Pse Andy Cohen do të mungonte nëse do të tërhiqej nga Bravo

Klea

Pse Andy Cohen do të mungonte nëse do të tërhiqej nga Bravo

Andy Cohen ka qenë një element kryesor në Bravo që nga viti 2004 kur ai u emërua Zëvendës President i Programimit Origjinal. E thënë thjesht, njeriu është një legjendë. Emri dhe fytyra e Andit janë sinonim i Bravo dhe NBCUniversal, ndaj të mendosh që ai të largohet nga rrjeti në çdo moment është tmerruese. Andi nuk mund të largohet tani sepse ne fansat kemi nevojë që ai të na mbajë të përditësuar për gjithçka që e bën Bravo kaq të shkëlqyer.

Ai e di historinë

Andi është nikoqiri me më shumë. Me kalimin e viteve, ai ulet në karrigen e tij, duke pjekur në skarë yjet e Bravo. Fatmirësisht, shumicën e kohës, Andi bën pyetjet e vështira që shikuesit po vdesin t'i dinë. Ndërmjet Shtëpive të vërteta, Charm Southern, Married to Medicine dhe shfaqjeve të tjera, Andi duhet të jetë në këmbë. Ka vite me episode dhe njohuri që Andi duhet t'i kujtojë. Nuk është e lehtë, pasi edhe fansat më të guximshëm nuk mbajnë mend gjithmonë gjithçka.

Andi ndonjëherë tregon se ka të preferuar, por sinqerisht, kush nuk i ka? Pas viteve të transmetimit të serialit, shikuesit mund të zhvillojnë lehtësisht një grup të qartë besnikërie. Pra, pse Andi do të ishte ndryshe? Edhe pse ai mund të duhet të jetë pak më diplomatik, ai bën më të mirën që mundet çdo super fans. Dhe në fund, kjo është gjithçka që mund të kërkojmë. Nëse rrjeti do ta zëvendësonte atë, nuk e di se sa kohë do t'i duhej të sapoardhurit për të shpalosur gjithë historinë.

Andi është i besuar

Andy jep lajmet dhe dramën që të gjithë fansat duhet të dinë. Personalisht, nëse vjen nga Andi, e besoj. Dua të them, ai është mbreti i Bravo për një arsye. Ai i njeh të mirat dhe të këqijat e rrjetit dhe ka thashetheme të dorës së parë pikërisht në majë të gishtave të tij. Detyra e Andit është të trazojë tenxheren dhe të adresojë emocionet që qëndrojnë pas shumë prej zënkave. E vlerësoj se si Andi nuk shqetësohet për mendimet e të tjerëve dhe i qëndron mendimeve të tij të sinqerta. Pavarësisht se çfarë ribashkimi apo episodi “Shiko “Çfarë ndodh drejtpërdrejt” po akordoj, e di që Andy do të ofrojë argëtim me cilësi të mirë.

Shefi më i mirë ndonjëherë

Me sa duket, Andi është një djalë mjaft i mirë për të punuar. Dua të them, shikoni se si talenti aktual Bravo dhe talenti i kaluar Bravo i pëlqen gjithmonë të vizitojnë majën. Edhe pse disa mund të mendojnë se Andi mund të jetë shumë i mirë për të qenë i vërtetë, ai nuk është. Ai është thjesht një perlë e një njeriu. Asistenti shumëvjeçar i Andit, Daryn Carp, e konfirmoi këtë teori teksa fliste për The Daily Dish. PA i Andy-t vuri në dukje, “Dua të them, ai është sinqerisht personi më i mirë, shefi më i mirë që mund të kërkoja. Unë thjesht ndihem shumë me fat që jam në orbitën e tij, nëse do.” Sipas Daryn, Andy asnjëherë nuk e ka ngritur zërin. Tani e dimë se kjo nuk mund të thuhet për të gjithë shefat.

Daryn reflektoi: “Më kujtohet një herë që pati një ngjarje me kravatë të zezë dhe harrova t'i tregoja, kështu që ai veshi këtë kostum jeshil me nenexhik. Dhe unë thashë: 'O Zot, nuk do ta dëgjoj kurrë fundin e kësaj. E ngatërrova plotësisht…' Dhe kaq shumë njerëz i shkruajtën në Twitter duke thënë: 'A nuk është detyra e asistentit tënd të të thotë?' Dhe ai kurrë nuk më hodhi nën autobus; ai kurrë nuk hedh askënd nën autobus.” Duket sikur Andi është, në fakt, motivuesi i madh.

A po largohet Andi nga Bravo?

Javën e kaluar fansat e Bravo-s i ka tronditur pasi thashethemet u përhapën se Andy mund të negociojë një paketë largimi. Andy ka në dorë shumë shfaqje kur bëhet fjalë për Bravo, dhe me Watch What Happens Live tani në 15-vjetorin, nuk ka asnjë shenjë se babai i dy fëmijëve do të ngadalësohet. Fansat e Bravo kanë pasur një javë të ngjeshur me lajme të profilit të lartë me Robyn Dixon dhe Candiace Dillard-Bassett që largohen nga Real Housewives of Potomac, Bette Midler duke vënë në dukje se do të dëshironte t'i bashkohej Real Housewives of Beverly Hills dhe një mori padish nga Caroline. Manzo, Leah McSweeny dhe Brandi Glanville.

Por Andi di si të mbajë qëndrimin e tij. Mendoj se do të ishte e vështirë për dikë tjetër të hynte në këpucët e Andit, sepse ai është një ikonë – një thesar Bravo. Tani, përfundimisht, Andi, si gjithë të tjerët në botën e punës, do të zgjedhë të dalë në pension. Por do të jetë me dëshirën e tij dhe me shumë mundësi do të ketë një festë masive për nder të tij. Ne të gjithë mund të zhytemi në rrjetën e sigurisë që Andi nuk po na lë për një kohë tani.