Poshtë Deckhand Bruno Duarte përplas kapitenin Lee dhe Kate Chastain

Klea

Poshtë Deckhand Bruno Duarte përplas kapitenin Lee dhe Kate Chastain

Poshtë kuvertës është ikonë; nuk ka dyshim për këtë. Shfaqja krijoi disa nga mega yjet më të mëdhenj të Bravo-s, jo më pak të gjithë, Kapiten Lee Rosbach dhe Kate Chastain. Të dy u bënë aq të njohur sa Bravo u dha atyre një spinoff, Couch Talk.

Sigurisht, edhe yjet më të njohur do të kenë kundërshtarët e tyre. Dhe ndoshta më i madhi nga të gjithë këta kundërshtarë do të jenë ata që u rrëzuan ndërsa ishin në Poshtë Deck. Ndër këto ishte Bruno Duarte, një kuvertë e sezonit 5. Bruno nuk arriti të linte një përshtypje të qëndrueshme për shumicën e anëtarëve të audiencës.

Në një episod të fundit të podcast-it të John Arthur Hill dhe Marc MacNamara, Discretion Advised, Bruno duhej të vinte dhe të fliste gjithçka poshtë Deck. John dhe Marc postuan një fragment nga episodi në TikTok, ku Bruno nuk kishte gjëra të mira për të thënë për Kate dhe Kapiten Lee.

Përvoja ‘e tmerrshme’ e Sezonit 5 të Bruno Duartes

Marc e pyeti Brunon se cila ishte përvoja e tij duke punuar me kapitenin dhe shefin e famshëm Stew. “E tmerrshme,” tha Bruno duke qeshur. Kur iu kërkua ta zbërthejë, Bruno tha në lidhje me kapitenin Lee, “Mos e rekomando. Dhe Kate Chastain? Thjesht shmangeni atë kur ecni pranë saj. Ajo është e rrezikshme,” qeshi përsëri.

Kur John tha se ata e pëlqenin Kate, Bruno shpjegoi, “Po, të gjithëve u pëlqen Kate. Më pëlqente Kate kur shikoja shfaqjen. Por pastaj të jesh atje dhe të punosh me të? Ju thjesht dëshironi të mbaroni… si, shumë shpejt, shumë larg.”

Shumë komentues u hodhën për të mbrojtur të preferuarit e fansave, duke sulmuar personazhin e Brunos në këtë proces. “Kate dhe Kapiteni Lee janë të preferuarat e mia absolute”, shkroi njëri, “Nëse ankoheni, jeni ju.” Një komentues tjetër kërkoi që ai “Të japë specifika”. Megjithatë, të tjerë ranë dakord me Brunon, me një përdorues që shkruante: “Nuk e kam marrë kurrë [Kate] hype.”

Ende një fans i kapitenit Lee dhe Kate? Couch Talk vazhdon të hënën në orën 10/9c në Bravo.