Poshtë Deck's Eddie Lucas 'i sigurt' pas shembjes së urës së çelësit

Klea

Poshtë Deck's Eddie Lucas 'i sigurt' pas shembjes së urës së çelësit

Kur rryma u shua në bordin e një anijeje mallrash masive në Baltimore, ekuipazhi i saj dërgoi një telefonatë urgjente ditën e majit. Si përgjigje, policia ndaloi fluksin e trafikut në urën Francis Scott Key, vetëm pak çaste përpara se anija të përplasej me një tra mbështetës, duke e çuar urën të zhytet në ujërat e ftohta poshtë. Ky veprim i menduar shpejt shpëtoi jetë të panumërta, megjithëse mjerisht, gjashtë ende humbën jetën. Ndonjëherë, televizioni i realitetit përplaset me botën reale, dhe që atëherë Edi Lucas aktualisht banon në Baltimore si kapiten i rimorkiatorit, kjo Poshtë kuvertës Përplasja e statusit të alumit shkaktoi shqetësime të shumë fansave.

Fatmirësisht, ish-Bosun është ende me ne.

Edi e shënon veten si të sigurt

Kur lajmi u publikua për herë të parë, fansat u mblodhën shpejt në faqen e Instagramit të Eddie. Këtu, ata filluan të komentojnë postimin e tij të fundit. Në atë kohë, ky postim nuk kishte të bënte me Bravo ose incidentin e anijes së mallrave. Në vend të kësaj, bëhej fjalë për qenin e tij të ëmbël, Bertin.

Kur përgjigjet vazhduan të vërshonin faqen e Eddie, ai u përgjigj duke krijuar një postim të ri. Kjo ndihmoi për t'iu përgjigjur pyetjeve të të gjithëve, vetëm të gjitha në një vend. Mendimi i zgjuar, Kap.

Drejtpërsëdrejti nën një imazh të urës ende të paprekur, Eddie shkroi: “Faleminderit të gjithëve që iu afruan me shqetësim për sigurinë e ekuipazheve të mia. Jam i lehtësuar kur raportoj se të gjithë ishim jashtë punës dhe të sigurt gjatë këtij aksidenti të tmerrshëm. Por zemra më thyhet për të gjitha familjet që u prekën nga shembja e Urës së Çelës”.

Eddie u shfaq për herë të fundit në BD në sezonin 9. Menjëherë pasi xhirimet përfunduan në vrapimin e tij të fundit në det, Eddie mori këpucën dhe inati i tij ndaj Bravo u bë i njohur. “Ka dikush që fiton para nga shfaqja, por definitivisht nuk jemi ne,” zbuloi ai. Për më tepër, Eddie theksoi se pavarësisht nga popullariteti i kësaj ekskluziviteti masiv detar, aktorët brenda janë “më të paguarit”.

Po. Është shumë e qartë se nuk do ta shohim më kurrë Eddie në ekranet tona. Të paktën jo në Poshtë Deck. Madje akoma, “Eduardo i do zonjat” dhe kësaj zonje i pëlqen se kasaforta e Edit.