Poshtë Deck Sezoni 11, Episodi 13 Parapamje

Klea

Poshtë Deck Sezoni 11, Episodi 13 Parapamje

Sezoni i qarkullimit vazhdon. Pasi kapiteni Kerry Titheradge shkarkoi Anthony Iracane, ai dha një alarm se anija e tij kishte nevojë për një kuzhinier të ri. Bravo dorëzuar, dhe në një vrojtim për Poshtë kuvertës Sezoni 11, Episodi 13, ne kemi prezantimin tonë të parë me ekspertin e ri të kuzhinës, shefin e kuzhinës Nick Tatlock. Është jashtë me të vjetrën, dhe me të renë.

Po vjen shefi i ri i kuzhinës

Në pamjen paraprake për Episodin 13, ju shihni se ekuipazhi i St. David e mirëpret Chef Nick me krahë hapur. Të gjithë veshët e tyre ngrihen sapo ai vjen duke ecur deri te varka. Nick dukej vërtet i emocionuar për t'u bashkuar me ta. Më pas, në një intervistë rrëfimtare, ai u prezantua para të pranishmëve në shtëpi.

“Kam 22 vite kuzhinier. Mendoj se e kam humbur mendjen shumë kohë më parë,” tha Nick. “Ndoshta, flas shumë me veten time, kam disa rriqra të vegjël dhe nganjëherë shkoj pak i zbehtë, por jam i padëmshëm i çmendur. E dini, unë nuk jam gati të vras ​​askënd.”

Në këtë pikë, ne të gjithë presim që një kuzhinier në Below Deck të jetë pak i çmendur, kështu që duket sikur Nick është në vendin e duhur. Ndërkohë jahtet dukeshin më të shqetësuar për moshën e tij. Kur u pyet për përshtypjet e para, Sunny Marquis thjesht tha: “I vjetër, më i vjetër”.

Në një rrëfim, Nick tha se ai është 40 vjeç dhe se lundrimi me jaht e ndihmon ta mbajë atë “të ri”. Pavarësisht nëse doni ta quani të vjetër apo të kalitur mirë, duket sikur Nick do të përshtatet mirë në St. David. Për sa kohë që ai mund të lexojë një fletë preferencash dhe të marrë ushqim në tryezë në një kohë të arsyeshme, atëherë ai duhet të jetë i mirë. Gishtat e kryqëzuar.

Mund të takoni shefin e kuzhinës Nick në Sezonin 11 të Below Deck, Episodi 13. Episodet e reja transmetohen të hënën në mbrëmje në orën 21:00 në Bravo.