Pse fansat e Real Housewives nuk mund ta durojnë Jennifer Aydin në RHONJ

Klea

Pse fansat e Real Housewives nuk mund ta durojnë Jennifer Aydin në RHONJ

Me një sezon të ri të Amvise të vërteta të Nju Xhersit së shpejti tek ne, fansat po kujtojnë sa shumë Jennifer Aydin i bezdis sh*t gjithmone te dashuruar prej tyre—duke perfshire kete shkrimtar. Personalisht, kurrë nuk u ndjeva sikur Jen ishte një ndeshje e mirë për RHONJ. Megjithatë, Teresa Giudice kishte nevojë për një aleat dhe Jennifer ishte më se e lumtur për të luajtur rolin. Unë e urrej ta them, por Jen është në thelb Tre kur ajo ishte e para në shfaqje – pallate të mëdha, stil jetese të dukshme. Gjithashtu, Jen, ashtu si Tre, beson në një familje tradicionale ku burri i saj sundon shtëpinë ndërsa ajo shpenzon paratë. Por ka shumë arsye të tjera pse fansat nuk e pëlqejnë Jennifer Aydin në RHONJ,

Jen është një vajzë e keqe

Jen ka predikuar shpesh për ngacmimin, pasi fansat e kanë parë vajzën e saj të madhe të merret me vajza jo miqësore në shkollën e mesme. Megjithatë, nëna e pesë fëmijëve është zakonisht në qendër të shumë argumenteve. Ndërsa është në rregull të mos pajtohesh, Jen shpesh godet shumë poshtë rripit. Gjatë sezoneve të saj të mëparshme, goditjet e vazhdueshme financiare të Jen në Jackie Goldschneider ishin fyese.

Dhe të gjithë e dinë se ka tre gjëra që thjesht nuk i diskutoni në tryezën e darkës: politikën, fenë dhe paratë. Gjatë udhëtimit në Hamptons në vitin 2020, Jen akuzoi Jackie-n se ishte “e lirë” sepse ajo shërbeu pica në ditëlindjen e fëmijës së saj. Ishte e qartë se Jen (e cila është para e re) nuk ishte e emocionuar me mënyrën se si Jackie (paratë e vjetra) e perceptonte pasurinë e saj, kështu që ajo u sulmua.

Jennifer nuk ka cilësi shëlbuese

(Foto nga Santiago Felipe/Getty Images)

Jennifer është një shembull i përsosur i pamundësisë për të blerë klasë. Sipas shumë fansave, ajo është e padurueshme. Madje disa kanë nisur një peticion për ta hequr atë nga emisioni Bravo. Për shumë njerëz, Jennifer është një siklet për RHONJ, me teorinë që shpesh provohet nga shprehjet e dhimbshme të fytyrës së burrit të saj.

Vendasja e Paramus-it shfaqet si mishërimi i një adoleshenteje të shkollës së mesme, e cila nuk ishte e njohur, por e ka gjetur disi veten të përzier me bletën mbretëreshë dhe tani nuk dëshiron të humbasë pozicionin e saj në hierarki.

Jennifer vjen si agresive

(Foto nga: Dave Kotinsky/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Jam e shokuar që duhet ta shkruaj këtë, por një grua dhe nënë që është në pozitë të lartë në komunitetin e saj në Bergen County nuk duhet ta gjejë veten në grindje fizike – fundi i diskutimit. Nuk ka nevojë për dhunë kur gratë e Garden State janë të afta të argëtojnë ndeshjet. Jen ka qenë e përfshirë në grindje të shumta që nga bashkimi i ekskluzivitetit, me fansat që mendojnë se ajo mund të jetë problemi.

Në BravoCon 2022, ajo e gjeti veten duke luftuar me Melissa Gorga dhe Joe Gorga. Në atë kohë, Melissa shkoi në podkastin e saj, On Display, për të shpjeguar se çfarë ndodhi, duke e cilësuar Jen si “të pavlerë”, duke thënë: “Të gjithë duan vërtet ta shohin familjen duke u përmirësuar, përveç Jennifer-it. Dhe kjo është e vështirë për ne që ta kapërcejmë.” Melissa shpjegoi momentin që bëri që Jennifer t’i lante të dy në pije duke shpjeguar, “Joe tha, ‘Unë as nuk e di se si është kjo pjesë e ndyrë*h në shfaqje.”

Jennifer ka qenë edhe fizike me Melisën. Adhuruesit e Real Housewives të Nju Xhersit do të kujtojnë se gjatë të njëjtit udhëtim në Hamptons në vitin 2020, Jennifer hodhi enë në Melissa pasi ajo ndjeu se nëna e tre fëmijëve kishte fyer tiparet e saj të shpenzimeve, duke bërë që pronarja e Envy të hidhej nga vendi i saj. Jennifer është një kokëfortë që rrallë përpiqet t’i flasë gjërat, duke kërkuar gjithmonë një armë të zgjedhur në vend të saj.

Së fundmi, Jen u pezullua nga xhirimet pasi thuhet se e shtyu Danielle Cabral. Vendasja e Staten Island më pas hodhi plastiken e saj në Jen. Përleshja u tha se ishte aq befasuese sa Bravo tani po mendon t’i ndajë gratë në dy grupe.

Jeta e Jennifer-it nuk është perfekte

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Pothuajse çdo fans kishte shpresa të mëdha për Jen-in, por ato u shkatërruan shpejt pasi u bë e qartë se ajo do të jetonte në të pasmet e Tre. Mburrja e vazhdueshme e Xhenit është AF e bezdisshme dhe nuk ka asgjë për të pëlqyer te amvisa.

Nganjëherë duket se as Bill Aydin nuk i pëlqen të jetë pranë saj. Zbavitjet e vazhdueshme të Jennifer-it zbatojnë teorinë se ajo është e pakënaqur. Në këtë rast, mjerimi nuk e do shoqërinë, pasi fansat janë mbi Xhenin, thuajse i vjen keq për të.