Problemet tona me grafikun e ulëseve të ribashkimit të sezonit RHOBH 13

Klea

Problemet tona me grafikun e ulëseve të ribashkimit të sezonit RHOBH 13

Ekskluziviteti i Real Housewives, ka pasur gjithmonë një rëndësi të veçantë në tabelën e vendeve të ribashkimit. Sezoni 13 i Amvise të vërteta të Beverly Hills nuk do të jetë ndryshe pasi gratë e 90210 gjejnë pikat e tyre përkatëse në divanin e rehatshëm por kaotik. Lista e vendeve të ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH u hodh më 26 janar, dhe në të majtë të Andy Cohen janë Kyle Richards, Erika Jayne, Dorit Kemsley dhe Annemarie Wiley në fund. Në të djathtë të Andit ishin Sutton Stracke, Garcelle Beauvais dhe Crystal Kung Minkoff. Shpresojmë, Andy mund t’i mbajë gratë të përqendruara teksa ripërsëritin sezonin.

Pse ulësja e parë është gjithmonë e diskutueshme

Zakonisht, të gjithë kanë një mendim se kush është ulur drejtpërdrejt në të dyja anët e mbretit të Bravo. Nuk jam i befasuar me vendosjen e Kyle, pasi ajo është një OG, por pozicioni i Sutton është i papritur. Në Bravo Couch Pool tim, shanset e Sutton ishin rreth 25:1. Si një e keqe e qartë, ajo nuk do të kishte qenë personi që shumë shikues e panë ulur atje. Kyle, e kuptoj. Ju thjesht nuk mund ta mposhtni një histori që paraqet një romancë të dyshimtë lezbike dhe një divorc të afërt. Pyetja ime e vërtetë ku është ulur Morgan Wade?

Nëse do të më kishit pyetur gjatë episodit të dytë nëse zonja Sutton, sado e guximshme, e meritonte karrigen e parë, do të kisha thënë se nuk mendoj se ajo e garantonte vendin e çmuar, veçanërisht jo me tabelën e humorit të ezofagut të një historie. Por brenda natës, Sutton është bërë sundimtari ynë RHOBH dhe tani është ulur bukur si Queen Bee.

Një nuk mund të uleni thjesht në divan

Annemarie supozohej të ishte një botim i ri për Real Housewives të Beverly Hills si një amvise me kohë të plotë. Megjithatë, ajo mezi i dha vibe ‘mik’. Pavarësisht nëse donte apo jo, ajo keqinterpretoi veten dhe profesionin e saj, duke u futur në modalitetin e këshillimit të pajustifikuar mjekësor. Pushoni, Annemarie! Fillestarja ishte një person i pamundur për t’u përballur me të, dhe falja e saj për mosfalje ishte thjesht absurde për të dëshmuar vazhdimisht. Mënyra se si ajo i afrohet atij divani është një vepër magjike.

Personalisht, nuk mendoj se Annemarie duhet t’i jepej një vend si amvise me kohë të plotë dhe, më së shumti, duhej t’i jepej dhjetë minuta dhe të ishte shoqëruar pas një pushimi reklamash. Thjesht jepini asaj një osman dhe quani një ditë, vërtet Bravo!

E mira kundër të keqes

Gjithashtu nuk më humbi fakti që grafiku i ulëseve të Real Housewives of Beverly Hills u ndje sikur ishte një betejë midis së mirës dhe së keqes. Personalisht kam qenë gjithmonë ekipi Garcelle dhe Sutton. Crystal është pjesë e treshes, por sinqerisht mund të përdorë disa punë. Së bashku, këto tre gra duken si shoqet më të mira dhe më këmbëngulësit jashtë grupit. Mjerisht, mendoj se në këtë grup femrash, interesi përkthehet në të qenit toksike, dhe unë do të preferoja të shikoja si të pakëndshme çdo ditë.

Në anën tjetër, ju keni zjarrin e ferrit të asaj që ka mbetur nga Fox Force Five. Dorit, të cilin thjesht nuk e blej si budallaqe dhe duhet ta kisha njohur më mirë kur erdhi puna për të ardhur për Garcelle, Erika (edhe pse e doja këtë sezon) nuk mundi të fshihte dot ngjyrat e saj të vërteta, veçanërisht kur ishte fjala për konfigurimi i ashensorit dhe Kyle i mërzitshëm. Duke parë këta tre të ulur pranë njëri-tjetrit thjesht më kujton se nuk ka ndodhur shumë këtë sezon.

Vendimi

Grafiku i ulëseve është ashtu siç pritej në pjesën më të madhe, me gjithçka që mungon është një performancë pop-up country nga Morgan. Për ribashkimin e sezonit të 13-të, Sutton do të duhet të sigurohet që të thotë mendimin e saj pasi ajo po mban karrigen e parë pasi ajo ka qenë e qetë gjatë ribashkimeve të kaluara. Dua ta shoh Kyle të pjekur për shkak se ishte anëtari i kastit origjinal që solli Sutton dhe një çrregullim të të ngrënit në të njëjtën fjali, reagimin e kastit ndaj fitores së Erika-s në vathë dhe do të doja të shihja vërtet Crystal-in të angazhohej sërish në Annemarie. Grafiku merr një 8.5 të fortë.