Pse fansat e RHONY janë të fiksuar pas apartamentit të Brynn Whitfield

Klea

Pse fansat e RHONY janë të fiksuar pas apartamentit të Brynn Whitfield

Duaje ose urreje atë, Brynn Whitfield është një shtesë e pamohueshme bindëse për Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut. Së bashku me personalitetin e saj me flluska, ndjenja e stilit të Brynn-it ka zënë gjithashtu në qendër të vëmendjes. Megjithëse fansat jo gjithmonë i pëlqejnë veshjet e saj, ata janë absolutisht gaga për apartamentin e Brynn.

Në gusht, apartamenti i Brynn ishte objekt i një veçorie mahnitëse të dizajnit të brendshëm, por kohët e fundit, përhapja shkaktoi një bujë në Reddit. Ndërsa Brynn është shpesh burimi i kritikave intensive në mediat sociale, në rreth 300 temat e mbushura me komente, fansat lavdëruan në masë të madhe bllokun e saj. Seriozisht, filli duhet të jetë së paku 95 për qind komente pozitive, që është çuditërisht miratim i lartë për çdo diskutim të ndonjë prej Amvisave Reale.

Apartamenti me 1 dhomë gjumi i Brynn-it në West Village sigurisht që ka një ndikim dhe ka surpriza që mund të gjenden kudo. Kuzhinë e heshtur e lyer me trëndafil me pllaka bardh e zi? Në fakt funksionon! Boudoir me humor? Super shik. Dhe depoja e këpucëve? Po të lutem!

Hapësira është elegante pa qenë e mbytur dhe komode pa qenë e rrëmujshme, kështu që nuk është çudi që fansat janë të fiksuar ligjërisht. Brynn mund të mos jetë shtesa më e njohur e fundit e RHONY, por stili i jashtëzakonshëm i apartamentit të saj është diçka për të cilën pothuajse të gjithë fansat mund të bien dakord. Fatkeqësisht, menaxhmenti i ndërtesës nuk do ta lejojë Bravo të filmojë në apartamentin e Brynn-it, kështu që shikuesit nuk do ta shohin atë në shfaqje së shpejti. Por përmes fotove, fansat mund (dhe kanë) të vërshojnë mbi vendin e sëmurë të Brynn-it.

Brynn është një mbretëreshë DIY

Një nga aspektet që fansat e vlerësojnë më shumë është se Brynn bëri shumë vetë rinovimin. Jo vetëm që ajo mori një qasje DIY, ajo e bëri atë me çmim të lirë. Pllakat bardh e zi të kuzhinës janë të qëruara dhe të ngjitura dhe janë porositur nga Amazon. Brynn gjithashtu zgjodhi dyqanet e parave dhe tregjet e pleshtave për pjesën më të madhe të dekorit të saj.

“Pjesa ime e preferuar në lidhje me këtë është se ajo është një DIYer!!,” bërtiti një komentues, duke vënë në dukje të gjithë punën që Brynn bëri në dyshemetë e kuzhinës, dollapët dhe papafingo e këpucëve në dhomën e saj të gjumit. Tifozët e tjerë vlerësuan modelimin e fotografive të bëra me dorë të Brynn në kuzhinë.

Në përgjithësi, fansat janë mjaft të impresionuar me atë se sa shumë Brynn arriti të gjitha vetë.

Apartamenti tregon një anë tjetër të Brynn

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Apartamenti i Brynn-it është padyshim i mrekullueshëm, por për shumë fansa, është befasuese dhe jo mënyra se si ata e fotografuan shtëpinë e yllit koket RHONY. Një komentues hodhi poshtë komplimentin, “Shumë i pjekur. Aspak si humori i saj adoleshent i seksualizimit të gjithçkaje.” Disa fansa prisnin që vendi i Brynn-it të ishte më “kapriçioz, eklektik dhe plot ngjyra”. Në vend të kësaj, ata janë të impresionuar që ajo mori një “qasje të ngritur (por ende moderne dhe të re) të dizajnit”.

Tifozët kanë një pikë. Personazhi në ekran i Brynn-it është përgjithësisht shumë flluskues dhe vajzëror, me rrëfimet e saj që preferon ngjyrën rozë flluska dhe të zezën seksi. Por ky apartament pasqyron një anë tjetër të stilit dhe personalitetit të saj.

Nuk është vetëm dekori elegant dhe i sofistikuar që e pikturon Brynn në një dritë tjetër. Shumë fansa u habitën që ajo jeton në një dhomë komode me 1 dhomë gjumi dhe se është me qira. Nuk është aspak ajo që do të prisnit nga një prej amvisave të vërteta. Ajo që është gjithashtu e papritur është dollapi modest i Brynn. Ndërsa ylli i saj, Jenna Lyons, ka një apartament që është afërsisht 50% i dollapit, Brynn ruan pjesën më të madhe të garderobës së saj në një njësi magazinimi ose në kosha të fshehura nën shtratin e saj.

Shtëpia e Brynn-it demonstron një stil të patëmetë

Brynn Whitfield RHONY
Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Natyrisht, arsyeja numër një që fansat janë të fiksuar pas apartamentit të Brynn-it është se ai është i mahnitshëm! Komentuesit erdhën shpejt dhe tërbuar me lavdërimet dhe komplimentet e tyre. “Më jep AAAALL ato ngjyra të humorit, zemër!”, shkroi një fans, duke iu bërë jehonë komentuesve të tjerë që adhurojnë vendimet e ngjyrave të Brynn.

“Është e bukur, pa shënime,” shtoi një tjetër komentues. Një fans tha se apartamenti i Brynn-it “ndihet kaq i ngrohtë dhe komod. Vë bast se ka erë kanelle.” Është vërtet e mahnitshme se sa shumë rezonoi stili i Brynn me fansat në fill. Nuk kishte pothuajse asnjë koment nënçmues në lidhje me aftësitë e saj të dekorimit (megjithëse disa morën fotografi në sjelljen e saj në ekran).

Apartamenti i Brynn-it është i bukur, i sofistikuar dhe i papritur – e ka futur atë në rangun e sipërm të Real Housewives elegant. Një komentues i zgjuar vuri në dukje se apartamenti i Brynn-it “ndihet si një ëndërr…në krahasim me shtëpitë e çuditshme të amvisave të tjera”, dhe unë nuk mund të pajtohesha më shumë.

Sigurisht që Brynn ka më shumë nga sa duket, dhe shtëpia e saj është vetëm një shembull tjetër i thellësisë së saj befasuese.