Meghan Markle

Klea

Princi Harry dhe Meghan Markle thuhet se jetojnë të ndara pavarësisht nga Fronti i Bashkuar

Princi Harry dhe Meghan Markle thuhet se jetojnë të ndara pavarësisht nga Fronti i Bashkuar

Princi Harry dhe Meghan Markle thuhet se po jetojnë jetë të ndara pasi kanë paraqitur një front të bashkuar për shtatë vjet.

Një burim tha për In Touch – “Ata kanë qenë të pandashëm. Por këtë verë, gjërat filluan të ndryshojnë.”

Meghan Markle

në qershor, Harry ishte në Londër për t’u paraqitur në gjykatë ndërsa aktorja festoi pa burrin e saj në shtëpi, në Montecito, Kaliforni. Harry U nis për në Singapor në mes të gushtit për një ndeshje polo të famshëm, pasi u ndal për një kohë të shkurtër në Japoni. Ndërkohë, Meghan mori pjesë në një koncert të Taylor Swift në Los Angeles dhe festoi ditëlindjen e saj të 42-të me miqtë.

Drejtuesi i informacionit tha: “Ata duket se po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë të ndarë. Nuk është një shenjë e mirë.”

Meghan Markle

Meghan është parë disa herë pa unazën e saj të fejesës me diamantë, duke ndezur thashethemet se çifti po shkonte drejt një ndarjeje. mes shqyrtimit publik në rritje dhe disa sipërmarrjeve të dështuara të biznesit.

Meghan ka pohuar se unaza është duke u riparuar, por ajo është parë në shumë raste pa të që nga maji, dhe ajo duhet të dijë se mosmbajtja e saj do të shkaktonte shpërthimin e thashethemeve të divorcit, “tha një burim i brendshëm. “Disa njerëz mendojnë se ajo e bëri atë me qëllim për t’i dërguar një mesazh delikate Harry se ajo nuk është e lumtur në martesë.”

Burimi vuri në dukje: “Nuk është sekret që ata kanë pasur disa dhimbje në rritje.”

Meghan Markle

Në janar, princi 38-vjeçar pati sukses me publikimin e kujtimeve të tij, “Spare”, por viti i çiftit shkoi në jug menjëherë pas kësaj. Në maj, dyshja mbretërore u akuzua për një përleshje me paparacët gjatë pjesëmarrjes në një ngjarje çmimesh në New York City. Në qershor, një ekzekutiv i Spotify e quajti çiftin “griftës” pasi marrëveshja e tyre multimilionëshe e podcast-it u prish.

Harry dhe Meghan kanë humbur shumë vrullin dhe vullnetin e mirë që kishin në Hollivud, madje kompania e tyre e prodhimit është quajtur edhe një ‘dëshpërim’”, tha burimi.

Ndërsa dyshja mbeten të bashkuar në publik, burimi i brendshëm pretendoi se “pas dyerve të mbyllura, tensioni mes tyre është i çmendur. Meghan fajëson Harry për rrëmujën në të cilën janë, dhe ata vazhdimisht po luftojnë për paratë dhe projektet e dështuara.”

Princi Harry

e Harrit koha në Azi filloi një periudhë paksa ftohjeje për çiftin”, thotë burimi.

Snitch shtoi se Harry po planifikon një udhëtim më të gjatë solo në Afrikë më vonë këtë vit për të filmuar një dokumentar të Netflix.

Meghan Markle

“Nuk ka dyshim se ata kanë jetuar jetë të ndara,” pohoi burimi.

“Gjithçka që ai ka në të vërtetë është Meghan “Do të ishte shkatërruese ta humbasësh gjithashtu”, tha burimi i brendshëm, duke shtuar se Harry është “i dëshpëruar” për të riparuar martesën e tij. “Ai i është lutur asaj për një shans të dytë për t’i provuar asaj se e gjithë kjo gjë mund të funksionojë. Ajo po i merr gjërat në duart e saj dhe po fokusohet në rikthimin e saj në Hollywood”.

“Ajo po merr këshilla se është më mirë të distancohet nga ai për hir të rigjallëzimit të karrierës së saj,” tha burimi.

Princi Harry

Aktorja ka shijuar duartrokitjet e fundit për rolin e saj në serialin dramatik, Suits, i cili theu rekorde pas debutimit në Netflix.

“Ajo është duke ri-emërtuar plotësisht veten dhe kërkon të bëhet një ndikuese e famshme globale,” shtoi insajderi. “Është duke treguar që historia e kopertinës së ekipit të tyre po fokusohet më shumë e Meghan-it projekte solo sesa në përpjekjet e tyre si dyshe. Çfarë ndodhi me gjithë këtë bisedë për unitetin dhe të qenit një ekip?”

Princi Harry

Harryi cili i ka kushtuar kohë bamirësive që ai promovoi si një mbretëror punonjës, ka marrë inkurajim nga babai i tij, mbreti Charles.

“Charles ka arritur të ofrojë mbështetjen e tij,” tha burimi, duke shtuar se mbreti “nuk pushoi kurrë së dashuruari dhe të dëshironte më të mirën për Harry pavarësisht dallimeve të tyre”.

“Askush nuk e di se sa presion mund të ushtrojë shqyrtimi publik mbi një martesë më mirë se Charles. Ajo shkatërroi marrëdhënien e tij dhe Dianës dhe kërcënoi atë që ai ka edhe me Camilla-n, kështu që ai ndihet vërtet për atë që po kalon djali i tij. Komunikimi i tyre i rinovuar mund të sinjalizojë një shkrirje të vërtetë në marrëdhënien e tyre.”

Princi Harry

Burimi shpjegoi: “Lëvizja në Kaliforni duhej të ishte një fillim i ri, jo fillimi i fundit. Harry dhe Meghan ende e duan shumë njëri-tjetrin, por ata kanë shumë keqardhje për mënyrën se si i kanë trajtuar gjërat që kur janë transferuar në Kaliforni, dhe ide shumë të ndryshme se si të ecin përpara. Miqtë e tyre janë vërtet të shqetësuar nëse të dy mund t’i mbijetojnë këto përplasje të mëdha në rrugë.”