Pse Caroline Stanbury dhe Sergio Carrallo mund të mos ia dalin

Klea

Pse Caroline Stanbury dhe Sergio Carrallo mund të mos ia dalin

Unë jam këtu për një dashuri që pushton të gjithë historinë. Por unë thjesht nuk jam duke marrë ato fuzzies ngrohtë nga Caroline Stanbury dhe burri i saj, Sergio Carrallo. Influencuesi 48-vjeçar ka qenë gjithmonë ai që ka bërë një shaka sarkastike ose ka thyer topat e një anëtari të kastit. Por i ndjeshëm i dobët, Sergio nuk mund ta përballojë këtë lloj dashurie të pakërkuar nga gruaja e tij tani. Të dy janë grindur mjaft gjatë sezonit të ri të Real Housewives të Dubait. Dhe nuk ka qenë e bukur. Ndonjëherë, me të vërtetë ndihet sikur dyshja përçmojnë njëri-tjetrin më shumë sesa e pëlqejnë njëri-tjetrin.

Caroline ka një fund-lojë

Në episodin më të fundit të Real Housewives of Dubai, Caroline bëri një parashikim mahnitës për të ardhmen e martesës së saj. Pasi u tërhoq në krah nga Taleen Marie, ish-shurma e Zonjave të Londrës nuk i tha fjalët për atë që mendonte se mund të ndodhte në të ardhmen. Çifti ka një diferencë moshe 19-vjeçare, por fansat nuk prisnin të dëgjonin Caroline të thoshte se ajo i jep martesës dhjetë deri në 15 vjet.

Në modën tipike të Caroline, shikuesit nuk mund të dallonin nëse ajo po bënte shaka apo ishte serioze kur tha: “Ne po kalojmë një kohë të mrekullueshme tani, por një ditë ai mund të mos dëshirojë të jetë këtu.” Caroline vazhdoi të thoshte, “Unë nuk dua që Sergio të zgjohet kur unë të jetë 60 vjeç dhe ai të jetë 40 vjeç dhe duhet të shkojë, ‘ku është gruaja ime?'” Duket e çuditshme që Caroline ndoshta po planifikon tashmë një festë divorci vrastare para saj. përvjetorin e parë të martesës.

A e pëlqejnë fëmijët e Caroline Sergio?

Caroline Stanbury nga RHODubai në Watch What Happens Live.

Një flamur kryesor i kuq për çdo familje të përzier është të shohësh se si fëmijët ecin me të bukurën e re. Sergio është ende i ri, por ai u shty nga të qenit beqar në Miami në të qenit njerku i tre fëmijëve. Dhe duket se ish-futbollisti profesionist i kthyer në shofer personal te Caroline mund të ndihet në një farë mënyre. Caroline u përgjigj shpejt, duke thënë: “Ne jemi vërtet mirë. E dini, ata duan të shtyjnë kufijtë. Ai nuk është babai i tyre. Ai e ka këtë rol që është mes babait dhe vëllait të madh, apo jo? Dhe është shumë e vështirë. Unë dhe Yasmine kemi një sens humori shumë të thatë dhe i kam thënë se batutat që bëj me të nuk janë të përshtatshme prej saj. Kam folur me të, por mund të bëj vetëm shumë. Sergio gjithashtu duhet të kuptojë se ajo është një vajzë 17-vjeçare.”

Si shikues, ne nuk kemi parë shumë Sergio duke ndërvepruar me fëmijët e Caroline. Siç vuri në dukje ylli i Real Housewives, fëmijët e saj nuk kishin jetuar me të për tre muajt e fundit për shkak të lëvizjes së tyre të afërt. Mund ta imagjinoj që fëmijët nuk mendojnë se Sergio është një i rritur i përgjegjshëm për t’u parë. Ishte e çuditshme se sa i mërzitur ai u bë kur nuk ishte i ftuar në turneun e Yasmine në kolegj në Amerikë. Pyes veten nëse ngjitja e Sergios me Caroline e pengon atë të lidhet vërtet me fëmijët.

Sergio është shumë nevojtar

Caroline Stanbury me Sergio Carrallo në WWHL.

Si një i huaj që shikon brenda, ndihem sikur Serg është shumë i ngjitur. Një skenë tregon Caroline duke u përpjekur të rregullojë shërbimet për shtëpinë e tyre të re, por ajo ndërpritet nga i shoqi. Ajo i shpjegoi Sergios se duhej të përfundonte dokumentet, por ai vazhdoi të bënte pyetje – si një fëmijë i ngacmuar. Gjithçka që bënte Sergio ishte të lëvizte koleksionin e çantave të dizajnuara të Caroline nga dhoma dhe te makina. Megjithatë ai donte siguri të vazhdueshme se po bënte një punë të mirë. Gjithçka ishte e tepërt. Caroline shpërtheu, duke i thënë atij që të “përqendrohej” dhe e quajti atë një “mushkonjë të bezdisshme”.

Unë njoh foshnja të vërteta që nuk janë aq autorizues sa Sergio. Por unë do të them se ai ishte vetëm 24 vjeç kur u bashkua për herë të parë me Caroline. Tani që periudha e muajit të mjaltit ka përfunduar, diferenca e tyre në moshë është vërtet e dukshme. Ky nuk është faji i tij apo diçka që ai mund ta kontrollojë. Sergio nuk ka jetuar aq shumë sa Caroline. Ajo tashmë ka kaluar shumë dhe ka mësuar nga ato përvoja. Ai ishte një futbollist, gjë që nuk është as një mënyrë normale për t’u rritur.