Pse Carl Radke dhe Lindsay Hubbard ishin të detyruar të dështonin

Klea

Pse Carl Radke dhe Lindsay Hubbard ishin të detyruar të dështonin

Lajmet u publikuan së fundmi Shtëpi verore yjet Karl Radke dhe Lindsay Hubbard e quajti atë Splitsville vetëm dy muaj para dasmës së tyre. Udhëtimi i tyre i dashurisë është dokumentuar në serialin e njohur, duke përfshirë edhe sezonin e kaluar, i cili tregoi se Carl binte në një gju.

Megjithatë, është e qartë se gjithçka nuk ishte mirë me RadHouse. Kush e dinte se Jax Taylor dhe Britanny Cartwright ishin çifti Bravo për t’u mundur? Bëhuni gati për të rrëmbyer djathin e birrës!

Lindsay është një përbindësh

Dëgjo, ne e donim epokën e verës së vajzave të nxehta të Lindsay, por në pjesën më të madhe, ajo ishte një rrëmujë me marrëdhëniet. Në janar 2017, fansat e panë pamjen e parë të Lindsay në një lidhje kur ajo u takua me Everett Weston. Sinqerisht, tipi dukej goxha i ftohtë, kështu që ishte pak konfuze se pse po dilte me bionden. Lindsay u duk si manipuluese dhe e pasigurt në të tre marrëdhëniet e saj televizive. Ne e kuptojmë se është TV realitet, por disa tipare të personalitetit nuk mund të fshihen.

Gjatë sezonit 2, Lindsay u tërbua pasi Everett nuk i kushtoi vëmendjen e saj sepse donte të lidhej me djemtë. Lindsay shpërtheu duke i thënë të largohej (gjë që u bë zakon edhe me partnerët e tjerë), më pas e injoroi atë për pjesën tjetër të natës.

Ndërsa takohej me Stephen Traversie, Lindsay përsëri tregoi se sa vëmendje kërkonte gjatë një shpërthimi të madh, kur bërtiti: “Sa sanduiçe ke bërë për mua?” Çifti nuk zgjati, dhe ndërsa jemi të sigurt se Stephen kishte pak faj, Lindsay nuk mund ta mbante të çmendurin nën kyç. E njëjta gjë vlen edhe për Carl, pasi sezoni i fundit tregoi se Lindsay e humbi qetësinë ndaj tij më shumë se një herë. Sinqerisht, pothuajse në të gjitha fotot e tyre së bashku, ai dukej si një peng.

Lindsay po pi përsëri

Carl ka qenë në një udhëtim për të jetuar një jetë të matur për më shumë se një vit. Vendimi për jetën ishte i rëndësishëm për të pasi humbi vëllain e tij nga një mbidozë. Teksa fansat i shikonin arratisjet e tij të dehur për katër sezone, Carl vendosi të kthejë një fletë të re në vitin 2020. Në pjesën më të madhe, Lindsay ka qenë mbështetëse.

Ajo qëndroi esëll për disa muaj për të ndihmuar Carl-in të qëndronte në rrugën e duhur dhe të ndihej e mbështetur, veçanërisht pasi Carl kishte vështirësi për të shkuar në periudhën e festave të vitit 2021. Por me fillimin e sezonit 7 të Summer House, Lindsay filloi të pinte edhe një herë në moderim.

Nuk ka dyshim se Lindsay “aktivizohet” ndërsa është nën ndikim. Edhe Carl foli për këtë në ribashkim. “Ne shkojmë në terapi për çifte,” tha ai. “Është bërë një pjesë kryesore e dialogut, sepse kurrë nuk kam dashur ta mbaj prapa që të jetë vetvetja. Dhe ndonjëherë, kur përfshihet alkooli, ne nuk komunikojmë mirë.

Sikur të mos mjaftonte ky motiv që çifti të mos funksiononte, Danielle Olivera zbuloi se pirja e Lindsay-t çoi në një grindje të madhe mes çiftit tashmë të ndarë.

Në ribashkim, Danielle tha: “Kishte një moment kur shkuam në Montauk dhe ne ishim tre miq në një nga grupet tona të preferuara. Lindsay po pinte, ne po bënim ju e dini gjërat tona. U bëtë grindavec me Carliton dhe u shprehët për këtë në tavolinë, aq shumë sa Carl u largua nga tavolina. Rezulton se Carl ishte aq i mërzitur sa u kthye me Uber tre-orësh në New York City, të cilin Andy Cohen e konsideroi një “lëvizje agresive”.

Carl përdoret për të vidhosur përreth

Të mos harrojmë, megjithatë, se Carl është një fu*kboy i reformuar. A mund ta shkruajmë atë? Dua të them, pamjet nuk gënjejnë, pasi ai shpesh drejtonte Lauren Wirkus gjatë sezoneve të mëparshme. Ai fare mirë mund ta ketë ende të varrosur atë brez të poshtër që ai e ka shtypur në një përpjekje për të qenë njeriu më i madh dhe më i mirë. Por është gjithashtu shumë e lehtë të rrëshqasësh në mënyrat e vjetra. A mund të ketë ndikuar kjo në statusin e tij të fejesës?

Karli u mbyt

U bë me dhimbje e qartë gjatë sezonit të fundit të Summer House që Carl-it iu heshti të shprehej në mënyrë që të luante ‘të dashurin e mirë’. Lindsay, e cila ka qenë gjithmonë kaq e qartë dhe e palëkundur në lidhje me pritshmëritë e saj brenda një lidhjeje, nuk i la vend Carlit të ishte vetvetja. Për botën e jashtme, filloi të dukej sikur Lindsay donte një ushtar, jo një partner jete.

Gjithçka që tha Paige DeSorbo në ribashkim, duke përfshirë kur ajo i quajti “të rreme”, duke thënë, “Unë mendoj se gjithçka që ata bëjnë është e paramenduar dhe e planifikuar. Unë mendoj se ata thjesht gënjejnë, dhe ata rrotullojnë gjithçka”, duket se po del të jetë e vërtetë. Të gjithë përshëndes Mbretëresha Paige!

Lindsay duhet të marrë një pilulë ftohjeje. Ylli është aq fort i plagosur dhe në mbrojtje, saqë do ta ketë të vështirë për të që të shijojë çdo marrëdhënie në të cilën është. Thënë kjo, nëse ajo që raportohet nga burimet është e saktë, Carl planifikimi i ndarjes me producentët është i Egër. Lëvizja e pashpirt është tekst shkollor, duke treguar se sa toksike ka qenë marrëdhënia e tyre me njëri-tjetrin. Por nëse do të luante lojën e saj, ai u sigurua që të merrte fjalën e fundit.