Pse fansat e bashkëshorteve të motrave mendojnë se Christine Brown dhe David Woolley janë tashmë të martuar

Klea

Pse fansat e bashkëshorteve të motrave mendojnë se Christine Brown dhe David Woolley janë tashmë të martuar

Christine Brown preu 220 paund peshën e vdekur që është Kody Brown në nëntor 2021. Ajo njoftoi se do të largohej nga familja e shumtë për kullotat më të gjelbra të Jutas. Të Gratë Motra ylli u përpoq të lundronte në një marrëdhënie të trazuar me patriarkun, por përfundimisht zgjodhi të ngjitte karrocën e saj dhe të largohej. Menjëherë pas kësaj, ajo gjeti dashurinë e jetës së saj, David Woolleydhe nuk ka parë prapa.

Dy sezonet e fundit të Sister Wives kanë treguar pasojat nga zgjedhjet e Christine. Kody dhe Robyn Brown kanë bërë të pamundurën për të vepruar si viktima. Duke vajtuar për planet e verandës së ulur kur ishin më të rritur me gratë e tyre motra. Historia e tyre e vajit është e vështirë për t’u gëlltitur, veçanërisht sepse Kody ka qenë një prift egoist prej vitesh. Christine bëri zgjedhjen e duhur për t’u larguar, por a ra në dashuri shumë shpejt?

Christine filloi të takohej me Davidin në dhjetor 2022, me çiftin që zyrtarisht shpalli dashurinë e tyre në ditën e Shën Valentinit. Davidi, i cili punon si kontraktues në Jutah, dukej se e dashuroi vërtet Christine. Të dy shpesh talleshin me Kody duke shpërndarë foto të nachos dhe Davidit duke e turpëruar Truley Brown si vajzë. Christine më në fund e gjeti kalorësin e saj me forca të blinduara të shndritshme dhe i tha lamtumirë humbësit në alumin.

A janë David dhe Christine tashmë të martuar?

Ish-i i Kody njoftoi fejesën e saj në prill. Që atëherë, thashethemet kanë punuar jashtë orarit për lidhjen e saj të re. Disa shikues Motra Gratë menduan se kishin pikasur një të dhënë të rëndësishme në një nga videot e shtëpisë së Christine. Gjatë një videoje në Instagram të 14 gushtit, Christine po shtynte me krenari pijen e saj rozë Plexus. Ndjekësit me sy shqiponjë vunë re se nëna e gjashtë fëmijëve kishte një fashë martese në gisht pranë unazës së fejesës.

Unaza e fejesës 2.5 karatëshe në formë dardhe e Christine-s përbëhej nga tre shirita të ndërthurur. Si një enigmë, ka shumë të ngjarë të përfaqësojë të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen. Për shumicën e fansave, duket se Christine do të ketë një dasmë të madhe të filmuar për shfaqjen në vend që të arratiset fshehurazi.

David nuk është shfaqur ende në asnjë nga episodet e reja të TLC, por rrjeti e ngacmoi se ai kishte pranuar të filmonte përkrah Christine. Deri më tani, Kody nuk e ka takuar ende njeriun që zuri vendin e tij, por fansat shpresojnë se produksioni kapi ndërveprimin e tyre të parë. Por është e sigurt të thuhet se Kody nuk do të jetë zyrtari i dasmës së këtij Brown.

Christine do të ndryshojë emrin e saj

Christine do të lidhë kurorë me Davidin më 7 tetor 2023 dhe madje do të ngarkojë regjistrin e saj të dasmave. Çifti është regjistruar në Target dhe Costco, duke kërkuar gjëra të tilla si mobiljet e oborrit të jashtëm dhe një fond për muajin e mjaltit ku të ftuarit mund të kontribuojnë. Christine kishte lënë të kuptohet se do të kishte dasmën e saj në korrik përpara se fëmijët e saj të ktheheshin në shkollë, por vajza e saj, Gwen Brown, e kishte planifikuar tashmë martesën e saj për të njëjtin muaj. Pra, kishte kuptim që Christine të mos dëshironte të shkëlqente vajzën e saj.

Nuk është përmendur nëse Kody i është dërguar apo jo një ftesë, por do të ishte e vështirë nëse ai do të merrte pjesë në ceremoni. Sezoni 18 tregon se sa i mërzitur është ai ende me ish-gruan e tij; duke vënë në dukje se ai e “urren” atë dhe nuk dëshiron të flasë më me të. Christine nuk ka zbuluar ende listën e të ftuarve, por mund të supozohet se Janelle Brown dhe fëmijët e saj kanë RSVP’d, si dhe fëmijët e saj dhe fëmija i Meri Brown, Leon Brown. Mirëpo, pasi sqaruam se nuk donte lidhje me Merin, do të habiteshim nëse do të shfaqej gruaja e parë e Kody.

Christine gjithashtu e përcolli Kody-n, duke zbuluar se do ta ndryshonte menjëherë mbiemrin e saj në Woolley. Ndërsa merrte pjesë në Instagram Live për të folur për të gjitha gjërat e dasmës, nëna e gjashtë fëmijëve tregoi se ishte gjashtë javë larg nga ecja në korridor. Sezoni 18 nuk do të shfaqë ngjarjen, por mund të nënkuptojë që Sister Wives do të duhet të ndizet me dritën jeshile për sezonin 19 në mënyrë që fansat të shikojnë Christine të shndërrohet në një nuse të bukur dhe të bëhet Woolley, duke lënë pas jetën e saj të poligamisë.