Poshtë kuvertës Dylan Piérre De Villiers shpjegon rregullat e pompës Cameo

Klea

Poshtë kuvertës Dylan Piérre De Villiers shpjegon rregullat e pompës Cameo

Deckhand Dylan Piérre De Villiers mund të jetë duke luftuar për t'u përshtatur me shokët e tij të ekuipazhit Poshtë kuvertëspor ai duket si në shtëpi me Rregullat e Vandepump grup.

Vetëm disa ditë pasi Dylan bëri debutimin e tij në Sezonin 11 të Below Deck, Episodi 8, fansat me sy të mprehtë e panë atë në një tjetër shfaqje Bravo.

Në sezonin 11, Episodi 9 i Pump Rules, Dylan është ulur pranë Katie Maloney-t ndërsa përballet me Brock Davies për ekspozimin e lidhjes së saj me Max Boyens me ish-bashkëshortin Tom Schwartz.

Dylan bisedon me Katie

Më 29 prill, Dylan ishte i ftuar në Watch What Happens Live with Andy Cohen. Kur Andy e pyeti se çfarë po bënte ulur pranë Katie-t, ai u përgjigj: “Është në fakt një histori kaq qesharake.”

“Pra, ne përfunduam me profesionistët tanë në LA,” vazhdoi ai. “Mendova se do të ishte një ide e mirë të dilja jashtë. Ndërsa shkoj – nuk kam qenë kurrë më parë në SUR – i shoh duke filmuar Vanderpump Rules. Guillermo [Zapata, the co-owner of SUR] dhe Lisa [Vanderpump] dhe të gjithë ishin aty. Gjëja tjetër që di, jam ulur pranë Katie-t dhe e pyes: 'Pra, Katie, çfarë bën për të jetuar?' Ajo thjesht më shikon mua.”

Andy më pas pyeti vendasin e Cape Town nëse kishte ndonjë lloj “kimie” me VPR OG. Mjerisht, ai ishte shumë i hutuar nga ngjarjet në bar për të dëgjuar edhe përgjigjen e Katie.

“Pak para se të njihja historinë e plotë të jetës së saj,” tha ai, “një luftë masive … shpërtheu. Unë po pija Aperol spritz-in tim mjaft energjik në atë pikë.”

Oh, kaq afër, Dylan. Ju mund të ishit lodra tjetër e djalit të Katie-t, nëse nuk do ta kishit humbur fokusin.

Poshtë Deck, Sezoni 11 vazhdon të hënën në 9/8c në Bravo.