Jada Pinkett Smith

Klea

Prezantuesit e ‘The View’ thërrasin Jada Pinkett për turpërimin e Will Smith-it duke ekspozuar sekretet e tyre të pista!

Pritësit e Pamjes Thirrni Jada Pinkett për të turpëruar Will Smith duke ekspozuar sekretet e tyre të pista

Alyssa Farrah Griffin nuk është një fans i Jada Pickett’s vendimi për të transmetuar publikisht martesën e saj me aktorin, Will Smith.

Pamja ylli u shfaq në podkastin “Behind the Table” të emisionit chat, ku ajo peshoi mbi polemikat.

Alyssa Farrah Griffin

Prezantuesja 34-vjeçare tha se ndërsa e admironte çiftin, nuk mundi “Kuptoni pse ata nuk duan ta mbrojnë atë.”

Griffin tha të Jada “Unë mendoj se ajo duhet të jetë më në harmoni me të [Smith’s] ndjenjat.”

Alyssa Farah Griffin

Aktorja 52-vjeçare zbuloi javën e kaluar se ajo dhe do fshehurazi u nda shtatë vjet më parë.

Lajmi tronditi shumë fansa, veçanërisht ata që ishin dëshmitarë Will Smith duke mbrojtur publikisht Jada në Oscars 2022, kur ai goditi prezantuesin, Chris Rock. Will Smith u godit me reagime të forta për sjelljen e tij pasi sulmoi aktorin e humorit gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë.

Jada Pinkett Smith

Ish-sekretarja e shtypit e Shtëpisë së Bardhë gjithashtu e hodhi poshtë aktoren për refuzimin e kërkesës për divorc, ndërsa jetonte një jetë të ndarë nga burri i saj i larguar.

“Është gjithashtu në rregull të pranosh që martesa nuk funksionoi.” Griffin vuri në dukje. “Kjo është ajo që unë mendoj se jam goditur nga, si, nëse po dilni me njerëz të tjerë, nuk po bëni asnjë nga gjërat që janë ‘martesa’, pse të mos vazhdoni [and file]… nuk duhet të ketë një stigmë ndaj divorcit.”

Jada Pinkett Smith

Griffin pranoi se ndonjëherë duhet të shpërndajë detaje rreth jetës së saj personale si pjesë e rolit të saj në “The View”, por shtoi se ajo gjithmonë përpiqet të mbajë nën kontroll komentet e saj.

“Unë kurrë nuk do të thoja diçka që do ta lëndonte burrin tim ose që do ta turpëronte ose që do ta vendoste në një pozitë të pakëndshme,” tha ajo.

Whoopi Goldberg

Javen e shkuar, Griffin bashkëpritës, Ana Navarro51 vjeç, u pajtua me këtë Jada duhet të kishte qëndruar më ngushtë në lidhje me martesën e saj, duke shtuar se paratë mund të jenë prioriteti i saj i parë.

“Mendoj se ajo ka një marrëdhënie me llogarinë e saj bankare, sepse çdo herë i duhet të rrisë vlerësimet e “Tavolinës së Kuqe”. [Talk]’, sa herë që i duhet të shesë libra, i lëshon këto bomba.” Navarro tha gjatë episodit të 11 tetorit të emisionit gjatë ditës.

Ana Navarro

Ajo shtoi: “Më duket e pahijshme dhe do t’ju them këtë, ‘Kini kujdes nga këdo që pretendon se ka një martesë të përsosur'”.

Will Smith duket e shqetësuar nga rrëfimet e gruas së tij të larguar ndërsa ajo udhëton për të promovuar botimin e kujtimeve të saj, “Worthy”. Aktori hyri në Instagram javën e kaluar për të postuar një video të tij duke fjetur në një varkë me mbishkrimin: “Njoftimet joaktive :).

Jada Pinkett Smith

Aktori komentoi kohët e fundit për New York Times – “Kur ke qenë me dikë për më shumë se gjysmën e jetës tënde, shfaqet një lloj verbërie emocionale. Dhe shumë lehtë mund të humbësh ndjeshmërinë ndaj nuancave të tyre të fshehura dhe bukurive delikate. .”