Pretendimet për seksin e Larsa Pippen e bëjnë atë të duket e dëshpëruar

Klea

Pretendimet për seksin e Larsa Pippen e bëjnë atë të duket e dëshpëruar

Amvise të vërteta të Majamit imitues i yllit dhe banor i Kardashian, Larsa Pippen, është mjaft enigmë. Së pari, ajo divorcohet nga Scottie Pippen, ndryshon të gjithë pamjen e saj dhe më në fund del nga hijet me djalin e Michael Jordan. Nëse Kim Kardashian dhe pjesa tjetër e bandës nuk do të ishin aq të inatosur me të, ata thjesht mund të impresionoheshin. Nuk mund të mohohet që Larsa ka dalë nga hija e saj, por fansat po pyesin nëse ajo nuk duhet të gjejë pak hije pasi ka shpërndarë disa komente të dyshimta për jetën e saj seksuale.

Larsa, qetësohu

Larsa kohët e fundit pohoi në RHOM se ajo dhe Marcus Jordan bëjnë seks pesë herë në natë, gjë që duket pak e keqe dhe, sinqerisht, rraskapitëse. Si, kush po merr Viagra dhe sigurohet që të gjithë të jenë të hidratuar? Pra, është e vetëkuptueshme që shumë nga ne fansat, përfshirë edhe mua, mendojnë se ajo po e ekzagjeron paksa. Gjatë një episodi të Watch What Happens Live, Andy Cohen solli një ribashkim të mëparshëm RHOM, kur Larsa pretendoi se bënte seks katër herë në natë.

Nëna e tre fëmijëve u dyfishua, duke thënë: “Këto janë fakte. Unë gjithashtu bëj seks ndoshta pesë herë në natë me dashurinë e jetës sime.” Në një lëvizje të TMI-së për moshat, Marcus mbështeti ndarjen e tij të boo-ve, “Unë jam shumë konkurrues, kështu që më pëlqen të qëndroj gati”, me podkasterin që shtoi se është “më shumë se tre herë”. Lidhësi PDA u tejmbush pasi Marcus vuri në dukje se ai mund të ishte plotësisht i kënaqur dhe të vazhdonte, falë nxehtësisë së partnerit të tij. Epo, ajo, ajo.

Kur flenë?

Larsa u mburr gjatë ribashkimit të Real Housewives të Miami se ajo “ka bërë gjithmonë seks, katër herë në natë” kur ishte fjala për jetën e saj të dashurisë me Scottie. Në mendjen time të matematikës për vajzat, kjo do të thotë 19 vjet martesë, një vit seks grimi, duke shtuar një seks lamtumirë, dhe kjo vjen deri në 45,000 herë kur ajo bëri seks me ish-burrin e saj. Si arriti Larsa diçka tjetër? Numri ndihet jashtëzakonisht i ekzagjeruar ndërsa unë ulem këtu dhe mendoj, kështu që Larsa po na thotë gjatë lindjes, pas lindjes, sëmundjes dhe lojërave jashtë, ajo ishte ende duke bërë seks? Për mua, është e qartë se ajo e teproi vetëm për të marrë një titull.

Teknikisht, nuk ka një kufi se sa herë një burrë apo një grua mund të bëjnë seks brenda një nate. Por shifrat më duken të çuditshme. Larsa, e cila është 49 vjeçe, ka shumë gjëra në pjatën e saj, duke përfshirë edhe rritjen e fëmijëve. Duket paksa e çuditshme që ajo do të kishte energji për të performuar kaq shumë. Marcus, i cili është 33 vjeç, mund të jetë pak më viril, por në një moment, a nuk fillojnë të lëndohen pjesët tuaja? Duke kërkuar një mik. Deklarata shfaqet si e etur dhe më pak se mbresëlënëse.

Larsa është fanse e Lovebombng

Gjatë të njëjtit segment WHHL, Larsa dhe Marcus filluan të diskutojnë pozicionin e tyre të preferuar të seksit (FYI, është në stilin e qenve.) Çifti ka lënë të kuptohet për një fejesë në pritje, kështu që a mund të jetë gjithë kjo bisedë seksi një shtysë për një lajm edhe më të madh? Nëse është një marifet PR, nuk e kuptoj. E di që çdo gjë në ditët e sotme është hiperseksualizuar, por a nuk do të donte një çift kaq i famshëm si ky të mbante disa gjëra për vete?

A mund të ketë probleme në Parajsë

Larsa i organizoi Marcus një festë të mirëseardhjes në shtëpi pasi ishte larguar për vetëm pesë ditë, kështu që diçka është padyshim jashtë. Edhe nëse është një mburrje e thjeshtë, ju bëni gjëra të tilla kur jeni në kolegj, jo një grua e rritur me një ish-burrë, fëmijë dhe një karrierë. Bëni një klasë. Çifti shfaqet si shumë i varur nga njëri-tjetri dhe unë do të vë bast me dollarë për donuts se ka më shumë flluska nën sipërfaqe.

Edhe pse dyshja sigurohet që të mos lejojë askënd të shohë nën sipërfaqe, shumë fansa vërejnë nevojën e tyre të vazhdueshme për të bërë gjithçka së bashku, gjë që është paksa e çuditshme. Ndoshta pretendimi se ata bëjnë kaq shumë seks është një mënyrë për t’u ndjerë më të lidhur? Me kalimin e viteve, ne kemi parë shumë yje të Real Housewives që përkulin të vërtetën për t’u ndjerë më të rëndësishëm. Por Larsa në fakt duket paksa deluzive, gjë që për shikuesit përkthehet si fyese.