Pse Charm jugor ka nevojë për kthimin e Kathryn Dennis

Klea

Pse Charm jugor ka nevojë për kthimin e Kathryn Dennis

Sharmi jugor Fansat u takuan fillimisht me 21-vjeçarin Kathryn Denis gjatë sezonit 1 kur ajo u takua për herë të parë Thomas Ravenel. Kathryn ishte e zjarrtë, e bukur dhe një shpirt i lirë, por flaka e saj u shua shpejt. Të dy kishin një marrëdhënie të trazuar që përfshinte shumë grindje dhe pyetje rreth asaj sesi kontrollonte ish-arkëtari i Karolinës së Jugut mbi flokëkuqin e ri. Por në vitin 2015, çifti kishte një vajzë dhe një djalë.

Gjatë gjithë kohës së saj në shfaqje, Kathryn u bë e njohur si një personalitet shpërthyes për shkak të betejave të saj të vazhdueshme me Thomas dhe pjesën tjetër të kastit. Ajo kurrë nuk u largua kur bëhej fjalë për të mbrojtur veten, gjë që shumica e fansave e admiruan. Fansat kënaqeshin duke ndjekur historinë e Kathryn-it dhe gjithmonë shpresonin për rezultatin më të mirë për të, kështu që kur ajo njoftoi largimin e saj nga seriali, shikuesit u shqetësuan se emisioni nuk do të ishte i njëjtë dhe duket se shqetësimet e tyre mund të kenë qenë të justifikuara.

Kathryn ka nevojë për një sezon shpengimi

Pa dyshim, Kathryn dhe veprimet e saj e mbajtën shfaqjen për shumë sezone. Kohët e fundit, Kathryn e gjeti veten në lajme më 20 tetor për një goditje të supozuar. Lajmi i bëri fansat të mendonin se Kathryn mund të përdorte vërtet një sezon shpengimi për t’u rikthyer në rrugën e duhur.

Fansat e fundit të Southern Charm që dëgjuan vërtet ishte se ajo ende po luftonte për vizitë dhe kujdestari ndërsa Thomas i zhvendosi fëmijët e tyre në Aiken, SC. Do të ishte mirë të shihje Kathryn-in duke fituar në jetë në vend që të luftonte vazhdimisht.

Gjithashtu nuk ndihmoi që sezoni i fundit i Kathryn-it e tregoi atë duke u kritikuar për trashëgiminë e saj familjare dhe mentalitetin e paprekur. Craig Conover la të kuptohet se Kathryn në fakt filmoi disa skena për sezonin 9, gjë që dha shpresë se Kathryn mund të rikthehej në një rol të plotë.

Ndërsa ishte në BravoCon, pronari i Sewing Down South zbuloi se “Shep dhe unë në fakt filmuam me të këtë vit. Nuk mendoj se duhej të ndodhte, por ne e bëmë dhe mendoj se ata na e bënë si një nder sepse ne e duam shumë.” Mjerisht, ai nuk mendon se fansat do t’i shohin pamjet.

Shfaqja ka bërë një zhytje në hundë

(Foto nga: Paul Cheney/Bravo)

Ajo që e bëri shfaqjen të shkëlqyeshme ishte ekosistemi vërtet i çuditshëm i Charleston, ku të kesh një anëtar të familjes që ishte i spikatur në anën e gabuar të Luftës Civile i jepte status më të lartë. Të shikoje këto zonja dhe zotërinj jugorë që lindën me lugë argjendi në gojë ishte interesante, por tani dy sezonet e fundit kanë qenë paksa të mërzitshme. Disa personalitete si Leva Bonaparte dhe Venita Aspen nuk i shtojnë asgjë serialit, dhe ndërsa ato janë gra të bukura, fansat nuk duan të shohin njerëz të sjellshëm në një reality show televiziv.

Nuk mund ta mohoni që me largimin e Cameran Eubanks, Naomi Olindo, Chelsea Meissner dhe skandalin JD, seriali ka marrë një goditje të rëndësishme gjatë sezoneve të fundit. Fansave iu dhanë fjalë nga Kathryn që ishin ikonike, duke përfshirë “Ndaloni të bërtisni, ju tingëlloni si një delfin i frikshëm!” dhe “Mirë se e dashura e re e Thomas është një infermiere bujtinë, kjo do të jetë e dobishme.”

Hija nga Kathryn ishte e pamëshirshme dhe seriali ka nevojë për të.

Djemtë sharmistë duan që Kathryn të kthehet

Përmbledhje Southern Charm
Bravo/YouTube

Gjatë BravoCon 2023, të gjithë burrat e Charleston shprehën të njëjtat ndjenja se sa shumë “e duan” nënën e dy fëmijëve. Craig përkrahu Kathryn-in, duke thënë: “Çështja është që unë t’ju them se do të donim që ajo të kthehej. Unë mendoj se dera është gjithmonë e hapur. Unë e di se shumë njerëz këtu kanë kohët e fundit; ne kemi qenë në kontakt me të.” Austen Kroll gjithashtu flet shpesh me Kathryn dhe shpreson që rrjeti ta ftojë atë.

Shep Rose u ngrit gjithashtu për flakën e tij të mëparshme, duke vënë në dukje: “Ne të gjithë kemi bërë një rrugë të gjatë dhe kemi parë gunga, mavijosje dhe të gjitha ato gjëra. Dhe për fat të keq, ju e dini, Kathryn pengohet ndonjëherë. Ne e duam atë sepse ka një person brenda saj që ne e dimë se është një person i mirë.”

Kathryn është Southern Charm në çdo kuptim të titullit, dhe rrjeti do të ishte budalla që të paktën të mos mendonte t’i kërkonte yllit të kthehej. Sido që të jetë, kthimi i Kathryn-it do të na jepte një pushim nga shëtitjet e Austen me ish-të e mikut të tij.