Brynn Whitfield kritikon Bravo fansin për sugjerimin që ajo është shoqëruese

Klea

Pse flirtimi i vazhdueshëm i Brynn Whitfield po plaket

Me një etiketë si: “Më pëlqen të qesh, por më bëj të çmendur dhe do të dal me babin tënd”, Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut fansat e dinin Brynn Whitfield do të ishte e veja e zezë e spektaklit, por disa janë shumë të mërzitur nga flirtimi i saj i vazhdueshëm. Së pari, mos e urreni lojtarin, urreni lojën dhe së dyti, pse seksualiteti i Brynn shqetëson kaq shumë fansa? Brynn me shumë gjasa shihet si një kërcënim sepse ajo nuk është një gjyshe 80-vjeçare që bën këto shaka; ajo është një bukuri e gjallë e gatshme të shtyjë vijën.

Në pjesën më të madhe, Brynn ka pasur komente të përziera kur bëhet fjalë për sezonin e saj të premierës. Socialiti është me flluska dhe nuk ka frikë të trazojë tenxheren. Për shumë, ajo është një viks i padëmshëm që dëshiron që bukuria e saj të përqafohet sikur të jetë një rimishërim i Afërditës. Por për të tjerët, ajo është një mbretëreshë bukurie e llogaritur që përpiqet të prishë marrëdhëniet.

Brynn Shaka rreth lidhjes me bashkëshortët

Sean Zanni/Getty Images

Nuk mund të mohohet se Brynn ka një sens të shkëlqyeshëm humori, pasi ajo shpesh herë bën shaka në mënyrë perfekte. Megjithatë, ajo nuk e përdor gjithmonë atë për fuqinë e së mirës. Një episod i fundit tregoi Brynn duke folur me bashkëshortin e Erin Lichy, “Abe the Babe”, në një mënyrë shumë mosrespektuese. Shikuesit u mahnitën kur Brynn bëri shaka me zë të lartë për lidhjen me burrin e Erin në festën e rinovimit të betimit. Humori ishte i errët dhe gjithashtu i hidhur. Brynn madje përmendi disa herë se ajo do të ishte në dispozicion nëse çifti vendos të divorcohej.

Ky veprim i habiti fansat që mendonin se Brynn po e kompensonte mungesën e saj të partneritetit në mënyrën më të keqe. Komentet gjithashtu nuk kishin nevojë të thuheshin. Brynn fjalë për fjalë kishte zgjedhjen e saj të meshkujve beqarë në atë festë, megjithatë ajo nuk u filmua duke bashkëvepruar me asnjë prej tyre. Dhe ndërsa kjo lloj sjelljeje është e lehtë për t’u qeshur kur ajo e bën atë me një burrë të rastësishëm, është më e vështirë të injorosh flamujt e kuq kur ajo ia bën një shoqeje të ngushtë.

Sigurisht që nuk ndihmoi që Brynn gjithashtu bëri shaka për lidhjen me babain e Erin gjatë së njëjtës festë. Ndonjëherë, Brynn sillet si një mace në vapë, kur gjithçka që i duhet vërtet është një dush i ftohtë.

Brynn, kotele seksi

Brynn Whitfield
Cindy Ord/Bravo

E dini, nëse një bashkëshort i Real Housewives do të flirtonte aq fort sa Brynn, ata do të thirreshin për ta bërë gruan të ndihej jo rehat. Flirtimi i vazhdueshëm i Brynn-it me bashkëshortët, kuzhinierët, kamerierët dhe të dashurit e vjetër po e bën atë të humbasë pikë me fansat që janë të lodhur nga aftësitë e saj si Catwoman.

Është bërë e qartë se Brynn mendon se gjithçka që ajo bën është e lezetshme kur nuk është. Brynn-it mund t’i duhet të marrë një mësim nga Ai nuk është ai për ju në vend që të detyrojë përparimet e saj.

Në Times Brynn duket i prodhuar

Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut
Charles Sykes/Bravo

Është e lavdërueshme që Brynn foli për fëmijërinë e saj të ashpër. Megjithatë, shumë mendojnë se ajo e përdor edukimin e saj të vështirë me shpresën se ne i kalojmë shkeljet e saj kur bëhet fjalë për flirtim. Fansat e RHONY do t’i mbajnë këmbët e saj drejt zjarrit, duke vënë në dukje fyerjet dhe fjalët e saj të mprehta duken shumë si Singer Stinger. Më shpesh sesa jo, duket sikur po shikojmë një lojë shahu me Brynn. Ajo mund të jetë duke flirtuar për të kompensuar pasiguritë e saj kur është rreth elitës së pasur.

Fakti është se nevoja e vazhdueshme e Brynn-it për vëmendje nuk është aq e lezetshme sa ajo mendon se është. Fytyra e njujorkezes është duke punuar jashtë orarit në rrëfimet e saj dhe vlera e shokut është konsumuar për shumicën. Brynn jep energjinë më të mirë të vajzës. Gjëja e trishtueshme është se shumica e ndjekësve mendojnë se Brynn do të zgjidhej nëse ajo thjesht rrëzonte muret e saj dhe ndalonte me zërin e lezetshëm dhe pasimet e gabuara.

Në realitet, shumë që nuk e pëlqejnë Brynn mund të jenë thjesht xhelozë për të. Ajo ndoshta është mësuar shumë me atë lloj reagimi. Edhe nëse Brynn nuk mund të ndalojë së flirtuari, të paktën bëni atë që bën çdo njujorkez tjetër që respekton veten – futuni në aplikacionet e takimeve dhe largohuni!