Sunny Hostin

Klea

Prezantuesja Sunny e The View del jashtë pasi është e turpëruar që ka veshur rroba adoleshente!

Prezantuesja Sunny e The View del jashtë pasi është e turpëruar që ka veshur rroba adoleshente!

Sunny Hostin reagoi ndaj kritikëve që e kanë kundërshtuar lojën e saj të modës, gjatë episodit të së martës Pamja.

“Unë jam 55. Më kritikojnë shpesh në këto gjëra budallaqe të mediave sociale për “Kjo është shumë e re për ty”. Epo me mend çfarë? Nuk më intereson!” Hostin tha teksa shikonte direkt në kamerë.

Sunny Hostin

Panelisti këmbënguli që ajo “të pëlqente[s] të vesh atë që dua të vesh”, pavarësisht se u nxeh në rrjetet sociale për t’u veshur me ansamble rinore.

“Vathët e mi janë shumë të rinj për mua, veshjet e mia janë shumë të reja për mua, flokët e mi janë shumë të rinj për mua, grimi im është shumë i ri për mua,” tha ajo, duke imituar trollët e hapur të internetit.

Sunny Hostin

Hostin shikoi drejt e në kamerë, duke përsëritur: “Me mend çfarë përsëri? Nuk më intereson!”

Ajo shtoi: “Ndihem më mirë se sa jam ndier ndonjëherë në gjithë jetën time, dhe jam 55 vjeç.”

Anëtarët e audiencës së studios duartrokitën Hostin dhe bashkë-pritës, Alyssa Farrah Griffin, pranoi se ajo dukej “e mahnitshme”.

Sunny Hostin

Përdoruesit e mediave sociale ishin veçanërisht të zëshëm nën njërën prej tyre të Hostinit Postimet e shtatorit në Instagram, ku prezantohej e veshur me pantallona të shkurtra të shoqëruara me një korse xhins.

Fotoja ftoi një lumë reagimesh negative, ku shumë deklaruan se veshja nuk ishte e përshtatshme për moshën.

Sunny Hostin

Një person shkroi – “Jo, jo Me diell. Ata përshtaten dhe gjithçka është në rregull, por jo një pamje e mirë për ju. Shumë/shumë pak për moshën tuaj. 🤔🤔.”

Një tjetër qesharak – “Shumë i shkurtër. Shumë e vjetër!”

Shumë përdorues kërkuan për gjatësinë e “Pamja” pantallona të shkurtra të personalitetit.

Sunny Hostin

Një fans pyeti – “Pak shumë i shkurtër???”

Një tjetër deklaroi: “Uaaaaay të [sic] i shkurtër.”

Një person i tretë këshilloi: “Ju lutemi qëndroni te fustanet tuaja të gjata.”

Sunny Hostin

Hostine cila që atëherë ka kufizuar numrin e komenteve në postimet e saj në Instagram, nuk iu përgjigj reagimeve negative të fansave.

Kasti i ditës iu afrua temës së pozitivitetit të trupit pasi Selena Gomez diskutoi transformimin e saj fizik ndër vite, përmes një serie fotosh të postuara në Instagram. Këngëtarja ndau një imazh të një selfie me bikini të shkrepur kur ishte 21 vjeç dhe një sekondë e kapur në moshën 30-vjeçare në Instagram Stories të hënën mbrëma.

Sunny Hostin

Ajo ka shkruar në foton e parë: “Sot kuptova se nuk do të dukem më kurrë kështu…”

Gomez shkroi foton e dytë: “Unë nuk jam perfekt, por jam krenare që jam ky që jam… Ndonjëherë harroj se është mirë të jesh unë.”