Premiera e Sezonit 4 të Sezonit të 4-të të Jetës Beqare u shkurtua

Klea

Premiera e Sezonit 4 të Sezonit të 4-të të Jetës Beqare u shkurtua

90 Dita: Jeta Beqare Sezoni 4 kishte shumë potencial, por premiera përfundoi me dështim. Katër këngë nga ekskluziviteti 90 Day Fiancé u prezantuan në episodin e parë – Chantel Everett, Tyray Mollett, Natalie Mordovtseva dhe Debbie Aguero. Fatkeqësisht, asnjë nga beqarët nuk e goditi atë nga parku për shikuesit, dhe disa madje u shfaqën si të dëshpëruar. Nga të qenit i varur nga ish-të deri te marrja e vendimeve të këqija për jetën, këtu janë të gjitha problemet që patëm me premierën e Sezonit 4 të The Single Life!

Chantel doli si jashtëzakonisht i dëshpëruar

Segmentet e Chantel ishin padyshim ndër më zhgënjyesit e episodit. Ndërsa Chantel kishte kohën më të madhe të ekranit nga beqarët, historia e saj ishte ndër më pak argëtueset. E freskët pas divorcit nga Pedro Jimeno, Chantel kishte potencialin për një histori të shkëlqyer. Në vend të kësaj, Chantel e trajtoi procesin e takimit jashtëzakonisht të papjekur.

Për të festuar një fillim të ri pas divorcit të saj, Chantel dhe miqtë e saj udhëtuan drejt Greqisë për një udhëtim argëtues. Ndërsa ishte atje, miqtë e Chantelit e sfiduan atë të merrte numrat e pesë burrave të ndryshëm. Chantel e kaloi natën duke u endur përreth dhe duke biseduar me çdo burrë që do të shikonte nga ajo. E gjithë qëllimi i The Single Life është të gjejë marrëdhënie të reja të qëndrueshme, por Chantel nuk bëri asnjë përpjekje për ta bërë këtë. Në vend të kësaj, ajo po e trajton udhëtimin e saj në Greqi si një pushim pranvere në universitet.

Jemi të lodhur nga Natalie dhe Josh

Natalie është në sezonin e saj të tretë të The Single Life, por ajo nuk ka bërë shumë përparim me të dashurin e saj, Josh Weinstein. Josh dhe Natalie lanë Sezonin 3 të The Single Life në një shënim të çuditshëm, kur Natalie vrapoi te ish-bashkëshorti i saj, Mike Youngquist, në vend të Joshit gjatë Tell-All. Megjithatë, gjatë premierës së sezonit 4, Natalie vendosi të paketonte gjërat dhe të transferohej në Los Anxhelos për të qenë më afër Josh.

Vendimi shpejt rezultoi i kundërt, kur Natalie kuptoi se Josh nuk po e merrte lidhjen e tyre aq seriozisht sa kishte shpresuar. Natalie pohoi se ishte e pastrehë, pasi ajo dhe nëna e saj po qëndronin përkohësisht në një hotel. Ajo i bërtiti Joshit që nuk e ndihmoi të vendoste një makinë dhe një vend për të jetuar, gjë që ai më vonë e siguroi se do ta bënte. E gjithë kjo thjesht dukej e papërgjegjshme për Natalie, pasi ajo u transferua në LA pa menduar më parë për teknikat e saj!

Tyray mund të jetë në një tjetër zemërthyerje

Tyray ishte një nga beqarët më të këndshëm, dhe nuk mund të mos e rrëmbeni atë. Pasi u kap nga Carmella, Tyray është gati të gjejë një dashuri më autentike personalisht. Gjatë premierës, Tyray mori guximin për të kërkuar një grua të quajtur Tiffany, të cilën e kishte takuar në funeralin e tezes së tij. Tiffany pranoi, por disa shikues nuk ishin aq të sigurt për interesin e ri të dashurisë së Tyray.

Gjatë intervistës së saj me producentët, Tiffany dukej paksa e mërzitur. Pavarësisht se sapo u takua me Tyray, Tiffany sillej sikur ta kishte njohur përgjithmonë. Për më tepër, Tiffany doli si disi e rreme kur tha se sa shumë i pëlqente Tyray, deri në atë pikë që pothuajse u duk si një akt. Për hir të Tyray, megjithatë, ne shpresojmë që Tiffany është e vërtetë dhe ishte thjesht e emocionuar që ishte në kamera!

Debbie nuk mund të ndalonte së foluri për Oussama

E gjithë qëllimi i The Single Life është të largoheni nga partneri juaj i mëparshëm, gjë që doli të ishte një sfidë për Debbie-n. Gjatë dy segmenteve të saj, Debbie nuk mund ta ndalonte veten që të rriste vazhdimisht ish të saj Oussama. Debbie dhe Oussama kthyen kokën me diferencën e tyre 43-vjeçare në moshë, kështu që nuk ishte befasi kur marrëdhënia e tyre mori një fund të papritur. Megjithatë, duket se ish-i shumë më i ri i Debbie është ende në mendjen e saj gjatë gjithë kohës.

Përmendja e parë e çuditshme e Debbie për Oussama ishte kur ajo shkoi të kontrollonte një fermë alpaca, ku ajo i pyeti alpacat për Oussama. Ne nuk mund ta imagjinojmë këtë! Më vonë në episod, Debbie tregoi pikturën e saj më të re, e cila përshkruante Oussama si një skelet. Debbie pohoi se arsyetimi pas kësaj ishte se Oussama kishte vdekur për të, por veprimet e saj dëshmuan asgjë tjetër veçse!