Pse Ariana Madix është mikpritësja e përsosur e Ishullit të Dashurisë në SHBA

Klea

Pse Ariana Madix është mikpritësja e përsosur e Ishullit të Dashurisë në SHBA

Një tjetër ditë, një tjetër punë ëndërr për Ariana Madix! Ariana do të zëvendësojë Sarah Hyland si prezantuese e Ishulli i Dashurisë në SHBA. Kjo vjen pasi ylli i Vanderpump Rules bëri paraqitje të ftuar në sezonin 5 të LI USA si dhe në Love Island Games.

Paraqitjet e saj të para erdhën në kulmin e Skandovalit. Por tani, pothuajse një vit më vonë, pritja është një koncert shumë më i përhershëm. Ja pse jemi të emocionuar kur shohim këtë bombë të re të nxehtë që hyn në vilë për të pritur sezonin e ardhshëm.

Ariana është një superfans i Love Island

Shikuesit e Vanderpump Rules do ta mbajnë mend argumentin që Ariana dhe Tom Sandoval kishin për të parë Love Island. Shikuesit besnikë të LI-së (përfshirë edhe këtë autor) gulçuan se sa shpërfillës ishte Sandoval që nuk kishte kohë për shfaqjen.

Ndërkohë që Sandoval ishte i shqetësuar për dëshirën për të qenë në Dancing with the Stars, nuk ka dyshim se shfaqja në Love Island është ëndrra e Arianës. Sandoval nuk mund të pretendojë se ishte diçka që ai dëshironte gjithmonë (edhe pse mund të provonte).

Ashtu si ekskluziviteti i The Bachelor, Love Island ka shumë aspekte që e veçojnë atë nga shfaqjet e tjera të takimeve. Si një super fanse, Ariana e di se çfarë duan shikuesit nga një mikpritës. Ajo me siguri e ka praktikuar ecjen e saj të ngadaltë njëqind herë. Dhe ajo i njeh të gjithë zhargonin. Pas ndarjes së saj me Tomin, ajo tha në mënyrë të paharrueshme se ai i dha asaj “ick”.

Paraqitjet e mëparshme të Arianës u pritën mjaft mirë

Për shikuesit e rregullt të Love Island USA, ky casting nuk është shumë surprizë. Paraqitjet e saj të mëparshme në emision u pritën mirë nga fansat e LI dhe VPR. Për të mos përmendur, vetë garuesit e Love Island. Ariana ka një karizëm natyral dhe prezencë në ekran që nuk mund të mohohet.

Ajo është gjithashtu në gjendje të tallet me jetën e saj të dashurisë publike. Në paraqitjen e saj të parë në LI USA, Ariana i hodhi hije Sandovalit. Ndërsa priste një sfidë në Love Island Games, ajo bëri shaka se nuk ishte në gjendje të dallonte flamujt e kuq.

Derisa disa njerëzit janë kundër Arianës, ajo ka një bazë të madhe dhe besnike fansash. Prova është në puding. Drejtimi i saj si Roxie në Çikago mori shitje rekord. Ajo është një nga kastet më të ndjekura të Vanderpump Rules në Instagram. Ariana madje mund të tërheqë shikuesit e VPR që zakonisht nuk e shikojnë LI USA.

Ariana është shoqe me ish-konkurrentët e Love Island USA

Ekspertizës së saj të ekskluzivitetit është se Ariana është mike me yjet e mëdhenj të Love Island USA. Menjëherë pas filmimit të ribashkimit shpërthyes të sezonit 10 të VPR, ajo u shoqërua me fituesen e Sezonit 4, Zeta Morrison. Duke marrë parasysh ndarjen dramatike të Zetës me Timmy Padolfinin, zonjat me siguri kishin shumë për të folur. Bomba legjendare e Love Island në Mbretërinë e Bashkuar, Maura Higgins është gjithashtu një fanse e Ariana-s.

Ariana është gjithashtu e afërt me të preferuarin e fansave të LI USA, Deb Chubb. Si dhe ylli i sezonit 2 dhe 4, Mackenzie Dipman, i cili u shfaq në serialin Bravo Summer House. Nëse Ariana ka nevojë për ndonjë shënim se si të jetë mikpritësja më e mirë, ka shumë njerëz me të cilët mund të kontaktojë.

Ariana mund të lidhet me garuesit

38-vjeçari e di se si është të luash jetën tënde të dashurisë në kamera. Kjo nuk është një kërkesë për një mikpritës Love Island. Por kjo e bën atë edhe më të kualifikuar. Konkurrentët do të zbulojnë shpesh se interesi i tyre i dashurisë po “plaset” me një tjetër yll. Ndonjëherë, është edhe me mikun e tyre më të mirë në vilë. Flisni për një situatë që Ariana e njeh shumë mirë!

Merrni prezantuesen aktuale të Love Island UK Maya Jama, e cila është e dashur për garuesit dhe shikuesit. Ajo gjithashtu e di se si është që ndarjet të shfaqen në sy të publikut. Empatia e saj për konkurrentët në atë pozicion shfaqet në ekran.

E ndjera Caroline Flack ofroi mbështetje për garuesit e Love Island në Mbretërinë e Bashkuar. Ish-konkurrentet thanë se, pasi të dilte në emision, ajo do t'u jepte atyre këshilla se si ta kthenin famë në një karrierë fitimprurëse. Sigurisht, edhe Ariana di një ose dy gjëra për këtë.

Si do të ndikojë pritja e LI USA në të ardhmen e Arianës në VPR?

Love Island zakonisht filmohet në verë, në të njëjtën kohë me Vanderpump Rules. Për ata që nuk janë të njohur, Love Island filmon çdo ditë për 6-8 javë. Episodet e reja transmetohen çdo ditë, megjithëse zakonisht ka një përmbledhje speciale ose “copëza të padukshme” të shtunave.

Pritësi i Love Island nuk ka nevojë të jetë atje gjatë gjithë kohës. Sa shpesh shfaqen varet nga pritësi. Për shembull, ish-prezantuesja e Love Island në Mbretërinë e Bashkuar, Laura Whitmore u shfaq vetëm në deponitë kryesore, megjithëse ajo gjithashtu organizoi një shfaqje të mëvonshme me bazë në Mbretërinë e Bashkuar çdo javë. Pavarësisht kësaj, Ariana do të fluturojë shumë këtë verë nga Los Angeles në Fixhi.

Shumë mendojnë se Ariana duhet të largohet nga VPR pas këtij sezoni. Disa ndihen kështu sepse mendojnë se refuzimi i saj për të filmuar me Sandoval po e prish shfaqjen. Të tjerët janë të fikur nga përpjekja e produksionit për ta bërë atë të keqen e këtij viti. Bashkë yjet e saj marrin shumë reagime për xhelozinë e tyre të dukshme për suksesin e saj. Pasi Scheana Shay qau për të mos marrë DWTS, a duan shikuesit të shohin një shkrirje të ngjashme gjatë koncertit të ri të Arianës?

Sigurisht, disa parashikojnë se VPR do të anulohet pas këtij sezoni. Megjithëse vlerësimet janë ende të larta, Sezoni 11 paraqet një shfaqje në këmbët e tij të fundit. Lartësia e Skandovalit nuk mund të zgjaste përgjithmonë! Është gjithashtu e qartë se disa anëtarë të kastit preferojnë të transferohen në The Valley me kohë të plotë. Pavarësisht nga e ardhmja e Vanderpump Rules, organizimi i një koncerti ëndrrash është një lëvizje shumë e zgjuar për karrierën e Arianës.