Pse duam të jemi Brynn Whitfield kur të rritemi

Klea

Pse duam të jemi Brynn Whitfield kur të rritemi

Të gjithë ishim të trembur kur fansave të Bravo u tha se ekskluziviteti i tyre i dashur Real Housewives of New York nuk po merrte këpucën, por po rifillonte. Për fat të mirë, grupi i ri i grave me të vërtetë fitoi fansat, veçanërisht Brynn Whitfield. Beqarja e dashur bëri shaka me shpenzimet e saj dhe kurrë nuk e mori jetën shumë seriozisht. Sipas mendimit tim, Brynn është e gjithë paketa: E bukur, qesharake dhe me të meta në një lloj mënyre të sinqertë.

Ajo duket si Meghan Markle

Mirë, ndoshta jo të gjithë në botë duan të krahasohen me gruan që (gjoja) tronditi e vetme familjen mbretërore kohët e fundit. (Lexo librin rezervë të Princit Harry dhe mund të fitosh një pasqyrë të ndryshme.) Por hej, Brynn mund të jetë imazhi i Meghan, Dukeshës së Sussex. Korrigjim: versioni parambretëror i Meghan Markle. E dini, vajza që mbante çantat në Deal or No Deal. Të dy kanë shumë të përbashkëta.

Çfarë do të bënte Jesse Solomon?

Ai e ka goditur atë, sigurisht! Në një postim të fundit, Brynn nënvizoi një foto bardh e zi të saj duke pyetur: “Financë. Fondi i mirëbesimit, 6'5, sy blu.” Sezoni i ri i RHONY tregoi se Brynn hapi zemrën e saj për dashurinë dhe duke sjellë mendjelehtësi shumë të nevojshme në sezon. Kur Jesse Solomon rrëshqiti në seksionin e komenteve me pyetjen e thjeshtë, “A duhet të marr kontakte me ngjyra?” Tifozët ishin këtu për ndeshjen e bërë në parajsë. Dua të them, nëse ju godet një nga djemtë më të lezetshëm nga Summer House, ajo duhet të jetë duke bërë diçka të drejtë.

Në fakt më pëlqen ky çiftim për një lidhje. Brynn ka zgjedhjen e saj të meshkujve. Pra, nuk mendoj se Jesse është lloji i saj. Por ajo gjithmonë thoshte se po kërkonte një Abe Lichy. Dhe ky mund të jetë Jesse. Brynn e di saktësisht se çfarë dëshiron, dhe për mendimin tim, ajo nuk do të vendoset në një trimëri. Por duhet të jetë mirë me një buzëqeshje ose mbyllje syri të keni disa burra që qëndrojnë në këmbët e saj të përparme në çdo moment.

Brynn është Jessica Rabbit e brezit tonë

Disa gra kanë vetëm faktorin IT. Ashtu si Brynn, këto gra hasin një atmosferë të vajzës fqinje të përzier me një viks. Pavarësisht se çfarë zgjedh të veshë Brynn, ajo duket e mrekullueshme. Mes një fustani jeshil dhe xhinseve dhe një kapele bejsbolli, thjesht nuk e dini se çfarë lloj vajze po merrni. Brynn mund t'i mbajë të gjithë në këmbë ndërsa ata përpiqen të kuptojnë lëvizjen e saj të ardhshme. Të cilën nuk do ta bëjnë. Pa dyshim, Brynn është një shfaqje duhanpirëse, por ajo shfaqet edhe si jashtëzakonisht e sjellshme.

Unë imagjinoj se ajo ka një lloj superfuqie që unë mund ta ëndërroj vetëm. Ajo jo vetëm që është e mrekullueshme, por është edhe lloji i vajzës me të cilën dëshironi të jeni shoqe. Sezoni i studentëve të parë tregoi se Brynn u hap për fëmijërinë e saj të vështirë dhe përqafoi miqësi të reja. Ajo ishte rehat në lëkurën e saj, gjë që është diçka për t'u admiruar. Pra, shumë prej nesh sot mendojnë se kush jemi për shkak të bombardimit me imazhe ose reklama. Por Brynn e bën të qenit vetë të duket e lehtë dhe unë do të doja ta imitoja këtë.

Brynn u jep shpresë vajzave beqare

Betohem se Brynn e bën të lehtë të dukesh single. Edhe pse është më se e hapur për të gjetur ndeshjen e saj perfekte, ajo nuk do të ndalojë së argëtuari ndërkohë që e pret atë. Fashionistja përqafoi titullin e lidhjes së saj. Dhe ndau të gjitha përfitimet që vijnë së bashku me të mos menduarit për një partner. Ajo tregoi se sa argëtuese mund të jetë të jetosh vetëm, duke përfshirë mësimin e shahut dhe kërkimin e librit të rrallë të përsosur për koleksionin e saj. Sinqerisht, shikimi i Brynn-it të ndante beqarinë e saj ishte një frymë e freskët për ata që janë lodhur duke u thënë: “Oh, ti do të jesh tjetri”.