Kyle Richards

Klea

Probleme në Parajsë: Morgan Wade HEQ të gjitha fotot e dashnores lezbike Kyle Richards nga Instagram!

Probleme në Parajsë: Morgan Wade HEQ të gjitha fotot e dashnores lezbike Kyle Richards nga Instagram!

Telashe në parajsë? Morgan Uejd duket se nuk ka interes të kujtojë “Ditët e saj më të egra”, me të dashurin e saj lezbike, Kyle Richardspasi hoqi të gjitha fotot në Instagram me çiftin e lumtur.

Morgan Uejd

Këngëtarja e kantri ngjalli furi mes fansave të martën kur shumë prej tyre vunë re se ajo kishte hequr të gjitha selfiet e saj dhe fotot e pushimeve me Amvise të vërteta të Beverly Hills yll.

Kyle Richards

Postimet e vetme të mbetura në faqen e këngëtares ishin të lidhura me turneun e saj “Crossing State Lines” në Pranverë 2024 dhe një paraqitje të ardhshme të ftuar verore në turneun “Triple Moon” të Alanis Morissette.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Derisa Morgan mund të ketë hequr të gjitha fotot me Kyle Si një strategji promovuese për shfaqjet e saj të ardhshme, fansat e shumtë u hodhën drejt supozimeve negative.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Mediat sociale janë të mbushura me spekulime për problemet e mundshme të marrëdhënieve për çiftin lezbike, me një numër njerëzish që sugjerojnë se Kyle është hedhur poshtë. Një person shkroi, A u hodh Kyle? Nuk mund ta besoj! Mendova se ata ishin shumë të lumtur së bashku. Çfarë mund të ketë shkuar keq?

Kyle Richards

Një tjetër ndau, “Duhet të jetë diçka më shumë sesa thjesht promovimi i turneut të saj. Fshirja e të gjitha fotove është shumë ekstreme. Shpresoj që t’i zgjidhin gjërat.”

Dikush tjetër tha: “Unë kam ndjekur udhëtimin e tyre dhe ky ndryshim i papritur më shqetëson. Ndoshta është thjesht një keqkuptim?”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Një vështrim në Kyle’s Faqja në Instagram të martën zbuloi se ajo gjithashtu kishte fshirë të gjitha fotot e fundit të shfaqura Morgan. Fotot e vetme të mbetura të tyre së bashku datojnë në gusht 2023, të realizuara gjatë Kyle’s frekuentimi në e Morganit koncert në Aspen, Kolorado, në fund të korrikut.

Morgan Uejd

Deri tani, të dy individët vazhdojnë të ruajnë ndjekjen e tyre të ndërsjellë në platformën e mediave sociale.

Kyle Richards

Mosmarrëveshja e përfolur mes Bravolebrity dhe këngëtarit të “Take Me Away” lind pothuajse një vit pasi kishin qarkulluar spekulime për një përfshirje romantike mes tyre. Këto thashetheme u shfaqën më pas Kyle’s ndarja nga burri i saj i larguar, Mauricio Umansky.

Kyle Richards

Në korrik, nëna e katër fëmijëve dhe Mauricio njoftuan ndarjen e tyre pas 27 vitesh martesë, duke theksuar se nuk kishte asnjë “gabim” edhe pse Kyle ishte rritur dukshëm afër Morgan gjatë kësaj periudhe.

Kyle Richards

Gjatë asaj periudhe, RHOBH Ylli ndau foto të shumta të udhëtimeve të saj me këngëtaren, ndërkohë që dukshëm nuk postoi asnjë foto ku shfaqet Mauricio.

Kyle dhe Morgantë cilët kanë qenë të pandashëm që kur u takuan në shkurt 2022, kanë gjithashtu tatuazhe të ngjashme me zemrën.

Kyle Richards

Në gusht 2022, të dy i shtuan karburant thashethemeve për romancë duke u shfaqur të përfshirë me pasion në e Morganit Video muzikore “Fall in Love With Me”, ku ata ndanë një skenë në vaskë dhe u afruan pranë ndarjes së një puthjeje.

Kyle Richards

Sidoqoftë, aktorja e “Halloween” sqaroi vazhdimisht natyrën e marrëdhënies së saj me të Morganduke pohuar se këngëtarja e country është thjesht “një nga [her] miqtë më të afërt dhe më të dashur në botë.”

Kyle Richards

Në deklaratat e saj më të fundit, Kyle rrëfeu se u ndje i penduar për goditjen pa dashje Morgan në qendër të vëmendjes për shkak të afërsisë së lidhjes së tyre.

“Ajo është një artiste, e dini? Ajo thjesht dëshiron të bëjë muzikë dhe papritmas ajo u fut në këtë botë të thashethemeve dhe tabloideve, udhëtimeve dhe paparacëve që t’i bëjnë foto, “tha ajo gjatë një Amazon Live më 9 janar.

Kyle Richards

Kyle shtoi se Morgan nuk ndihet rehat të jetë temë diskutimi, nuk i pëlqen vëmendja e tepruar dhe thjesht dëshiron të fokusohet në pasionin e saj për të bërë muzikë.

“Duke parë këto tituj dhe siç thashë, vetëm vënia në qendër të vëmendjes i solli ankthin e saj,” vazhdoi ajo.

“Ashtu si unë, ajo vuan nga ankthi, kështu që u ndjeva e tmerrshme që e kisha vënë në atë pozicion.”

Morgan Uejd

Një nga pamjet më të fundit të Kyle dhe Morgan ndodhi më 11 janar kur ata u panë duke blerë unaza në dyqanin e bizhuterive Tiffany & Co. në Beverly Hills, Kaliforni.