Pse drejtshkrimi Tori është i përsosur për RHOBH

Klea

Pse drejtshkrimi Tori është i përsosur për RHOBH

Kushdo që është dikush dëshiron të jetë a Amvise të vërteta të Beverly Hills yll. Dua të them, a nuk i kanë të gjitha këto gra? Me daljet argëtuese të natës, një skuadër glam dhe para të mjaftueshme për të marrë dy herë pushime në Poshtë Deck, është kënaqësi të jesh shtëpiake. Kështu që nuk është për t'u habitur kur dëgjoj se disa yje të Hollivudit A-List duan t'i bashkohen ekskluzivitetit. Bravo ka bindur tashmë Denise Richards dhe Kathy Hilton që të shfaqen duke mbajtur një diamant. Pra, pse të mos jetë i vetmi Beverly Hills 90210 Tori Spelling?

Tori ka shfaqur interes për Bravo

Pak para Vitit të Ri, Tori zbuloi se do të dëshironte që Bravo ta kontaktonte për një vend në emision. Mund të jetë koha e përsosur pasi rrjeti ka bërë një pastrim masiv. Crystal Kung Minkoff dhe Annemarie Wiley nuk u pyetën prapa. Por ndërsa ishte në ReWives me Bethenny Frankel, aktorja fëmijë zbuloi se Andy Cohen nuk ishte aq i etur për idenë. Prej vitesh, ka pasur spekulime se Tori do të shfaqej në serial, por në vend të kësaj posti iu ofrua mikes së saj Jennie Garth.

Tori vuri në dukje, “Kur Jennie tha, 'Oh po, ata ma ofruan atë një vit, unë thashë, 'OK'. Unë nuk kam fare ego dhe jam rrahur për vite me radhë, por duhet të them se kam qenë një vajzë OG Beverly Hills.” Tori nuk gabon në vlerësimin e saj pasi u rrit në Holmby Hills. Me Andin që në dukje po gëlltiti idenë, mendoj se ai bëri një gabim të madh.

Tori është një profesionist i televizionit realitet

Aktorja e Beverly Hills nuk është e panjohur për të marrë pjesë në reality TV. Fansat mund të kujtojnë se ajo dikur luajti në “Tori & Dean: Home Sweet Hollywood” me ish-bashkëshortin e saj, Dean McDermott. Nuk më vjen turp të them se e pashë këtë emision, i cili u transmetua në Oxygen, për zënkat e tyre intensive. Për zbulimin e plotë, ishte mjaft argëtuese. Seriali pasoi rreth Torit dhe burrit të saj të dytë ndërsa ata u kthyen në Tinsletown. E gjithë çështja ishte që çifti të gjente një pronë për B&B të tyre, e cila financohej nga trashëgimia e saj prej 800,000 dollarësh. Tori ishte qesharake dhe e bëri të ishte para kamerës.

Ajo është shfaqur edhe në shfaqje të tjera televizive realiste, duke përfshirë Listing Milion Dollar, The Masked Singer dhe Messyness. Tori ishte personi i parë nga kasti i 90210 që performoi në shfaqjen e këngës. Ndërsa e veshur si njëbrirësh, Tori vuri në dukje se donte që fansat të shihnin një anë tjetër të saj. E ndërsa ajo nuk ishte këngëtarja më e mirë, pamja e jashtme mori guxim, duke më bërë të mendoj se mund t'i përballonte gratë e Bravo.

Tori ka lidhje të forta miqësie

Nuk është një nënvlerësim të pretendosh se Tori është miqësor me pothuajse të gjithë ata që kanë qenë ose janë aktualisht në Real Housewives të Beverly Hills. Kyle Richards dhe Tori kanë kandiduar në të njëjtat rrethe falë aktrimit të tyre. Në një moment, besohej se Kyle do ta sillte Torin si mik të saj. Kathy Hilton dhe nëna e Torit, Candy Spelling, janë të dyja të njohura në lagjen e tyre në Beverly Hills. Edhe mbretëresha e RHOBH, Lisa Vanderpump, është shoqja e saj personale.

Tori është një fanse e madhe dhe shpesh ka deklaruar se i shikon të gjitha ekskluzivitetet. Ky mund të ishte një mjet i shkëlqyeshëm për ta pasur nën brez, sepse ajo do ta kuptonte historinë. Edhe pse Tori beson se ajo mund të jetë shumë e këndshme për Erika Jayne dhe të tjerët, unë mendoj se ajo do të përshtatej.

Tori është i qetë

Mirë, më dëgjo. Krahasuar me pjesën tjetër të grave që ndonjëherë janë me ankth të lartë, Tori është një shëtitje në park. Me aktoren ka më pak flamuj të kuq. Ajo po rrit pesë fëmijë dhe thjesht po përpiqet të kalojë nga divorci. Ky është lloji i historisë që fansat duan të shohin: një tregim i keq. Nuk mendoj se Tori do të shqetësohej për asnjë sekondë nëse kamerat Bravo do të ishin në fytyrën e saj, duke e kapur çdo moment. Do të doja gjithashtu të dëgjoja më shumë për divorcin e saj të çrregullt; meqenëse Kyle nuk po ndan, Tori është gjëja tjetër më e mirë!