesa e detajeve që Shep dha në fakt. Dukej se të gjithë të përfshirë në bisedë po e rrethonin atë që ndodhi. Por thuajse dukej sikur kishte shumë më tepër në histori. Craig i tha të vërtetën e tij mikut të tij më të mirë. “Kjo rrugë në të cilën jeni ju përfundon me një shkëmb,” tha ai. ‘Nuk mund të jem më në atë makinë. Prandaj nuk shkova në atë takim”. 34-vjeçari rrëfeu: “Pas BravoCon, është errësirë, por unë mendoja, “Ai do të shkatërrojë jetën e tij dhe unë duhet të jem mirë me këtë sepse ne kemi qenë këtu më parë”.

Ishte një pilulë e vështirë për t’u gëlltitur për yllin e Bravo, i cili u bë paksa mbrojtës. Shep u duk se ishte në një hapësirë ​​shumë të errët, duke thënë: “Nuk kisha asgjë. Mendova, ‘Kush jam unë? Sa kam vlerë për dikë? Po e lëndon veten, vëlla.’” Ylli i rrokut i çuditshëm zbuloi se kishte bërë një festë shumë të fortë duke thënë: “Trupi dhe mendja ime po më thonë, ‘Jo, jo jo zotëri.’ Nuk mund ta bëj më si dikur.” Sado i humbur të ndihej, dukej se Charmer kishte kurrizin e tij, me Craig që ndau se ai ishte gjithashtu në një udhëtim të matur.

Dele kthen një gjethe të re

Aktualisht, Shep ka ndaluar së piri pije alkoolike dhe të shtëna, por shumica e yjeve mendojnë se ai gjithashtu duhet të heqë dorë nga birra. Deklarata, edhe nëse ishte pak konfuze, ishte e madhe për Shepin. Për këdo që të pranojë se ka një problem është një hap i madh, por i la të gjithë të pyesin nëse ky do të ishte fundi për Shepin në serial. Zakonisht, nëse keni një problem me pijen, një shfaqje Bravo nuk është vendi për të qenë, pasi është i pashëndetshëm në të gjitha frontet. Ka qenë e vështirë të shikoje Shepin duke pirë veten në hutim, gjë që shpesh e ka treguar atë duke u bërtitur me miqtë e tij dhe duke shkatërruar marrëdhëniet.

Nuk është çudi që pabesia dhe pirja e alkoolit ndikuan në marrëdhënien e tij me Taylor Ann Green. Se çfarë do të bëjë Shep më pas varet nga ai, por pas fjalimit, fansat shpresojnë që ai të futet në një program dhe të kuptojë se si dëshiron të ecë përpara. Megjithatë, Shep duke folur hapur ka qenë shumë i guximshëm dhe shpresojmë se do t’u tregojë të tjerëve se mund të ndryshojnë jetën e tyre në çdo kohë, pavarësisht sa vjeç janë.