Teresa Giudice

Klea

Problemet martesore të yllit të ‘RHONJ’ Teresa Giudice ON BLAST në sezonin 14!

Problemet martesore të yllit të ‘RHONJ’ Teresa Giudice ON BLAST në sezonin 14!

Teresa Giudice dhe Luis Ruelas’ Çështjet martesore do të jenë në qendër të vëmendjes në sezonin 14 të Amvise të vërteta të Nju Xhersit. Traileri dramatik për sezonin e ardhshëm zbuloi disa anëtarë të kastit duke akuzuar Luis e shterrimit financiar të yllit të realitetit, me të cilin u martua në një dasmë televizive luksoze, në gusht 2022.

Teresa Giudice

Danielle Cabral tregon Melissa Gorga se Tereza ishte bërë i pakënaqur në shtëpi, gjatë vështrimit të fshehtë me eksploziv.

Tereza është i shqetësuar sepse në shtëpi nuk ka shumë qetësi.” Danielle thotë ndërsa pamjet shfaqin imazhe përlotëse të e Melisës Kunata.

Teresa Giudice

Dolores Katania në dukje të pasme e Danielle vlerësimi gjatë një bisede me bashkë-yll, Jennifer Aydini cili pranoi se “çdo herë” ajo flet Tereza “Barku i saj është në nyje.”

Dolores pajtohet – “Ajo nuk po ecën mirë.”

Luis Ruelas

Margaret Josephs referencat Luis’ zakone të lira të shpenzimeve në një shkëmbim me burrin, Joe Benigno, duke pretenduar se faji për hallet martesore të çiftit ishte shija e tij ekstravagante.

Lui i inatosi paratë e saj,” Margaret deklaron gjatë një telefonate me bashkëshortin.

Xhon Fudaburri i studentit të dytë të RHONJ, Rachel Fuda, sjell temën prekëse të financave të çiftit ndërsa janë jashtë për darkë me të Tereza dhe Luis.

Teresa Giudice

Gjoni i referohet Tereza si “fëmija poster për mashtrimin e hipotekës”, duke bërtitur gjatë daljes së tij – “Kur të më duhen paratë e mia të pastruara, do t’ju telefonoj!”

Tereza dhe bashkëshorti i saj i atëhershëm, Joe Giudice, u dënuan në vitin 2014 me akuza të shumta për mashtrim. Tereza kreu 11 muaj pas hekurave dhe Joe u burgos për tre vjet. Tereza u lirua në dhjetor 2015 dhe Joe u deportua në Itali pas lirimit të tij, në mars 2019.

Luis Ruelas

Tereza dhe Luis përballen më vonë në pamjen paraprake, kur Luis i thotë gruas së tij se po përpiqet të përmirësojë martesën e tyre.

“Unë dua që të jetë më mirë,” fillon ai para se ajo të ndërhyjë – “Nuk do të jetë më mirë.”

Fansat kanë vënë re se gjërat janë ftohur mes zogjve të dashurisë muajt e fundit, pasi Luis dhe Tereza janë parë në më shumë dalje solo.

Teresa Giudice

Tereza ka punuar për të shuar thashethemet e rrotulluara, duke postuar së fundmi një foto komode çifti me mbishkrimin – “Zemra ime është e gjitha e jotja”.

Luis Ruelas

Veteranja e televizionit të realitetit foli me muhabetin në podkastin e saj “Namaste B$tches”, duke i rrëmbyer fansat për “krijim historish” për martesën e saj.

Lui dhe unë nuk jam duke u divorcuar dhe më lejohet të shkoj në një udhëtim vajzash, “tha ajo. “Na lejohet të mos jemi bashkë 24/7”.

Teresa Giudice

Nëna e katër fëmijëve pranoi se xhirimet e sezonit të ardhshëm kishin qenë “stresues”, por nuk dha asnjë detaj shtesë.

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 shfaqet premierë më 5 maj në Bravo.