Pse Diana Jenkins fshiu llogarinë e saj në Instagram

Klea

Pse Diana Jenkins fshiu llogarinë e saj në Instagram

Diana Jenkins me të vërtetë ka pasur disa probleme me mediat sociale që kur u bë një mrekulli për një sezon në The Real Housewives of Beverly Hills. Së pari, ishte i gjithë ai debakli ku ajo ngriti një padi dhe financoi një hetim pasi u akuzua se kishte orkestruar një ushtri robotësh për të sulmuar djalin adoleshent të Garcelle Beauvais në Instagram.

Tani, ajo sapo fshiu llogarinë e saj në Instagram pasi u zbulua se një citim nga Andy Cohen që ajo ri-postoi ishte krejtësisht i sajuar.

Një llogari e fansave të Bravo postoi një citim të rremë për Andin që dëshironte që Diana të kthehej në shfaqje

Llogaria e fansave @SONJARITA bëri një postim në X ku thoshte se Andy pranoi se do të dëshironte që Diana të kthehej në RHOBH në një panel BravoCon fundjavën e kaluar. Thjesht shkruante, “#bravocon: Andy Cohen pranon se do të dëshironte të shihte Sanela Diana jenkins në #rhobh. “Ajo ishte në nivelin që unë dua të jetë shfaqja.”

Postimi nuk zbuloi se ishte një citim i sajuar, dhe as llogaria që e postoi atë nuk thotë në bio se është një llogari parodi. Pra, është pak e kuptueshme që Diana e ka parë dhe e ka shpërndarë në Instagramin e saj, edhe pse me siguri duhet ta dijë tashmë se ishte një nga amvisat më të harruara ndonjëherë.

Diana e ndau duke shkruar, “@bravoandy e vlerësoi shumë. Për të gjithë ata që nuk e kuptuan pse u bashkova në shfaqje dhe cila ishte linja ime e historisë, ja ku është. Shumë dashuri për të gjithë ju.”

Me mirësjellje të @sdjneuro në Instagram përpara se ajo të fshinte llogarinë e saj

Ish-shokët e Dianës, Dorit Kemsley, Kyle Richards dhe Lisa Rinna u mblodhën në seksionin e komenteve të saj për të treguar dashurinë e saj. Ata e bënë të qartë se ishin dakord me atë që ishin mendimi ishte citati i Andit. A po ndiqnin këto gra të njëjtin shfaqje që ne të gjithë e shihnim? Mungonin në mënyrë të dukshme që t’i jepnin Dianës mbështetjen e tyre ishin Garcelle, Sutton Stracke dhe Erika Jayne.

Me mirësjellje të @sdjneuro në Instagram përpara se ajo të fshinte llogarinë e saj

Andy Cohen: “Ky është një citim i sajuar”

Andi nuk ishte këtu që dikush t’i vinte fjalët në gojë. Ai u përgjigj menjëherë pasi gjithçka u rrëzua. “Ky është një citim i sajuar njerëz. Nuk e përmenda kurrë DJ gjatë gjithë fundjavës, as nuk më pyetën.”

A ndjej një prekje të hijes? Diana duhet të ketë qenë shumë e turpëruar ose më në fund kishte ngopur, sepse ajo fshiu llogarinë e saj në Instagram menjëherë pasi Andy hodhi poshtë thënien.

Llogaria që postoi gënjeshtrën i kërkoi një lloj falje Dianës, por ishte tepër vonë.

Pothuajse e vetmja gjë e paharrueshme për Dianën është se asaj i pëlqen një proces gjyqësor. Pra, ki kujdes @SONJARITA, ndoshta Diana po lëpinë vazhdimisht buzët e saj dhe po komploton vdekjen tënde ligjore!

Ju mund të transmetoni sezonin e vetëm të Dianës të RHOBH – Sezoni 12 – në Peacock.